Gece 24'den sonra

Geçmiş olsun Hayrola
teşekkür ederim, demir eksikliğim vardı tahlile gittim tekrar. B12 de duşmuş, üstelik doktor demir testini yapmamış ona sinir oldum. Kan alan kadın da sanki kolumu kesti ağrıdan öldüm butun gun. Bir de insanlarımız hala hastanelerde nasıl davranılır öğrenememişler. Afedersiniz yabani gibi doktorun yanına 3 4 hasta birden giriyor iyice gergin bir gun oldu benim için. Sizler nasılsınızz

teşekkür ederim, demir eksikliğim vardı tahlile gittim tekrar. B12 de duşmuş, üstelik doktor demir testini yapmamış ona sinir oldum. Kan alan kadın da sanki kolumu kesti ağrıdan öldüm butun gun. Bir de insanlarımız hala hastanelerde nasıl davranılır öğrenememişler. Afedersiniz yabani gibi doktorun yanına 3 4 hasta birden giriyor iyice gergin bir gun oldu benim için. Sizler nasılsınızz

Aman bir keresinde kadın doğumda affedersin yatmisim masaya açmışim bacakları kadın kocasıyla daldı içeri. Öküz çok memlekette

Aman bir keresinde kadın doğumda affedersin yatmisim masaya açmışim bacakları kadın kocasıyla daldı içeri. Öküz çok memlekette
Evet içerde hasta var diyoruz yok anlamıyorlar.. Bir de 11deki randevuya 9da geliyorlar, benim de randevum 9da tam saatinde geliyorum. Ben gireceğim diyor gel de delirme :KK70:

Neyse geçmiş olsun tekrar ben erken çıkıyorum.
Minnak uyudun mu?
Iyi geceler kızlar

Keşke ya E="allice, post: 37163395, member: 588677"]Ne ozru Estağfurullah:) daha is okul düzenine alisamadm ki tatil biteli ne kadar oldu yaaaa isyeeeaaannnn[/QUOTE]

Keşke tekrar tatil gelse :KK45:[/QUOTE]
Keske ya keskeee:KK43:

X