Gece 24'den sonra

Ben beklemeyecegim ama, hayatıma bakacagım. Zaten su anki en büyük istegi benim hayatıma bakmam ki vicdan yapmasın. Pişman olur mu, belki yıllar sonra büyük ihtimalle. O zaman da iş işten geçmiş olacak. Ya anasının buldugu biriyle evlenip mutsuz olur ya da oradan buradan sacma sapan oyuncak aska batmıstır su an, onu devam ettirir, sıkılır bir süre sonra...Evlense de bir seye yaramaz. Onda o karakter olduktan sonra, o zaten eninde sonunda mutsuz olacak. Bir ben cekiyordum onu, kimse cekmez.

Kabul edeceksen de önce kapında it et ki değerini anlasın, ondan sonra kabul et.

Gelmesinin yıllar süreceğini sanmıyorum ama böyle düşünüyorsun şimdi, geldiğinde zayıflık gösterir kabul edersen ya!

Çok yıprattı beni, tepeye cıkarıp cıkarıp itti defalarca. Benim artık gücüm kalmadı, gelse de lütfeder gibi davranacak, sacma sapan seyler söyleyecek, destege ihtiyacım var moralman köstege degil...Bir kere giden hep gidiyor, hep kaybetme korkum vardı sevdigim icin. O da kalmadı, kötü seylerin üstüne bir tekme de o vurup gitti. Bunlara da kendi sebep oldu. Yarın öbür gün gene aynısını yapacak, kısır döngü...
Varsın gitsin kendi yoluna...Benden ırak ola artık...

Neyse baska sey konusak...Arkadas haber verince daraldım az, ondan böyle oldum birden...

Gerci daha emin degilim, her kafadan bir ses cıkıyor böyle konularda...

Kızlar gelip gelip kacmayın la. Asagıda görüyoruz.
Öcü müyüz? Karısıverin.

X