Gece 24'den sonra

Yok nerde, çocuk tam gün gidiyo, sabahtan okulda, yüzünü göremiyom doğru dürüst. o yüzden çok bunaldıydım bir ara.

Yok canım kist var, tedavi görüyorum. Doktor çok zor belki tüp bebekle dedi

Üzülme be, yeter bir tane : )

Evet sanirim çünkü 3 ay önce sen haklisin dedigi bir konuda şimdi annesi hakli. Nasil oluyosa.

Dısarıdan evin içine el atan olunca b.mbok oluyordur herbir sey.

Kızlar ben yattım, iyi geceler...

: )

allice
Akrabam da böyleydi yaklasik 3 4 yil denedi 2.cocugu icin... sonra bosverdi bir bakti hamile cok sukur dogurdu...digerinden bir 13 yil sonra :) insallah bu sorunun bir an önce çöźülür..

Benim adimmi sazani çağrıştırıyor?

allice
Akrabam da böyleydi yaklasik 3 4 yil denedi 2.cocugu icin... sonra bosverdi bir bakti hamile cok sukur dogurdu...digerinden bir 13 yil sonra :) insallah bu sorunun bir an önce çöźülür..

Amin inşallah. olmazsa da olmaz zaten ne yapim. çok şükür bi tane var, ona da şükretmek lazım :)

Tinerci filan olur ama muhtemelen o zaman ya da esrar kokain pazarlar : )
Ben böyle iyiyim annem, dengesiz, ne istedigi belli olmayan erkekle muatap olacagıma ki hepsi bir süre sonra ilgisiz, sacma sapan bir seye dönüsüyor anladıgım; yemekten degil, bundan beslendigini anlamıyorlar, yalnız kalayım, hayatın tadını cıkarayım. Ben epey duygusalım, bir de cok etkileniyorum. Elimde olmadan anne gibi davranıyorum. Kendimi bırakıveriyorum bir anda, tüm vaktimi harcıyorum. Aklım onda kalıyor söyle yaptı mı böyle yaptı mı diye. Sanki bana cok ihtiyacı varmıs gibi. Halbuki yok, benle tanısana kadar bana ihtiyacı mı vardı...Benden uzaklasıp gittiginde uzunca bir süre bana ihtiyacı mı vardı...Hic iste, aklım almıyor. Hic gerek yokmus kendimi tüketmeme. Zaten evlilik delisi de degilim, ama insan sevdigini yanında istiyor, böyle hayaller ister istemez kuruyor.
Feminist filan da degilim, yıprandım sadece. Allah kalbime, aklıma, bedenime güc versin baska da bir sey istemiyorum artık.

Yok, carpe diem uzun oluyo, carpe deyince de olmuyo. bak seninki ne güsel oluyo "kita"

Kısalt bea o vakit, hic problem degil. Ca diebilirsin mesela, gel oglum ca gibin. Sacmaladım tmm : = )

Tamam şimdi farkettim. Neremle okuduysam

Hadi kactım, gidemicem yoksam

Kişi sayısı arttı, hos geldin arkadasım.

Pay pay : )

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…