Gece 24'den sonra

Mucuk etraftan farklı bakarlar diye düsünüyor belki de, ortamınız nasıl bilmiyorum ama.

Allice'im bırakmak en güzeli, insan nefesini arkasından alıyor, pis pis de kokuyor..

Gene alıntılamadı.

Kızlar ben uyudum, iyi geceler..

: )
iyi geceler, tatlı rüyalar

Ailen hızma taktırdığın için seni eleştirdi, eşin de bundan cesaret alıp, sana laf soktu, doğru anladım mı?
aynen oyle canım zaten ben rnklı bır ksılıım var sessız sakın bırıyım esımede danıstım hatta beraber taktrdık onunda hosuna gıder boyle syler ama bır gıttık zaten aılemle kousmuydum uzun zamandır gıttıgım pısman ettıler

kılzar ben kc yıldır gıdıyorum psıkıyatre eyım sorunlu anlayamadım herseyı alttan almaya calısıyorum bır konum var nnem ve esımle ılgılı ıstersenız goz atın bunalım artık

genelde psikiatriste gidende sorun olmuyor, diğerleri adamı doktorluk yapıyor

kızlar benım kız kardesım esıme cok yakın ben ıstemıyorum yakın olmasını bugun bunu dıle getrdım aılemle tartıstgımızda kardesım ımalı bır skeılde kcanı elınden olcak olduktan sonra dusunmem ruhun duymaz meraklanma dıye bır cumle kurdu sımdı barstık yakın olma dıyorum yok anlıs anlıyon sensın sorunlu dıyor ee kusken dıyordu kardesın bana senı kotuluo bılmemm ne sımdı ne oldu

aynen oyle canım zaten ben rnklı bır ksılıım var sessız sakın bırıyım esımede danıstım hatta beraber taktrdık onunda hosuna gıder boyle syler ama bır gıttık zaten aılemle kousmuydum uzun zamandır gıttıgım pısman ettıler

İlk evlendiğim zamanlar benimkiler de yapardı, koca da aynen cesaretle eleştirme hakkını kendinde bulurdu. Anlıyorum seni. kaç kere konuştum ailemle fayda etmedi. en son eşimin eleştiri yağmuru onları da bulunca güçlerine gitti.

İlk evlendiğim zamanlar benimkiler de yapardı, koca da aynen cesaretle eleştirme hakkını kendinde bulurdu. Anlıyorum seni. kaç kere konuştum ailemle fayda etmedi. en son eşimin eleştiri yağmuru onları da bulunca güçlerine gitti.
anım esım usutmus bayramda aılemdeyız babamsa onu bır yere oturmeye calsııyor esımde bısey dıyememeıs serap kzıyor sonra tartsıma cıkarıyor dmeıs bunun ustune babam mılletın ıcınde bana gelıp senın kafana bılmeme ne yaparım dedı pıslıkce bır uslupla bılıgın kufur ıstabulda onlar kalkıp gelemedımde esımd ebaktım halınden mutlu gıttım yattım odadada sabaha kadar agladım dedımkı ben senı bır yere gondermıyrmuyum merak edıyorum arıyorum bumu kabahatım babam bana kufur ettı sesını dahı cıkarmadın bumu dedım abartma dedı ve yattı daha ne denırkı

Senin annen aşmış güzelim. Ben senin yerinde olsam araya mesafe koyarım, evliliğini çok yıpratıyorlar. Eşinin ailesi nasıl?
esaımın aılesını cok seıyorum annem bana sahıp cıkmadı o kadın kolunun altına aldı daha nısanlıyken elıme valızımı verdı annem cık gıt dedı dugunsuz derneksız gıttım ben yetımmıydım oksuzmuydum neymıs sımarıkmısım benım yasadıgımı yasalardı sımarıkmı oluyrdum yıen acaba

anım esım usutmus bayramda aılemdeyız babamsa onu bır yere oturmeye calsııyor esımde bısey dıyememeıs serap kzıyor sonra tartsıma cıkarıyor dmeıs bunun ustune babam mılletın ıcınde bana gelıp senın kafana bılmeme ne yaparım dedı pıslıkce bır uslupla bılıgın kufur ıstabulda onlar kalkıp gelemedımde esımd ebaktım halınden mutlu gıttım yattım odadada sabaha kadar agladım dedımkı ben senı bır yere gondermıyrmuyum merak edıyorum arıyorum bumu kabahatım babam bana kufur ettı sesını dahı cıkarmadın bumu dedım abartma dedı ve yattı daha ne denırkı

Canım ya. Bak benden abla tavsiyesi, ailenle daha az görüş, onlar sana bu değeri biçerken, eşinin gözünden de düşmeye başlarsın. Zamanla sana olan saygısını da yitirir ki öyle olmaya da başlamış. Senin ailenden ayrı bir birey, kişilik, insan olduğunu farketmesi lazım. Zaten biliyor deme, eğer arkandan annenle konuşabiliyorsa bu şekilde demek ki farkında değil hala.

bende artık gerekmedıkce hıcbır sekılde evde konusmuyorum evet yada hayır !
benım ıcımde yasadıgım boslugun onda bırı etmez ya anlasın beyfendı
annemse hıcbırsey demıyorum anne ısteanne ozluyor ınsan sefkatını

esaımın aılesını cok seıyorum annem bana sahıp cıkmadı o kadın kolunun altına aldı daha nısanlıyken elıme valızımı verdı annem cık gıt dedı dugunsuz derneksız gıttım ben yetımmıydım oksuzmuydum neymıs sımarıkmısım benım yasadıgımı yasalardı sımarıkmı oluyrdum yıen acaba

iki tarafla da aynı şehirde misin?

bende artık gerekmedıkce hıcbır sekılde evde konusmuyorum evet yada hayır !
benım ıcımde yasadıgım boslugun onda bırı etmez ya anlasın beyfendı
annemse hıcbırsey demıyorum anne ısteanne ozluyor ınsan sefkatını

sorun sadece koca da değil ki, senin ailenin tavrından güç alıyor, onlar belliki kocanı destekliyor. kreşe çocuk emanet edip, öğretmeninin sözünü dinle derler, senin evlilik de bu yola girmiş.

canım aılelerımız ıstanbulda zaten uzun suredır kustuk kusken esım konusmayalım bıze zarar verıyorlar dıyodu ozledım annemı yıne ben adım attım ılk gn ıyıyız ama sonra baktımkı kardesım olacak kız yıne kocamın ıbınde enıste enıste dedımkı esıme arkadasınla vs . kuzenınle tek erkek cocougu dedm boyle olsam zoruna gıtmez mı sen dıyrdun benı dodluryr bana bıseyler soyluyor dıye ee kardesımde bana yle bır cumle kullandı benı tehdıt edıp yuvamı bozmaya calıstılar daha ne her ne kadar uzkalasmaya calıssam damat bır numara annemle kardesım okuyolar beynıneıtmıcem dıyorum zorla vura kıra goturuyor benı

sorun sadece koca da değil ki, senin ailenin tavrından güç alıyor, onlar belliki kocanı destekliyor. kreşe çocuk emanet edip, öğretmeninin sözünü dinle derler, senin evlilik de bu yola girmiş.
ıste sorun bu canım sorunum oldugunda anlatacak kımsem yok
dstek alacagım nasıhat dınleyeceım kımsse yok
bır ınsanın anası bacısı bunu yaparmı ? apıyolar ıste
esım benı cok sver buna emınım en son ayrılalım dedıgımde agladı ben sensız yapapamm deyıp bende cok seıyorum ama su ınsanları sokma hayatıma yeter

canım aılelerımız ıstanbulda zaten uzun suredır kustuk kusken esım konusmayalım bıze zarar verıyorlar dıyodu ozledım annemı yıne ben adım attım ılk gn ıyıyız ama sonra baktımkı kardesım olacak kız yıne kocamın ıbınde enıste enıste dedımkı esıme arkadasınla vs . kuzenınle tek erkek cocougu dedm boyle olsam zoruna gıtmez mı sen dıyrdun benı dodluryr bana bıseyler soyluyor dıye ee kardesımde bana yle bır cumle kullandı benı tehdıt edıp yuvamı bozmaya calıstılar daha ne her ne kadar uzkalasmaya calıssam damat bır numara annemle kardesım okuyolar beynıneıtmıcem dıyorum zorla vura kıra goturuyor benı

olmayan yerde niye şefkat arıyorsun ki? sorunun evliliğinden ziyade ailende, onlarla iletişim şekliniz değişmediği sürece, sen hiç bir yerde, hiçkimseyle mutlu olamazsın. bu kadar hayatının içinde olmamalılar.

ıste sorun bu canım sorunum oldugunda anlatacak kımsem yok
dstek alacagım nasıhat dınleyeceım kımsse yok
bır ınsanın anası bacısı bunu yaparmı ? apıyolar ıste
esım benı cok sver buna emınım en son ayrılalım dedıgımde agladı ben sensız yapapamm deyıp bende cok seıyorum ama su ınsanları sokma hayatıma yeter

deme ki adam gerçekten seviyor seni. onun ailesiyle hiç konuştun mu bu durumu?

uzak duruyorum artık esımde kendı blır ısın sonunda benı kaybetmeye goze alıyorsa buyursun yol orda

X