Gece 12de doğum günü kutlayan eski sevgili

Benzer şeyi bende yaşadım.
Eski sevgılım ortada bi sorum yokken ayrılmak istedi.
Herseyı duzeltrm dedım yok yaranamasım gıttı.
Dogum gunumde msj attı dedıgınız gıbı.
Bende barısırız sanmıstım.sadece dogum gununu kutladım bidaha biz olamayız dedi birazda tartışmayla ayrıldık.
Bi kaç ay sonra wptan cevapsız cagrı bıraktı.ben numarasını silmiştim resmını gorunce tanıdım.
Cevap vermedım engelledım.
Bi hafta sonra fılan resmıne baktım nişanlandıgını gordum.
Yine hiç bi iletişime girmedım.
Bı kac ay sonra msj attı ve rüyamda seni gördum kötü bı ruyaydı iymisn dedı?
Bıdaha rahatsız etmemesını soyledım tersledım.
Dengesız kendını bılmez ruh hali sıkıntılı insanlar bunlar.
Bence sessız kalmak en güzek cevap oluyor böylelerıne.

Merhaba, durduk yere açıklama yapmadan gitti belki, bilemiyorum, 2 ay sonra yazıyorsa geri dönüş icin büyük olasılıkla. Cok kirildiysaniz bilemem ama sadece -teşekkürler -yazabililirsiniz mesela..

Merhaba, durduk yere açıklama yapmadan gitti belki, bilemiyorum, 2 ay sonra yazıyorsa geri dönüş icin büyük olasılıkla. Cok kirildiysaniz bilemem ama sadece -teşekkürler -yazabililirsiniz mesela..

kirildim canım en azından bitti diyebilirdi hiçbir neden yokken yalnız kalmak istiyorum dedi .

acmadım bile henüz mesajını. çok kırgınim çünkü.

Aç bak ama cevap bile verme boş kalmıştır bu aralar boşluk doldurma oynuyor aklınca. Öyle kafasına göre yanlız kalmam lazım, tamam yeter şimdi görüşelim sonra sıkılırsam geri giderim ayağı yok. Kimse kimsenin oyuncagı değil ne sanıyorlar kendilerini ne bu rahatlık. 2 ay olmuş belki başkası var hayatında belki yoluna bakıyo kafa karıştırmanın alemi ne. Hiç kanma kuzum oku cevap verme en büyük cevap bu zaten alır dersini pis.

Hatta sen okuyup cevap vermeyince yine bir iki daha mesaj gelir neden cevap vermiyorsun bana kırgın mısın konuşmaya çalışma çabaları onlara da cevap verme belki bir de cevapsız araman gelir onu da meşgule attın mı zaten görürsün yüzünü. Aman sende amma nazlandın sen bilirsin kib. Son mesaj erkek kafası bu kadar

Tesekkurler ama Numaraniz kayitli degil taniyamadim kusura bakmayin diyebilirsin fotografi yoksa...

kirildim canım en azından bitti diyebilirdi hiçbir neden yokken yalnız kalmak istiyorum dedi .

Canım bu klasik erkek taktiği. Durduk yere yanlız kalası geldiyse kesin yalnız kalmak istediği başka biri vardır. Bu 2 aylık süre zarfında onla takıldı etti sonra ya kız buna tekmeyi bastı ya da bu kızın birşeyini beğenmedi dur ya aslında zafya iyi kızdı onunla ben bi devam edeyim demiştir. Kesin birisi o mükemmel egosunu incitmiştir sana tamire gelmiştir

Zamanında benim başımda da vardı bundan bitane. Yok ruh halim iyi değiller, yok yanlız kalmaya ihtiyacı olmalar ararım açmaz yazarım cevap vermez bende üzülürdüm ailesi ile problem yaşıyor nasıl yapsam da yardımcı olsam diye. Meğer adam o arada karılarla kızlarla fink atıyormuş 1 hafta 10 gün. Sonra bana yazardı saçma bi sebepten şimdi daha iyiyim vs bende inanırdırdım sonra allah karşıma bi şekilde çıkardı işte.

Hiç cevap verme hatta okundu yap bırak mutlaka arkasından bi mesaj gelecektir hatta sonrasında engelle yani. zamanında o seni 1 kelime etmeden görmezden geldiyse şimdi sıra sende

İlk fırsatta çocuk gibi yalnız kalmak istiyorum deyip kadını ortada bırakan adamdan ne köy olur ne kasaba.. Mesajı mavi tik olup kalsın öylece. Kendi başlattığı yalnız kalma süresi dolmuş olacak ki kaldığı yerden devam ediyor Hiçbir şey olmamış gibi. Bırakın iki ayı, iki saat yalnız kalıcam derse sorgularım ben. Bu ilişki onun oyuncağı değil. Kafasına göre ara verip kafasına göre joker gibi ortaya çıkıyor.

haklisin canım. 2 ay ben ne haldeydim hiç umursamadi gelmiş bide şimdi dogumgunumu kutluyor. o yalnız kalmak istiyorum dediginde bende sorun mu var istersen kafa dagitalim bowlinge falan gidelim diye çözüm onermistim. amacım canı sıkkınsa eglenelim diye ama o benden kurtulma derdindeymis onun arkasından kosacagimi saniyordu . çok bekler 2 ay boyunca hiç yazmadim dediğiniz gibi bu mesajına da cevap vermeyecegim hala acmadim :)

aynen canım . 2 ay ben ne haldeydim hiç umursamadi gelmiş bide şimdi dogumgunumu kutluyor. o yalnız kalmak istiyorum dediginde bende sorun mu var istersen kafa dagitalim bowlinge falan gidelim diye çözüm onermistim. amacım canı sıkkınsa eglenelim diye ama o benden kurtulma derdindeymis onun arkasından kosacagimi saniyordu . çok bekler 2 ay boyunca hiç yazmadim dediğiniz gibi bu mesajına da cevap vermeyecegim hala acmadim :) meraklansin

Bahane
Doğum günün bahanesiyle yoklayacak
Sende karşılık verince tekrar başlıcaksınız
Sonra bir kaç ay sonra yine terk edicek
Hala unutulmadığını anlamak amaç
Ego işte
Bu tip insanları çevrenizde barındırmayın
Sizi daha önce yarıyolda bırakan biri bunu yine yapıcaktır.kimse bulunmaz hint kumaşı değil bunu gösterin ona cevap bile vermeyin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…