Gece 24'den sonra

Düşünsene şimdiden yıpratmış seni, bir de sonrasını düşün.. Daha gençsin, yazık etme gençliğine sana hak ettiğin değeri verecek birileri mutlaka vardır.

Düşünsene şimdiden yıpratmış seni, bir de sonrasını düşün.. Daha gençsin, yazık etme gençliğine sana hak ettiğin değeri verecek birileri mutlaka vardır.

Aman uzak dursunlar epey bir süre : )
Agzımın payını aldım annem...Dengem alt üst oldu her türlü, önce dengemi yerine getirmem lazım.

Aslında pek de sevmiyor degilsin sanırım : )

Sevdiğim yönleri var ama kadında istikrar yok ki. oturur sohbet eder gülersin, iki hafta sonra kafası başka bir şeye bozuk olur ama tutar 2 hafta önceki muhabbeti alır eline evirir çevirir, yeni anlamlar yükler, çıkarır yok yere tartışmayı.

Bir de istiyor ki oğlu için hep önce o gelsin, o da sorun oluyor tabiki. Çocuk hastayken o kendini gezdirmek istiyor mesela. işte bunlara gıcık oluyorum.

Buralar epey sessizleşti, gelen de bir bakıp çıkıyor

Hakkat. Niye kacıyorsunuz canlar ?

: )

Dengesiz, civatalar gevsek demek ki az : )

Bir de istiyor ki oğlu için hep önce o gelsin, o da sorun oluyor tabiki. Çocuk hastayken o kendini gezdirmek istiyor mesela. işte bunlara gıcık oluyorum.

O ne öyle be, cocukla kendini mi kıyaslıyor? Yalı kuyrugu uzamıyor diye kendini sıpadan mı sayıyor?

İşte ben de bu yüzden fazla içli dışlı olmak istemiyorum ama benim koca biraz değil baya baya ana kuzusu olunca da sorunlar çıkıyor.

İşte ben de bu yüzden fazla içli dışlı olmak istemiyorum ama benim koca biraz değil baya baya ana kuzusu olunca da sorunlar çıkıyor.

Herkes kendi anasının kuzusu da, dozunu abartınca tabi, fena oluyor. Allahtan sana cephe almıyor, o fena olurdu. Yok de mi öyle bir durum?

Herkes kendi anasının kuzusu da, dozunu abartınca tabi, fena oluyor. Allahtan sana cephe almıyor, o fena olurdu. Yok de mi öyle bir durum?

Güzelim biz de her daim kaynanam haklıdır, haksız olsa da haklıdır der eşim. ben de hep alttan alırdım, artık almıyorum. ne demişler deveye diken, adama .... o yüzden artık bana pek bulaşmıyor kadın.

Güzelim biz de her daim kaynanam haklıdır, haksız olsa da haklıdır der eşim. ben de hep alttan alırdım, artık almıyorum. ne demişler deveye diken, adama .... o yüzden artık bana pek bulaşmıyor kadın.

Önceden ne sekilde bulasıyordu peki? Yani ne yapıyordu bir örnek verir misn?

Bu arada snowpiercer diye bir film izliyorum simdi, bir arkadasım önerdi. Kesin seversin diye. Cok güzelmiş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…