gebelikte cinsel yaşam

anam bunlar bzim ekim annelerindede beter yazık gı hiç olmuyomuş olcay oku okuda utann:mymeka:
her akşam her akşam adamın peşinde koşuyonnkaydirigubbakcemile

güzelim annelerde bişey yok ki babalar pimpirikli ama benim eşimin
öyle sorunları yok maşallah ben rahatım:>

valla bizdede koçiş her akşam peşimden koşuyo garibim ama bende tık yok işte valla hep bi bahane buluyom:asigim::asigim: bakalım ne zamana kadar kacacagım bi yakalarsa bittim ben:eek::eek:

valla bizdede koçiş her akşam peşimden koşuyo garibim ama bende tık yok işte valla hep bi bahane buluyom:asigim::asigim: bakalım ne zamana kadar kacacagım bi yakalarsa bittim ben:eek::eek:

yakalrsa bilemiyorum canım e sende arad bir yakalan canıııımm:mymeka:

ya kızım öyle diyon da feci bi isteksizlik söz konusufisfisfis işte hergün iş yerinde tamam diyom buğün kacmayacagım ama eve bi gidiyom tamam herşey iş yerinde kalıyo ya ne yapcam ben ya üzülüyom kocişe hayır agrım sızım da yok valla her gün bi bahane bulmaktan sıkıldım:asigim::eek:

valla kocana yazık ayol ağrın falanda yoksa.....gerçi insan isteksiz oldu mu da bir anlamı olmuyor

gerçekten yalnız olmasğımı bilmek biraz rahatlattı beni yoksa kendimi sapık gibi hissedecektim ayyy
çok zor bi durummuş hormonlar tamamen değiştiğinden birde eskiler kız çocukları olanlar çok azgın
olurlarmış derlermiş duydunuzmu hiç geçenlerde arkadaşımın annesi söylemiştii gerçekten de ölee

hahahahaha demekki neymişşş son aylardaki birlikteliklerde korunmalı olacakmışş

kardeş kerdeş yatmayanlar düşünsün canımm bana göre değill korunmalı ilişkii hehehhe

benım kocıs prof kesıldı basıma :kahve:
bu durumun dogumu kolaylastırdıgını falan soyluyor bazen benı kandırmak ıcın ama su korunma ısı cok takıldı kafama yaaa

sekreter yazık kız adama yakalan sende bazen
daha onumuzde uzun zaman var doguma o kadar ezıyet etme adama

valla alemsiniz siz baska derdinizmi yok size birsey diyimmi erkekler en cok esleri hamile olunca aldatirmislar. walla anket yapmislar 100/100 yani hesap edin okadar vahim bi durum. kocalariniza sahippp cikin sonra siz istersiniz onlar bakmazz :roflol:sırnaşık şey

ay ya yazık dimi kıslar adama ben ilgilenmezsem ilgilenen birini falan bulmaya kalkar sonra degil mi :1shok:gerci benm kocişe güvenim sonsuz ama olsun ne olur olmaz daha cok var doguma bi de dogum sonrası ooooo
durun siz ben bu akşam adama bi jest yapayım:eek::eek: tabi akşama kadar fikrim degişmezse ilgi alaka ve şefkat göstereyim kocişime şaşırtayım biraz bakalım becerebilecek miyim:asigim:

valla alemsiniz siz baska derdinizmi yok size birsey diyimmi erkekler en cok esleri hamile olunca aldatirmislar. walla anket yapmislar 100/100 yani hesap edin okadar vahim bi durum. kocalariniza sahippp cikin sonra siz istersiniz onlar bakmazz :roflol:sırnaşık şey

ay sağol valla ne gözel moral veriyon sen ölee
öle bişe yaparsaÇok üzgünüm çoook e gerçi ben kocişle çok ilgiliyim ama:tomato:

aynen devam asorticim cidden yapanlar var ha sirf cinsellikle degil sevginizi gosteriiin kocislerinizeee :) Şeniz

hadi ya bak bunu duydugum ii oldu bak bundan sonra nasıl ilgilenecegim ben kocişlesengözlerimebaksanab
adama yeter dedittirmez miyim ben :sm_cool:başkasına bakacak hal bırakmayacagım kocişte :dance:

o kadarda abartma sekretercim yaw ne bıktır ne arattır bi
ortasını bul ve ayarı çek kaydirigubbakcemile3

dur kızım ya heves yaptım şimdi :sm_cool: ben önce biraz bıktırayım sonra orta yolunu buluruz garibim sevinsin biraz :1hug:

sekreter kisss aman ha dikkatli ol adamin ustune devrilirsin sonra panik yapmadan nefes al nefes fer :roflol:

maşallah ben hamileligimin basından beri az tatile girdik sonra aynı eskisi gibi devam kaydirigubbakcemile5 ama daha dikkatliyiz tabi.bence sekretercim aksam kıyak yap dediigin gibi yoksa allah korusun :1hug: kocişin kırılmasın :icecream:

X