gec dollenme ve lekelenme yasayanlar tecrubelerinize ihtiyacım var

Canim okudum yazdiklarini cok guzel yazmissin gozlerim doldu okurken tebrik ederim Allah saglikli bir sekilde kucagina almayi nasip etsin insallah
Bende en son 28 ekimde test yaptim negatifti sonra korktum bidaha da yapmaadim kendime soz verdim 5 kasima kadar yapmicam diye bende 5 kasima kadar beklicem sonra negatifte ciksa kan testine giderim artik ama ben once testte silikte olsa gorup kan testine 7cim rahat gitmek istiyorum insallah benimde oyle olmustur gec dollenmedir benim adetimin gelmesi gereken gunlerde kasik agrilari ve lekelenme yasadim sonra butun agrilar bitti sanki adet olmus da bitmis gibiydi bugunlerde kasiklarim yine hafif hafif agrilar var arada bir hissediyorum ve bugun goguslerim acimaya basladi korkuyorum adet olucam diye
Kasıklarım ve gögüslerim hala adet olacakmışım gibi ağrıyor canım :)

Benimde gec döllenme olmustu. Kasiklarimda sizlama gibi bi agri oluyordu. Arada da elektrik carpmasi gibi. Hafif kanamalarim da oldu ara ara. Üçüncü aydan sonra geçti ancak. Ihtimal var. Olmazsa da hayirlisi olsun uzulmeyin...

Benimde gec döllenme olmustu. Kasiklarimda sizlama gibi bi agri oluyordu. Arada da elektrik carpmasi gibi. Hafif kanamalarim da oldu ara ara. Üçüncü aydan sonra geçti ancak. Ihtimal var. Olmazsa da hayirlisi olsun uzulmeyin...
Kizlar az once test yaptim yine negatif ya galiba hamile degilim ben :KK14:
Layhacim sen gecikmenin kacinci gunu ogrenmistin hamileligini tebrikler bu arada Allah saglikla kucagina alabilmeyi nasip etsin :nazar:

Kizlar az once test yaptim yine negatif ya galiba hamile degilim ben :KK14:
Layhacim sen gecikmenin kacinci gunu ogrenmistin hamileligini tebrikler bu arada Allah saglikla kucagina alabilmeyi nasip etsin :nazar:

Amin Allah isteyen herkese versin hayirli zamanda. Adetlerim düzensiz oldugu icin tam bilemiyorum gecikmenin yedi veya dokuzuncu gunu test yapmistim varla yok arasi bi cizgiydi. Dedigim gibi olmazsa üzülmek yok kesinlikle zamani var demekki diye düşünün. Bende uzuluyordum negatif oldukca ama bak simdi dogum icin gun sayiyoruz ve üzülerek gecirdigim gunlerime yaniyorum..

Amin Allah isteyen herkese versin hayirli zamanda. Adetlerim düzensiz oldugu icin tam bilemiyorum gecikmenin yedi veya dokuzuncu gunu test yapmistim varla yok arasi bi cizgiydi. Dedigim gibi olmazsa üzülmek yok kesinlikle zamani var demekki diye düşünün. Bende uzuluyordum negatif oldukca ama bak simdi dogum icin gun sayiyoruz ve üzülerek gecirdigim gunlerime yaniyorum..
Evet dogumuna da cok az kalmis rabbim yardimcin olsun canim bir an once kucagina alabilmeyi nasip etsin
Ben sanki o cizgiyi hic bir zaman goremicekmisim gibi geliyo esimde de brndede bir problem yok ama sanki buyuk bir mucize gerekmis gibi geliyo artik o kadar negatif testi gordukten sonrs pozitifi hayal bile edemiyorum

Canim 2 gun onceki yasadigin eger ustune gormeyse kanda cikar insallah ama biraz dusuk cikar gibi geliyo cok dusuk deyip korkma bebis daha yeni yerlestigi icin dusuktur insalah Allah hepimize hayirli saglikli uzun omurlu bebisler nasip etsin haber ver sonuclari aldiginda
Yokmuş gebelik Hayırlısı inşallah

Adet olmadan umidini kaybetme canim diger arkadaslarin yazdiklarini oku defalarca kan testi yaptirip negatif cikip sonradan hamile oldugunu ogrenenler var
bendr bugun idrar testi yaptim cikmadi ama yine bugun lekelenme oldu pembemsi 12 gun onceki lekelenme yumurta catladigi gun olduyss belki simdi yerlesme kanamasidir diyorum adetim gelmeden umidimi kaybetmicem bence sende kaybetme

kızlar bugun öğlen lekelenmem oldu karnım ağrıdı bıraz adet oluyorum sandım ama bıttı sizce yerleşme kanaması olabilir mi adet günleri hamile kaldıysam tahminen 10,12. Gün oldu ihtimal var mı

kızlar bugun öğlen lekelenmem oldu karnım ağrıdı bıraz adet oluyorum sandım ama bıttı sizce yerleşme kanaması olabilir mi adet günleri hamile kaldıysam tahminen 10,12. Gün oldu ihtimal var mı
Bir kan testi yaptır canım olabilirde olmayabilirde böyle biz bilemeyizki içinde kalmaz hem kan testi yaptır bence

Bir kan testi yaptır canım olabilirde olmayabilirde böyle biz bilemeyizki içinde kalmaz hem kan testi yaptır bence
Yeni yerlestiyse kandada cikmaz ki gerci adet olacakmis gibi agrilarim var sanki her an gelicek gibi ama olmazsam cumartesiye kadar beklicem esim 7zinliyken birlikte gideriz artik doktora bu ne ya kac gundur ne tam umut veriyo ne olduruyo surunduruyo resmen :KK53:

X