Gece 24'den sonra

Ayyy annemmmmm o kadar kolaymi ki bosanmaaa bunca yol nolacaaakk yavrunuzda var

Kolay değil zaten bence kocası da saçmalıyo. Ben anlamadım o adamı naapmaya çalışıyo. Bi öyle bi böyle!
Koocası da istemiyo güya blöf yapıyo. Allicenin de mücadeleye hali kalmamış.
Düzelecek de zamana ihtiyaç var bence.

Valla ictim alice'im. : ) Tadını alamıyorum ama bogazım cok kötü. Bir yandan burnum akıyor..

Tamam yapalım madem ilerleyen zamanlarda, fani dünya ama. Gene de söz vermeyim, bir aksilik filan cıkar sonrasında...

Kızlar ben uyuyorum az...Beni anca uyku paklar, uykuya devam...

: )

ooo bir işe yarasınlar. Oy kuzum ikisi bir arada nasıl gidiyor?

Kolay değil. Büyük de çok büyük olmadığı için zor oluyo. O da daha 15 aylık o da emiyo kardeşini seviyo ama öpüyo falan da ikisi bir emerken büyük kucağıma uzanamadığı için öbürüne git falan diyo. Komikler yani : ) ama genelde rahat şimdilik

O nazil oluyomus

Profile tıklayıp izle diyorsun canım. Takibe almıs oluyorsun, yazdıkları arkadaslarımın yazdıkları kısmında cıkıyor. Bir de albüm vs bazen gizli yapabiliyorsun, sadece takip ettiklerin ayarı filan da var bildigim.

Profile tıklayıp izle diyorsun canım. Takibe almıs oluyorsun, yazdıkları arkadaslarımın yazdıkları kısmında cıkıyor. Bir de albüm vs bazen gizli yapabiliyorsun, sadece takip ettiklerin ayarı filan da var bildigim.
Valla ictim alice'im. : ) Tadını alamıyorum ama bogazım cok kötü. Bir yandan burnum akıyor..

Tamam yapalım madem ilerleyen zamanlarda, fani dünya ama. Gene de söz vermeyim, bir aksilik filan cıkar sonrasında...

Kızlar ben uyuyorum az...Beni anca uyku paklar, uykuya devam...

: )
Aaaa ama nereyeee yaaaaaa :KK43:
Sen boyle yaparsan konusamayiz ki amaaaaaaa

Kolay değil. Büyük de çok büyük olmadığı için zor oluyo. O da daha 15 aylık o da emiyo kardeşini seviyo ama öpüyo falan da ikisi bir emerken büyük kucağıma uzanamadığı için öbürüne git falan diyo. Komikler yani : ) ama genelde rahat şimdilik

Yerim ben onları ama ne iyi yapmışsın peşpeşe. Bir arada büyükler şimdi zor olur da sonra çok rahatlarsin

X