Gebelikle ilgili sorular

Çatlatma iğnesinden 14 gün sonra yaptırmanızı öneririm. bebeğinize kavuşmanız dileğiyle..

Adet düzeninizi öğrenebilir miyim?

Tabii ki doğurabilirsiniz. Ancak bunu benim yerime, sizi takip edecek olan doktorunuza sormalısınız...

doktor bey merhaba 27 haftalık hamileyim 1 saatlik bir uçak yolculuğumu yoksa 8 saatlik otobüs yolculuğu mu daha tehlikeli gebeliğimde hiçbir problem yok

iyigünler doktor bey.. benim gebeşliğim biraz sorunlu gecti.. ve sık ultrasyona girdğim oldu.. hatta baya sık günde 2 defa bile.. acaba ultrasyonun zararı varmı.. nekadar doktorum yok desede ben hala takıorum.. birindne otistik yapııcagını fazla ultrasyonun duymustum.. sizce bu ihtimal yüzde kaç dogry tskkrler

29-30 günde bir adet görüyorsunuz. 15-16. günler yumurtlama oluyordur. 14-15-16. günler ilişki önerilir. Yumurtlama testi de 13. günden itibaren kullanılabilir. Gebe kalmanız ve bebeğinize kavuşmanız dileğiyle...

doktor bey merhaba 27 haftalık hamileyim 1 saatlik bir uçak yolculuğumu yoksa 8 saatlik otobüs yolculuğu mu daha tehlikeli gebeliğimde hiçbir problem yok

Gebe için en kısa yolculuk en iyi yolculuktur. 28-36. gebelik haftaları arasında doktorunuzdan uçabilir raporu istenmektedir.

Teşekkür ederim hocam ....

Preseedle ilgili bi fikriniz varsa onuda almak isterim hocam, bu konuda çok kafam karıştı çünkü ...

Ultrasonografi ile ilgili yapılan araştırmalarda bildirilen kötü bir yan etki yok. Sadece bir çalışma çocuklarda solak olma insidansında artış bulmuş. Endişelenmeyin. sağlıklı bir gebelik ve doğum dilerim..

Adet yumurtlamada 14 gün sonra başlar. Sabittir. Siz de geç yumurtlama (28 günde bir adet görenlere kıyasla) zaten var. Adetinizin 21-26. günlerinde yumurtlamanız oluyor.

Aslında 9 haftalık hamile olmam gerek ama dün gittiğim drv 6+3 günlük hamilesiniz dedi bu da kafamı karıştırdı, embriyo görünüyor ve normal dedi son 1 haftalık kontrollerde embriyo gelişimi hızlı, ama bu kadar fark olması benim beni endişelendiriyor.

Muhtemelen geç yumurtlamanıza bağlıdır. Endişelenmeyin. Bebeğinize kavuşmanız dileğiyle

merhaba bora bey benım regl duzensız 12 nisanda son regl daha sonra korunmasız ılışkı oldu normalde 12 mayıs regl olmam gerekırdı dıye hesaplasak regl olmadım fakat 1 haftadır kahverengı akıntı oluyo ve 2 kere peçeteye gelıcek kadar afedersizniz ama kan geldı devamı gelmadı sızce gebelık olabilirmi

merhaba hocam ben 28 günde bir regl oluyorum bugün reglimin 13.günü aynı zamanda ovülasyon testi kullanıyorum 3 gündür ikinci çizgi silik çıkıyor ne anlama geliyor tam olarak anlayamıyorum her 2 çizgiyide net kırmızı olarak görürsem ne yapmalıyım gün aşırımı yoksa hergünmi ilişki olmalı bu arada sabah 10 da yapıyorum testimi şimdiden teşekkürler.

ovülasyon testi kullanmanıza gerek yok. Düzenli adet görüyorsunuz. 12-14-16. Günler günaşırı ilişki öneririm. Yeterli olacaktır. Bebeğinize kavuşmanız dileğiyle...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…