Gebelik ve korkular lütfen bakar mısınız

hatta eşimin dayısı ineği olan birini bulmuş. gözünün önünde sütü sağıp veriyolarmış sıcak sıcak. içine su falan katma ihtimalleri de yok yani. demek istediğim bulmak istedikten sonra bulursun bence.
benim biraz böyle şeylere takıntım var.

canım yumurtanın pişmesinde ne var beyazları tam pişince kapatırsın bunları o kadar düşünme ve mutlaka günde en az 1 yumurta ye ben bazen 2 yiyorum et mutlaka günde 1 öğün olsun piştimi pişmedimi anlarsın zaten yerken pişmemiş eti yiyemezsinki zaten bunları yememen daha kötü tabi bende il 3 ay çok dikket etmedin yiyebildiklerimi yedim baktım millet aşermekten hiç yemiyor şükürki benim aşermem falan olmadı ama senin dediğin gibi 20 haftaya kadar hep doktora giderken kesin bişey oldu bebğime diye gittim hiç içim rahat olmadı ama ne zamanki onu hissetmeye başladım bütün endişelerim gitti şimdi doktora gitmesem bile olur diyorum bebeğim iyi çok şükür diyorum o kadar rahatladım yani il 4 ay gün sayıyırdım gitmek için ama bir hareketlensin gör bütün endişelerin geçecek sabret ve rahat olmaya çalış şimdi yediklerin o kadar öneli değil depoların yeter ama 4 aydan sonra sırf onun için yiyorum bayağı düzene girdi sende öyle olaacaksın biraz sabret..

2.Kez Hamile Olduğumu Dün Öğrendim :) -> Bu Habere Binlerce Kez Şükürler Olsun... Bu Haberi 2. Kez almama rağmen henüz Anne Olmak Nasip Olmadı ...Ilkinde 14 Haftalık Geç düşük ve sonrasında Sünni sancıyla doğum ardından kürtaj ... Gerçekten Çok üzülmüştüm kızımız olacaktı ve nasip olmadı ... Şimdiyse bi duygu karmaşası .... Her şey çok yeni ve yapılacak tek şey dua etmek sanırım .... Allah Yardımcımız Olsun Inşallah ....

Kızlar merhaba bende 1 buçuk aydır evliyim ve 1 haftadır sabahları aşırı derece miğdem bulanıyor başım ağrıyor ve canım gördüğüm birşeyleri değil duydugum birşeyleri çok istiyor 4 kere test yaptım ve 2 sinde çok silik 2. Çizgi çıktı 4. De de şuan kanamam var ve koyu kahverengimsi geliyor sizce bu neye işaret

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…