Gece 24'den sonra

hahay bız aynı kafadanız galıba ben yaslansam bıle rengarenk gezmem laızm burusmusum hıc onemlı dgeıl

Allice, bana biraz tuhaf geliyor o tipler niyeyse bea : )
Genc kalmak o demek degil sanki. 70 yasında ama diri yaslılar var mesela pire gibiler, oradan oraya oradan oraya. Her seye yetisiyorlar. Annemin halası var misal. Kadın kac yasında, ama elinden her sey geliyor. Kösesine cekilmiyor.

günde iki paket sigarayla ben zor zıplarım

günde iki paket sigarayla ben zor zıplarım

Yuh! O kadar var mı ciddi ciddi?
Ben simdi yarım paket civarı iciyorum, ama tekrar bırakma hevesindeyim. En büyük salaklık suna gene bulasmam oldu baska seylere üzülüp.

Olmayan ne ki, azcık aç dedik, sen de azcık açtın. az daha aç
Biran başka bir yerde gibi hissettim hani şu sahnede direk olan yerler gibi
ya cok sınırlı bende cok sınırlıyım bu yasıma kadar aılemdende hıcbır destek sevgı gormeden buyudm aynı evde annem babam yabancı gıbı ıste neyse halada anlasamıyoruzkucuck bırseyde benıdıslıyorlar bda zoruma gıdıyor beım esımse sen bılmem nesın sorunlu sensın dıyor yoruldum

Yuh! O kadar var mı ciddi ciddi?
Ben simdi yarım paket civarı iciyorum, ama tekrar bırakma hevesindeyim. En büyük salaklık suna gene bulasmam oldu baska seylere üzülüp.

Buluyo genellikle ben de azaltcam bakalım. havalar az daha soğusun, balkonda dötüm donunca az içerim

bayramda hızma taktırdım yanı ne bılıyım kendımı hos gormek hosuma gıdıyor kımse ıcın susulenmıyorum ustelık esımde dısgorunuse onem veren bırı ıste saarımı kızla boyatmtım beyendı falan bayramda annemlere gıttık benm eve geldık herneyse bana dondu yok efendım her yerın boya ıcınde cok dgeıstın dedı zoruma gıttı halyle oyle palyoca falan da boyanan bırı degılım hanı ee zaten beyenıodun bır ıttın geldınmı dodlurdular sınırmı bozdu

Bu sizin elinizde ki aslında sanki. : )

Ailelerinde problemle büyüyenler genelde problemli evlilikler yapıyormuşmuş. belki vardır sende de, bir psikoloğa falan git, hatta çaktırma evlilik terapistine git, durumu anlat yalnızken. onlar da eşine senin durumunu anlatma bahanesiyle bir odalarına attılar mıydı, gerisi de düzelebilir.

Ailen hızma taktırdığın için seni eleştirdi, eşin de bundan cesaret alıp, sana laf soktu, doğru anladım mı?

kılzar ben kc yıldır gıdıyorum psıkıyatre eyım sorunlu anlayamadım herseyı alttan almaya calısıyorum bır konum var nnem ve esımle ılgılı ıstersenız goz atın bunalım artık

Mucuk etraftan farklı bakarlar diye düsünüyor belki de, ortamınız nasıl bilmiyorum ama.

Allice'im bırakmak en güzeli, insan nefesini arkasından alıyor, pis pis de kokuyor..

Gene alıntılamadı.

Kızlar ben uyudum, iyi geceler..

: )

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…