Gebelikle ilgili sorular

dr bey mrb,

ben 23+3 haftalık hamileyim,idrar yollarımda hafif enfeksiyon çıktı,üro care isimli ilacı yazdı doktor,ilacı kullandım ve 2 gündür ishalim,geçmek bilmiyor,bebeğime bişi olacak diye çok korkuyorum,acaba ilacınmı yan etkisi mi oldu,bu durumda napmalıyım...

Fosfomisin ishale sebep olabilmektedir. Herhangi bir müdahale gerektirmemektedir. Endişelenmeyin...

size bir sorum olacak aklima takilan!!!

-benim adetim 20.11-25.11 hep düzenliydi ve bu ay 3 gün sürdü neden 3 gün süre bilir ?
- ve biz esimle adet bittikten hemen sonra beraber olduk acaba hamile kalma sansi ne kadardir acaba?
adetime 4 gün öncesi denemistik ve bu dölenme dedikleri tutmadi sanirim doktor bey
- yumurtlama günü cok önemli midir acaba yoksa adeten sonrada hamile kalinirimi?? simdiden tsk ederim cplariniz icin

-Bana yardimci ola bilirseniz cok sevinirim !

Son düzenleme:
merhaba ben 7 kasımda adet oldum ve 24 günde bir adet oluyorum.uzunca bir evlilikten snra artık çocuğa karar verdik ve bu ay içerisinde korunmasız 12-16-19 kasımda birlikteliğimiz oldu.sizce gebe kalma ihtimalim neolabilir.teşekkür ederim

Olabilir, gebe kalmanız dileğiyle :)))

doktor bey sadece cevabınız olabilir mi?..sanki düşük bir ihtimalmiş der gibi geldi cevabınız bana ama..:):)kusura bakmayın çok heyecanlıyım kalbim ağzımın içinde atıyo nerdeyse..

10. gün yumurtlama gününüz, öncesi ve sonrasında ilişkiye girmişsiniz. gebe kalma ihtimaliniz her sağlıklı çiftte olduğu gibi %25...

son betahcg değerinizi öğrenebilir miyim?

Son betahcg değerim 1,20 test yaptıralı 1 hafta oldu ve hala adet olmadım....

doktor bey,benim son adet tarihim 16 ekim,puregon iğne sonucu 29 ekimde çatlatma iğnesi oldum,17 kasımda beta hcg 297 çıktı.21 kasımdA beta hcg 2800 olmuştu kese göründü ama daha küçük sizce bir anormallik var mı,kaç haftalık gebe olmam gerekiyo normalde lütfen cevap verirseniz çok sevinirim haftaya kontrole gitcem ama sizden iyi seyler duymaya ihtiyacım var

Haftaya bebeğinizin kalp atımları görülünce sevincinizi bizimle paylaşmanızı istiyorum. Herşey yolunda gözünüz aydın...

doktor bey lütfen bu sorumada cevap verin ne olur boş gebelikte beta hcg nasıl olur normal gebelikteki gibi mi artış olur aklıma hep kötü kötü şeyler geliyo haftaya çarşamba kontrol günü bi türlü gelmiyo zaman geçmiyo sanki

Endişlenmekte haklısınız, ama "ben gebeyim ve gelecek hafta bebeğimin kalp atımlarını göreceğim" deyin. Tekrar takrar....

doktor bey 20+4 günlük hamileyim sarı hafif kokulu akıntım var idrar yolu enfeksiyonu geçirmiştim antibiyotik kullandım tahlillerim temiz çıktı ama akıntım geçmedi bunun bebeğe bir zararı olur mu?ayrıca sabah başlaya ishalim vardı şuan yok gibi bununda bebeğe herhangi bir zararı var mıdır?cevabınız için teşekkürler

BoraBey 26 ekim son adet tarihim. 21 kasımda kan tahlili yaptırdım ve beta hcg 173 çıktı. 25 kasımda çıkan değer < 1,20 Tahliller farklı hastanelerde yapıldı. Kimyasal gebelik olsa bile değer dört günde bu kadar düşer mi? Yanılma payı var mıdır? Yardımcı olursanız sevinirim. NOT: Adetimin 5.gününden sonra 5 gün Klomen kullandım.

Gebelikte beyaz-sarı ve sümüksü akıntı olabilir, miktarı artabilir. Endişelenmeyin. İshal, üst solunum yollareı enfeksiyonlarını engellememiz mümkün değil, sizin sağlığınızı bozmayan hşiçbir şey bebeğinize zarar vermez. Sağlıklı bir gebelik dilerim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…