Gebelikle ilgili sorular

Rubella IgG nizi öğrenebilir miyim?

RUBELLA IgG AVİDİTE : RUBELLA IgG:134,92 POZİTİF RUBELLA IgG AVİDİTE:59,708 YÜKSEK AVİDİTE

vücudumun doğal bağışıklık kazanması daha uzun zaman alır mı??? sorularımı cevapladığınız için şimdiden teşekkür ederimmm :))

Hanımefendi IgG pozitif ve avidite yüksekse bu eski enfeksiyonu göstermektedir. Gebe kalmanızda sakınca yok. Bebeğinize kavuşmanız dileğiyle...

farlutal adet görmeniz için verilmiş. Yumurtlama düzelmeyecektir. Ben sizin gibi hastaları yumurtlama takibine alıp o şekilde takip ediyorum.

merhaba doktor bey37 haftalık hamileyim ve ilk gebeliğim benim doğum vakti yakınlaştı size sorum benim vücudum da çok şişlikler oluştu tuzu azaltınca biraz hafifledi aynı zamanda tansiyon takiplerimi yaptırıyorum normalde 12, 10, 9 falan çıkıyo ama doktor kontrolüne gidince 14 oluyo ayrıca idrarda proteinimede baktırıyorum o da normal çok şükür ben normal taraftarıyım ama gittiğim doktorda heyecana bağlı tansiyon olduunu söylüyo normali önermedi sizce ben normal doğum yapabilirmiyim cevabınız için şimdiden teşekkürler

8-12. haftalarda yapılacak ölçümler doğru olarak kabul edilir. Endişelenmeyin

cevap için çok teşekkürler.hocam bazı doktorlar hsg çekilen ay da oluşacak gebelik riskli olur diyorlar,benim doktor korunmayın dedi.sizin fikrinizi merak ediyorum.

Sizin doktorunuz gibi düşünüyorum. Gebe kalmanız ve çocuk sahibi olabilmeniz dileğiyle...

Sizi takipeden doktorun sözü üzerine söz söyleyebilmem mümkün değil. Takip etmediği, muayenesini bilmediği bir hastaya öneride bulunan birinin hekimliğinden şüphe ederim. Bebeğinize kavuşmanız ve sağlıklı bir doğum yapmanız dileğiyle...

benim zaten doktor sıkıntım olmuştu devamlı doktorum şişliğimin ve tansiyonumla ilgili kalp damara gitmem gerektiğini söylediği için başka doktorlara gitmek zorunda kaldım doğum şekli için 3 farklı doktora gittim size söylediğimden başka sıkıntımda yok zaten gittiğim doktorlar hem fikir değil normalde diyen var sezeryanda diyen var sadece tansiyonu çıkan bir hasta normal doğum yapamazmı diye sizede danışmak istemiştim neyse ben daha fazla vaktinizi almıym cvbınız için teşekkürederim

merhaba dr bey beim yumurtlama dönemimde kahverengi akıntım oldu ama adetimin 13.günümde sümüksü yapıyla karışık pembe kana benzer bişey geldi .bunu ilk kez yaşadım acaba gebelik düşündüğümdenmi oldu yani korunmadığımızdanmı bi doktora görüneyimmi??? şimdiden teşekkürler...

Yumurtlama döneminde bu tür günlük kanama ve akıntı olabilmektedir. Endişelenmeyin

34d0d6 Ovulation charts on FertilityFriend.com

dr bey bu benim ateş grafiğim ben 5 nisanda regl oldum 5 -6 mayısda adet olmam lazımken tekrar yumurtladım ogun ve adet görmedim 31 ncı gün yada 33 uncu gün akıntımdan çatladığımı anladım 36 ncı gün yapılan çalışma ile hamıle kalırmıyım bugibi durumlarla karşılaştınızmı hiç adet görmeden tekrar yumurtlama yada geç yumurtlamamı :26: 2 sefer kan testi yaptırdım fakat erken dönemlerde - ile tablomda gözükmektedir. ayrıca folrutal içiyorum adet olucaksam gecikmesin diye hamıle isem etkilmez değilmi acaba hamıle olma ihtimalim varmı :26:
dr kontorlüne gidin diyceksiniz kızmayın ne olur gitcem evet 21 mayısı bekliyorum ama sizden de fikir almak istedim çok teşekkür ederim

merhaba bora bey benim adet günüm 6 mayıstı. 11-12-13-14 mayısta ilişkimiz oldu. bugün karnımın alt tarafında bi ağrı var acaba gebelik belli olurmu?

merhaba bora bey benim adet günüm 6 mayıstı. 11-12-13-14 mayısta ilişkimiz oldu. bugün karnımın alt tarafında bi ağrı var acaba gebelik belli olurmu?

gEBELİK BELİRTİLERİ HAMİLELİĞİN 6. HAFTASI (BEBEĞİN KALP ATIMLARININ BAŞLADIĞI TARİH) BAŞLAMAKTADIR. GEBE KALMANIZ VE BEBEĞİNİZE KAVUŞMANIZ DİLEĞİYLE. SAYGILARIMLA...

Dr bey, ben 41 yaşındayım , haliyle bebeğimin sağlıklı doğması ile ilgili daha fazla risk taşıdığımı biliyorum, benim veya eşimin ailesinde genetik problem akraba evliliği falan yok. Sigara içmiyorum yine de benden amniyosentez mutlaka istenir mi bazı dr ların ikili üçlü testleri yaptırmadan doğrudan amniyosentez istediklerini duyuyorum bu sizce ne kadar doğru ?

Dr bey, ben 41 yaşındayım , haliyle bebeğimin sağlıklı doğması ile ilgili daha fazla risk taşıdığımı biliyorum, benim veya eşimin ailesinde genetik problem akraba evliliği falan yok. Sigara içmiyorum yine de benden amniyosentez mutlaka istenir mi bazı dr ların ikili üçlü testleri yaptırmadan doğrudan amniyosentez istediklerini duyuyorum bu sizce ne kadar doğru ?

hamile olma ihtimaliniz %25. Evet düzenli adet gören kadınlar da da farklı tarihlerde yumurtlama olabilmektedir. Farlutal kullanmaya devam ettiğiniz sürece adet görmezsiniz. Neden farlutal kullandığınızı öğrenebilir miyim?

ilac zaten yarın bitcek adet görmek için içtim :26::26: gecikme yaşamıyım diye bebek varsa korur yoksa adet görmemmmi:26::26::26:

ee dr bey cevap vermedinizz hamıle olabilirmiyim diyemi soruyosunuzzz :26::26::26::26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…