gec dollenme ve lekelenme yasayanlar tecrubelerinize ihtiyacım var

Selam kızlar bende lekelenme yaşadım hemde 2 saat önce :)
Anlatayım hemen banada yardım edin
27 eylülde son Regl oldum adetim 30 33 arasında gidip geliyo
33 die hesaplarsam 4 gün geçti.
Bugün günlük pedime 2 damla pembe leke gelmiş gördüm.
sonra üzüldüm ve hemen normal ped koydum hani belki devamı gelir die.
Ama devamı gelmedi Sarılaştı ve bitti
hala yok sizce üsüne mi gördüm yoksa yerleşmemi?
birde ilk kez böyle oluyor normalde hemen sökülürüm ve sancılı olur dokotra giderim agrı için şaun hiçbir sıkıntım yok ?

Selam kızlar bende lekelenme yaşadım hemde 2 saat önce :)
Anlatayım hemen banada yardım edin
27 eylülde son Regl oldum adetim 30 33 arasında gidip geliyo
33 die hesaplarsam 4 gün geçti.
Bugün günlük pedime 2 damla pembe leke gelmiş gördüm.
sonra üzüldüm ve hemen normal ped koydum hani belki devamı gelir die.
Ama devamı gelmedi Sarılaştı ve bitti
hala yok sizce üsüne mi gördüm yoksa yerleşmemi?
birde ilk kez böyle oluyor normalde hemen sökülürüm ve sancılı olur dokotra giderim agrı için şaun hiçbir sıkıntım yok ?
Canim ustune gormus olabilirsin 4 gun gecikince gelmesi de gec dollenme olabilecegini gosteriyor test yaptin mi hic

Canim ustune gormus olabilirsin 4 gun gecikince gelmesi de gec dollenme olabilecegini gosteriyor test yaptin mi hic

sabah silik çıktı testim ama belirsiz dedim yoktur belki hemen heyecan yapmıyayım felan..
böyle bişi ilk kez başıma geldi Geç yumurtlamış olabilirim evet.
inşşalah hamileyizdir.

Slmlar kizlar bu sorunumu bi kac yere yazdim ancak hic cevap alamadim acayip bi durumla karsi karsiyayim sat 23 eyluldu adetlerim bazen 30la 33 günleri arasinda degisir o yuzden tam ne zaman gunum gecti bilmiyorum ancak 23 ekimde sabah cok hafif pembemsi lekelenmem oldu pecetede gordum ve gerisi yoktu 25inde idrar testi yaptim negatif 28inde tekrar yaptim yine koskaca bir negatif :KK61: lekelenme geldigi gunlerde kasik agrisi yasadim ancak simdilerde o da yok sadece arada bir sag kasigima bicak saplanir gibiagri oluyor bazende sol tarafta, hemen geciyor anlamadim neyin nesi kan testine de hemen gitmek istemiyorum sonucta olsaydi idrarda cikardi heralde benimde pkos yokmus ancak hormonlar sinirdaymis pkoslularda gec yumurlama sik rastlanilan bir durummus sanirim sizce gec dollenme olabilir mi ne zaman test yapmaliyim aranizda boyle durumlar yasayip hamile olan var mi ?
Canım adetimden 15 gün geçene kadar kanda bile çıkmadı benim idrarda çıkmadıysa kanda çıkmaz diye birşey yok bir kan testi yaptır. dediğim gibi benim 15 gün geçtikten sonra çıktı geç döllenme olmuş :)

http://www.kadinlarkulubu.com/forum...ge-kapilmayin-bir-bakin.766376/#post-37595108

Konuma göz atabilirsin burada nasıl oldugunu anlatmıştım canım

sabah silik çıktı testim ama belirsiz dedim yoktur belki hemen heyecan yapmıyayım felan..
böyle bişi ilk kez başıma geldi Geç yumurtlamış olabilirim evet.
inşşalah hamileyizdir.
Hem eger bugun yasadigin yerlesme kanamasiysa eger bi kac gun bekle cunku bebek rahime yerlestikten sonra bikac gun icinde hcg kanda yukselmeye basliyo bikac gun daha bekle derim

Canım adetimden 15 gün geçene kadar kanda bile çıkmadı benim idrarda çıkmadıysa kanda çıkmaz diye birşey yok bir kan testi yaptır. dediğim gibi benim 15 gün geçtikten sonra çıktı geç döllenme olmuş :)

http://www.kadinlarkulubu.com/forum...ge-kapilmayin-bir-bakin.766376/#post-37595108

Konuma göz atabilirsin burada nasıl oldugunu anlatmıştım canım
Canim okudum yazdiklarini cok guzel yazmissin gozlerim doldu okurken tebrik ederim Allah saglikli bir sekilde kucagina almayi nasip etsin insallah
Bende en son 28 ekimde test yaptim negatifti sonra korktum bidaha da yapmaadim kendime soz verdim 5 kasima kadar yapmicam diye bende 5 kasima kadar beklicem sonra negatifte ciksa kan testine giderim artik ama ben once testte silikte olsa gorup kan testine 7cim rahat gitmek istiyorum insallah benimde oyle olmustur gec dollenmedir benim adetimin gelmesi gereken gunlerde kasik agrilari ve lekelenme yasadim sonra butun agrilar bitti sanki adet olmus da bitmis gibiydi bugunlerde kasiklarim yine hafif hafif agrilar var arada bir hissediyorum ve bugun goguslerim acimaya basladi korkuyorum adet olucam diye

Canim okudum yazdiklarini cok guzel yazmissin gozlerim doldu okurken tebrik ederim Allah saglikli bir sekilde kucagina almayi nasip etsin insallah
Bende en son 28 ekimde test yaptim negatifti sonra korktum bidaha da yapmaadim kendime soz verdim 5 kasima kadar yapmicam diye bende 5 kasima kadar beklicem sonra negatifte ciksa kan testine giderim artik ama ben once testte silikte olsa gorup kan testine 7cim rahat gitmek istiyorum insallah benimde oyle olmustur gec dollenmedir benim adetimin gelmesi gereken gunlerde kasik agrilari ve lekelenme yasadim sonra butun agrilar bitti sanki adet olmus da bitmis gibiydi bugunlerde kasiklarim yine hafif hafif agrilar var arada bir hissediyorum ve bugun goguslerim acimaya basladi korkuyorum adet olucam diye

Bugün kan tahlili verdim Hayırlısı bakalım
Canim 2 gun onceki yasadigin eger ustune gormeyse kanda cikar insallah ama biraz dusuk cikar gibi geliyo cok dusuk deyip korkma bebis daha yeni yerlestigi icin dusuktur insalah Allah hepimize hayirli saglikli uzun omurlu bebisler nasip etsin haber ver sonuclari aldiginda

Tesk ederim canim benimki farkli oldu uzun yani ve yeni sayfamda paylastim oku istersen :) yada kopyasini paylasayim
Okudum canim adet donemlerimiz de tutuyormus benim de en son 23 eyluldu tarihim ben 25 ve 28 ekim de idrar testi yaptim negatifti korkumdan yapamadim bidaha da yarin sabah yine yapicam hamilelerin dualari kabul olurmus benim icin dua et olur mu :KK19: bu arada belirtilerin var miydi benim adet olacagim gunlerde cok kasik agrim oldu ama gecti sonra adetim yeni bitmis gibiydi bugunlerde yine hafif hafif basladi ama degisik sanki sag kasigim agridi bugun biraz da bacagimin ic kismina vurdu agri ve adet gunu hic bi degisiklik olmayan goguslerim sisti ve dokununca aciyor adet olucam diye korkuyorum

Benim idrarda hala cikmio ki silik cikio kan testi yaptir canim benimle ayni belirtilerin vr yarin kan testi yptir hersey gonlunce olsun :KK66:
Ben de kara kara dusunuyordum ya yarin yine cikmazsa idrarda diye aslina bakarsan biraz umudumu da kaybetmistim gunlerdir kendimi dinliyorum baska belirti yok sen umut oldun bana ayni seyleri yasamamiz senin de yeni ogrenemen umarim yarin su guzel haberi alir bende burda hamileyim diye haykiririm
Birde sen adetine yakin incir kurubfilan yapmissin bende adetime yakin bi lokman hekime gidip otlar alip kaynatip icmeyebbaslamistim tesaduf mu ne ayni gunler ve benzer seyleri yapmisiz umarim bende senin gibi o guzel haberi alirim

X