Gebelik var mı ?

Siminya77

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2017
28
8
Bekarım ve öğrenciyim . 8 hafta önce sürtünmeli bir ilişki yaşadım üstünde kilot vardı boşalma olup olmadığından emin değilim. 7 gün sonra regl oldum aradan 28 gün geçince tekrar regl oldum normal bi şekilde . Baygınlık geçirince şüphelendim idrar testi yaptım negatif çıktı ama reglime bir hafta var kesin olmayabilir diye doktora gittin karnımdan ultrasonla baktı bişey görünmüyor kızım dedi . 8 haftalık olsa görünürdü sanırım . Kan testimde 0.1 çıktı . Sorum şu yanılma payı olabilir mi ? Reglime bir hafta var . Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim çok korkuyorum çünkü gebelik ihtimali bile hayatımı karartır . Bir cahillik ettim bakireyim hala ama korkudan ölüyorum .

Değilsin gülüm degilsin. Hamile kalmak o kadar kolay degil ama sen bir daha boyle risklere girme...

ttalım ilişkiden 2 ay sonra yumurta dölleyecek sperm daha üremedi merak etme. zaten sonuçta negatif çıkmış. bir dahakine prezervatif kullanın...

Favori konularda ilk siraya yazdim konuyu.

Hayir hamile degilsin olman imkansiz korkacagin hareketlere girme.Psikolojik baska rahatsizligin var mi.

Bir Kk klasiği olarak ayda 1 hamile miyim konusu açılıyor ama siz çığır açtınız resmen. 2 ay üstüste düzenli şekilde regl olmanıza,doktora gitmenize rağmen soruyorsunuz. Doktorun cevabının üzerine ne diyebiliriz ki anlamadım?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…