Gebelik var mı ?

Baskasina surtunme deyip kendi surtunseydi seninle ayni tepkileri alirdi merak etme.
Ustelik konu sahibinde yalan kandirmak vs yok.
Kimi kandirip kime yalan söyledm farkindaysan bugun soyledim diyorum kimsenin haraminda parasinda gozumuz yok çok şükür. çalişip alin terimizi yiyecektk nasip olmadi. Bir kadinin en büyük düşmani yine kadınmiş . Sizin gibiler cok guzel ögretti bana..

Yahu her testi de yapmışsın daha ne istiyorsun anlamıyorum ki. Bazısı da zorla belasını arıyor.

Sen böyle konular yazmaya devam et benim kadar tepki almayacaksin emin ol :KK39:
Sen niye tepki aldın hiç düşündün mu de gelip burada laf vuruyorsun

Senin konuna olumsuz yazanlara etmediğin hakaret kalmadı ağzını açtın aklima bile gelmeyecek bütün hakaretleri sıraladın yetmemiş ki öfkeli burada da devam ettiriyorsun

Ayrıca burada kişi kendi yaptığından sorumlu ilişki yaşamış yalan söyleyerek is bulmaya calismiyor !

Daha ileri boyutunu yaşarsanız ve hamile kalırsan. Erkek arkadaşın işin içinden çıkar sen yüz kere test yapar bin kerede konu açar. Sonunda milyon kere aglarsın.

Bak canım öle hamile kalmak kolay değil madem sordun cevaplayalım..
1-Bir kere sürtünmeyle hamile falan kalınmaz..
2-İçine girdiyse eğer olma ihtimali var..
3-Birde zaten adet oluyorum diyorsun..
4-Neyi hala kafaya takıyorsun ki?
5-Senin kafanda baska bişeyler varsa onu söyleki bizde ona göre yorum yapalım.....

Senin konuna olumsuz yazanlara etmediğin hakaret kalmadı ağzını açtın aklima bile gelmeyecek bütün hakaretleri sıraladın yetmemiş ki öfkeli burada da devam ettiriyorsun

Ayrıca burada kişi kendi yaptığından sorumlu ilişki yaşamış yalan söyleyerek is bulmaya calismiyor !
Konuyu merak ettim:KK53:

Bak canım öle hamile kalmak kolay değil madem sordun cevaplayalım..
1-Bir kere sürtünmeyle hamile falan kalınmaz..
2-İçine girdiyse eğer olma ihtimali var..
3-Birde zaten adet oluyorum diyorsun..
4-Neyi hala kafaya takıyorsun ki?
5-Senin kafanda baska bişeyler varsa onu söyleki bizde ona göre yorum yapalım.....
Bir kez baygınlık geçirdim ve göğüslerim şişti şuan karnımda gergin belki bunlar haftaya gelecek reglimin göstergesi belki ben stres yapıyorum ama yemek de yiyemiyorum .
Zaten ilk kez böyle bişey yaşadım ve artık asla asla tekrarlamıycam kim neye zorlarsa zorlasın .
İnşallah değilimdir . İnşallah .

Ben sizi insan bilip derdimi açiyorum hamileyim uzerine 2 kere işten hamileyim diye cikarildim sanki bir suç gibi. Siz tutmussunuz bana hirsiz diyosunuz ustune bir de iş yerine soyledim diyorum . Ama siz insanliktan anlamiyorsunuz k.bkma da bu kadar uzerime haksiz yere gelmeseydiniz sabrim taşmazdi.

ya saka gıbı anlatılan detaylar ...

X