Gebelikte vajinal varis

Doktor normal olmaz diyorsa sizde ki israr neden anlamadim. Yok israrci degilim diyorsaniz soru ne tam olarak? Herkesin durumu kendine ozel, onlara olan size olmuyor belki. Saglikli dogumlar. Doktor ne derse o
Daha doğuma girmedim. Ben normal doguracagim diye nidalar atmıyorum. Keyfine göre kadınlar sezeryan secebiliyorsa eğer altta yatan önemli bir sağlık sorunu yoksa bende normal doğumu seçiyorum bu kadar. Keyfim bunu istiyor çünkü. Dört doktordan 1 i bana sezeryan olmam gerektiğini söylüyor. Diğerleri bundan asla söz bile etmiyor. Dörtte 1 olan ihtimali burda başından bu olayları geçen arkadaslara soruyorum. Sizlerin doktorları ne dedi diye?
Kesinlikle her durum kişiye özeldir. Bu konuda size katılıyorum.
Ayrıca teşekkür ederim

Bende vardı çok kötü bişey normal doğum yaptımda patladı doktorum bana dediği şey mayın gibi elimde patladın çok şanslısın dedi başka doktor olsaydı seni sezeryana alırdı dedi varislerede dikiş atıldı 5 sene önceydi şuanda 9 aylık bebeğim var ve sezeryan oldum korkudan çok şükür bişey olmadı cnm kendin doktoruna güvenerek hareket et

Çok teşekkür ederim. Rabbim size ve yavrularımıza sağlık versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…