Gece 24'den sonra

insanlar için de geçerli diğer şeyler için de
tutuyor valla. ne zaman olmayacak bu iş bitti desen, tüm umudu geride bırakıp yoluna devam etsen, bir bakıyorsun, vazgeçtiğin şey seni buluyor.

Yok canım yıldım. Tek istiyorum, tek ugrasıyorum gibi...

işin özü "Seni sevmeyen ölsün be güzelim"

Kimsenin ölmesine gerek yok da, karsındaki sensiz yolunu cizebilecek kıvamda ise, sen döndürmeye calısıyorsan allem etsen de kullem etsen de olmuyor. Sevginin büyüklügü ile alakalı, gözden cıkarılabilecek kıvamda imişim, degerim yok imiş, vazgeciveriyorsun sen de bu sefer. Onun da istedigi bu zaten.

Niye döndürmeye çalışıyorsun ki? Giden gitsin s.ktir et. Sen boş bir insan değilsin, o kaybeder.

ben de aynı evimde annem babam kardeşlerim pek bir atrsksiyon olmuyor bayramlarda. Babam buyuk olmadığından ziyarete de gelen yok sıradan günler gibi geçti bayram :)

Akrabalarla ilgili bir durum o, yasla ilgisi yok. Bizim de babamın büyük oldugu halam var güya ama işte...

: )

Niye döndürmeye çalışıyorsun ki? Giden gitsin s.ktir et. Sen boş bir insan değilsin, o kaybeder.

Döndürmeye calısmıyorum, üç gün cok seviyor havasında, üç gün seyinde degil filan. Üç gün sonra gelip ayrılıyor. Yol bir degil filan diyor.

27 yasım, senin?

Kendime yeni bir sevgili bilem yaptım, onunla da çok sürmedi ayrıldım ama 6 ay sonra bir baktım benim koca kapımda.

1 ay sürmedi ben evlilik planları yapıyorum adam tekrar yürümeyecek deyip ayrıldı.

Hiç dönüp de bakmadım, ağlamadım bile. yoluma devam ettim. bir gün eve geldim, ev arkadaşımdan anahtarımızı almış, kapıyı açınca önümde diz çöküp evlenme teklif etti.

Hiç dönüp de bakmadım, ağlamadım bile. yoluma devam ettim. bir gün eve geldim, ev arkadaşımdan anahtarımızı almış, kapıyı açınca önümde diz çöküp evlenme teklif etti.

Sen de kabul ettin. Böyle mi?

Tamam deyip evlendim. ilk dönüşlerinde hep çekimserdi. kendini bir halt zannederdi
Sen de kabul ettin. Böyle mi?

Hee öyle. Ama ilk seferler peşinden koşarken değerim yokmuş gibi, gönül kaçanı kovalar ya, son gidişlerinde baktı ben onsuz da yapıyorum. biri koşar, diğeri kovalar. sen de kovalayan değil, kaçıp giden ol. kaderinde o varsa zaten seni bir şekilde bulur.

Yok ben öyle birini pesimden dolandırmaya da kıyamam can, komple bıraktım onun istedigi gibi. Planlarında yokum belli bu, ne kadar öyle degil dese de, biri bile oldugunu düsünüyorum. Yıldım da artık. Cok da yıprandım. Varsın gitsin kendi yoluna, ben cok icten severim. Zmanla o sevgi bitecek. Yazık etti. Ne kavusma hikayeleri dinledim arkadaslarıımdan nelere gögüs germisler, yoluna koymak icin ne kadar cırpınmıs insanlar...Böyle degil...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…