Takıntılı eski sevgilim

Merhaba arkadaşlar direkt konuya gireceğim benim 4 ay önce ayrıldığım bir sevgilim var ama aşırı derecede takıntı yaptı. Kendisini engelledim yine de başkasından yazıyor evimin önüne gelmiş evime çiçek yolluyor vs. Ben artık çok sıkıldım ve korkmaya başladım. Numaramı dağıttığı için suç duyurusunda bulunabilir miyim en azından gözü korksun istiyorum kendisi devlette öğretmen suç duyurusunda bulunsam okuluna yazı gitse diyorum bu mümkün müdür acaba
Yoksa bana daha mı çok takar acil cevaplarınızı bekliyorum..
Bir şekilde savcılığa gideceğini kulağına uçur. Bilmiyorum ortak arkadaşlarınız vardır? Kendin söylesen daha çok kinlenir ama başkasından duysa caz yapmadığını ciddi olduğunu, göz korkutma gibi bi amacın olmadığını anlar. Ay yani bu bi de öğretmen ya? Bu mu diğer öğrencilere örnek olacak? Te allahim yarabbim🙄

Bir şekilde savcılığa gideceğini kulağına uçur. Bilmiyorum ortak arkadaşlarınız vardır? Kendin söylesen daha çok kinlenir ama başkasından duysa caz yapmadığını ciddi olduğunu, göz korkutma gibi bi amacın olmadığını anlar. Ay yani bu bi de öğretmen ya? Bu mu diğer öğrencilere örnek olacak? Te allahim yarabbim🙄
Ortak arkadaşımız yok ben kendisine söyledim çünkü bugün okul çıkışına geldi. Keşke herkes öğretmen olmasa gerçekten

X