Gebelik testini tekrar yapmalı mıyım?

kızlar 1s ene denedikten sonra olmassa tedavi uygulatın benim iki arkadaşım biri 11.ayda digeri 9 ayda hamile kaldı onlarda tam doktora gitmeyi düşünüyorlardı tedavi için ama rabbim nasip ettii..azcık sabredelim 1 sene hemen gecerrr ...benim 5. ayım olcak 6.aya kdr hiç şy denemiycem.. ondan sonra hayıt hapını baya övüyolar onu kulancam.. şimdik böle düşünüyorum :)

Ah cnm bekle demesi kolay ama uygulamada cok zor. 2 gunum kaldi adet olursam dr a gidip butun testleri yapmasini istiycem eger hersey normal derse ozaman beklerim en azindan icim rahat olur. Bir sorunum yok diye

Ah cnm bekle demesi kolay ama uygulamada cok zor. 2 gunum kaldi adet olursam dr a gidip butun testleri yapmasini istiycem eger hersey normal derse ozaman beklerim en azindan icim rahat olur. Bir sorunum yok diye

cnm o kontrollerini yapır tabi ama aşılama tüp bebek gibi bşyi düşünmeyin hemen:)
inş hiç bşye gerek kalmadan hamile kalırız.. ben4 aydır denedim inan sanki 4 sene gibi geçti.. zor cidden belmek:KK43:

kızzzlllaaar merhaba ben geldimm dedim ya eşim şehir dışındaydı bu gün geldi onunla ilgilenirken bu saat oldu zaten geç yattık malum dün gece anca geldimmmm hadi kaynatalım artık yenii şeyler yazılmışş çok merak ettim okuycam şimdii ...:KK9::KK9::KK9:

ooooo mşlh sabaha kdr muhabbet etmişisiniz kızlar:)
hayıt hapı varmışşş bi araştırsanıza kızlar.. bu hapı 2-3 ay kullanan hemen hamile kalıyormuşş.. acep denesekmi karar veremedim.. bikiselmş yan etkisi olurmu ondan korkuyorum:)

tabiiii muhabbet ettik seni bile çekiştirdik :KK9::KK9: hayıt hapını duymadım canım ya nasıl bişiymiş ki %100 bitkisel mi acaba ? bi araştırmak lazım nasıl kullanılıyorsa merak ettim şimdi bak

kızzzlllaaar merhaba ben geldimm dedim ya eşim şehir dışındaydı bu gün geldi onunla ilgilenirken bu saat oldu zaten geç yattık malum dün gece anca geldimmmm hadi kaynatalım artık yenii şeyler yazılmışş çok merak ettim okuycam şimdii ...:KK9::KK9::KK9:

Hosgeldin cnm bende bi degisiklik yok testte yapmadim. Cuma gunune kadar bekliycem :) sende ne var ne yok?

çapkınnnnnnn:):):)
hoşgeldin cnmmm bende işten geldim yemek yaptım ocagın altını kıstım geldim.. sayfalar çok yazılmış okuyamadım valla:)

bu arada 4 gndür demi gecikeli adetin:)
benimde 1 gün gecikti ama normalde 2-3 gün geç gelir..
bende tek farklılık akıntım var ve başım sürekli agrıyor..
normalde adet zamanı hiç başı agrımaz benim..
adetten 1 gü önce negatif çıktı idraar testim ama yinede acaba diyorum kırmızıları görmedigim için.

canımmm deney faresi gibi olduk ya soğan incir hayıt hapı sırayla denesen 3-4 ay da öyle geçicek yine 1 yıla tamamlıycaksn :KK1::KK1::KK1:

umut fakirim kamçısıdır:):):):):
neyapalım bacımmmmm elim kolum baglı oturamıyorum bnde..
4 ay cidden bşy yapmadım..kendilignden olur dedim ama olmadı..
bu ayyyy bunlaır yapcam normalde hiç yapmamıştım.
ilişkiye girince eşim hemen çıkmıycak 2 dk falan bekletcem öyle:)
belime yastık koyup ayagımı duvara uzatcam..
ovulasyon testi alcam..
10-20 gün arası 1 gün arayşa ilişki yapcam...
bakalım böle olunca tutcakmı:)

arkadaşlar bende sizinle aynı durumdayım bat 26 ama dayanamadım dun test yaptım o sinir bozucu tek çizgi cıktı yıne minikgelin bi haptan bahsetmıs bı bılgınız varmı acaba ben artık her ay umutlanmaktan cok yoruldum 7aydır denıyoruz acaba dıyorum bu ayda olmazsa aşılama mı denesek daha fazla beklemek ıstemıyorum ama eşim bu fıkre pek sıcak bakmıyo yaaa bi akıl verin ne olur ıyıce stress olduk.....

merhaba cnm ben de 8 aydır bebek deniyorum benim bu ay 4 gun gecıkmem var su anda dunku testım negatıf cıktı gecıkmeye ragmen ve beklemedeyım herneyse doktorlar 1 aydan once baska tedavıler onermıyor en azından benım doktorum onermıyor mınıkgelının soyledıgı hapa bakamadım henuz ınternetten araştıralım cnm stress yapma stress en buyuk dusmanımız su surecte ...

Bizimde 6. Ayimiz halab bekliyoruz. Dr hemen asilama vermez cnm 1 yil gecmesi gerekiyor. En azindan dr a gidip butun tahlillerinizi yaptirin bizde oyle yapicaz bu ayda olmazsa. Sorun varsa hemen tedaviye baslariz en azindan. Sizde oyle yapin bence

mutlaka kontrollerınıze gıdın ceydaerhan dun de konustuk tatlım senınle en kısa zamanda gıdın :KK34:

canım dr gıttık butun testler yapıldı eşiminde sperm testı yapıldı hıcbır sorun yok denıldı sonra dr 1 sene duzenlı ılıskı sonra tedavı ama beklemek ıstemıyorum dersenızde once sana rahım fılmı (bundan cok korkuyorum)cekerız bı sorun yoksada aşılama yaparız tabı sızın kararınızla dedı bende sımdı denesekmı dıyorum ortalama 1500-2000 tl gıbı bı masrafı varmıs veremeyecek durumda degılız cok sukur ama eşim pek sıcıak bakmıyo son care dıyo bende zaman kaybetmeyelım bır an once bebişimizi kucagımıza alalım dıyorum sızce cokmu acele edıyorum

yok tatlım acele konusunda hepımız senın gıbıyız ama 1 seneye tamamlayın en azından deneme surenızı bılıyorum zor her ay negatfı gormek beklemek hepsı hepsı cok zor amaaa bı sorununuz yok sanırım beklesen derım ben ama tabıkı sen bılırsın yınede canım

canımmm hııccc stress yok lutfen bekleyelım 2 gun bakalım senın ıcın en hayırlısı neyse o olsun ama stress yapma lutfen tmm :KK16::KK16:

çapkınnnnnnn:):):)
hoşgeldin cnmmm bende işten geldim yemek yaptım ocagın altını kıstım geldim.. sayfalar çok yazılmış okuyamadım valla:)

mınıkkgeliiin bu arada koppppptum canımmmmm yaaaa :KK1::KK1::KK1::KK1: yeni farkettım bu mesajın başını ve yerlere yattım çapkınnnnnnnn :):):) :KK1::KK1::KK1:

bu arada 4 gndür demi gecikeli adetin:)
benimde 1 gün gecikti ama normalde 2-3 gün geç gelir..
bende tek farklılık akıntım var ve başım sürekli agrıyor..
normalde adet zamanı hiç başı agrımaz benim..
adetten 1 gü önce negatif çıktı idraar testim ama yinede acaba diyorum kırmızıları görmedigim için.

ewet canım 4 gun oldu becıkmem bu gun yaaa inşallaah gelmez kırmızılarımızzzz sımdı sen gecıkmedemısın yanı tatlım ???

umut fakirim kamçısıdır:):):):):
neyapalım bacımmmmm elim kolum baglı oturamıyorum bnde..
4 ay cidden bşy yapmadım..kendilignden olur dedim ama olmadı..
bu ayyyy bunlaır yapcam normalde hiç yapmamıştım.
ilişkiye girince eşim hemen çıkmıycak 2 dk falan bekletcem öyle:)
belime yastık koyup ayagımı duvara uzatcam..
ovulasyon testi alcam..
10-20 gün arası 1 gün arayşa ilişki yapcam...
bakalım böle olunca tutcakmı:)

ben bu dedıklerını heeeeeepppp denedım bende bı etkı yapmadı sanırım baksaanaa :KK1: ama tabı sen de dene tatlım inşş sende bı faydası olur

X