Gebelik testini tekrar yapmalı mıyım?

kızlar bu gün sabah idrar testi yaptım negatif çıktı :KK25: bu saate kadar bişi yazamadım cok kötü oldum ve hala kanamam da olmadı bu gün 3. gün gecikmesi oofff ne yapmalıyım sizceee ???

işte bu da testim sizce yanlış olabilir miii

$images.jpg

kırmızıları görene kdr umut kesilmez cnmmm.. ama çokta umutlu olma..
gec döllenme olabilir ondan çıkmaya bilir... sen 3-4 gün daha bekle yine yap yine negatif çıkarsa umudu kesersin artık..

kırmızıları görene kdr umut kesilmez cnmmm.. ama çokta umutlu olma..
gec döllenme olabilir ondan çıkmaya bilir... sen 3-4 gün daha bekle yine yap yine negatif çıkarsa umudu kesersin artık..

canım yaa öyle diyorsun da bir de bana sorrrr deliricem her ay böyle kan testi de mi yaptırsam şimdi yoksa beklesemmi bilemedimmm???

Son düzenleme:
adetın gecıkmıs neden kan testı yaptırmıyosun:44:

belinaysu yukarda okursan herkesin adetine 1 gün kala çıkmış idrar testinde oflunun o yüzden idrar testi yapıyım dedim ama o da negatif ne biliyim o negatif kanda pozitif olurmu ki zaten stresliyim bi de o negatif çıkarsa bilmiyorum yaptırıyım mı sence ??

canım yaa öyle diyorsun da bir de bana sorrrr deliricem her ay böyle kan testi de mi yaptırsam şimdi yoksa beklesemmi bilemedimmm???

yok cnm bekle.. her ay kan testi yaptırısan delik deşik olursun.. idrar testinde silik çiziyi görürsen gidersin.. gidipte hasahanede negatif oldugunu ögrenmek insana daha çok koyuyor ve iycene moralmen çöküyorsun ..gecen ay 9 gün gecikti reglim kan testi verdim negatif yaklaşık 6 tane idrar testi yaptınegatif. ve sonunda adet oldum..çok düşünmek stres yapmakta geciktiriyor malesef.. biraz saret 3-4 gün sonra idrar testiidaha yap yine negatif çıkarsa bekle adet gününü..

belinaysu yukarda okursan herkesin adetine 1 gün kala çıkmış idrar testinde oflunun o yüzden idrar testi yapıyım dedim ama o da negatif ne biliyim o negatif kanda pozitif olurmu ki zaten stresliyim bi de o negatif çıkarsa bilmiyorum yaptırıyım mı sence ??

cnm bend ebılıyrm adetıne bı gun kala cıktııgını ama bu herkezn kımyası bırdır anlamına gelmıyo demıı ıcın rahatlasın dıye kan yaptr dedım???

yok cnm bekle.. her ay kan testi yaptırısan delik deşik olursun.. idrar testinde silik çiziyi görürsen gidersin.. gidipte hasahanede negatif oldugunu ögrenmek insana daha çok koyuyor ve iycene moralmen çöküyorsun ..gecen ay 9 gün gecikti reglim kan testi verdim negatif yaklaşık 6 tane idrar testi yaptınegatif. ve sonunda adet oldum..çok düşünmek stres yapmakta geciktiriyor malesef.. biraz saret 3-4 gün sonra idrar testiidaha yap yine negatif çıkarsa bekle adet gününü..

yaaaaaa şaka yapıyosun 9 günden sonra ve o kadar testten sonra nasıl gelebilir allahım yaa bekliycez artık kaç günse de işte nası bekliycez orasını bilmiyorum doğru stresstende olabilir ama o zaman kahverengi akıntılar neden oldu offf hayırlısıyla bebıslerımızı bı alsak kucagımıza :emir_bebek:

adetımın 13. gunu yumurtlama testıne gore pozıtıf cıkmıstı. dollenmenın gec olması neye baglı pekı?

geç yumurtlamaya baglı diyelimki 13 .gün pozitif olmuycaktıda 20.gün pozitif olcaktı öyle olursada gec döllencekti..mesala kimi insanda adetten 3-4 gün önce yumurta çatlıyomuş kimiisnde adetten hemen sonra deişiyor yaniii:)

cnm bend ebılıyrm adetıne bı gun kala cıktııgını ama bu herkezn kımyası bırdır anlamına gelmıyo demıı ıcın rahatlasın dıye kan yaptr dedım???

o da doğru ama minikgelinin de dediği gibi kan testinde de negatif derlerse bu ay ben hepten deliricem artıkkk ya benim arkadasımın adetıne 1 hafta kala idrarda cıkmıstı ne bılıyım aslında bu ıdrar testınden sora umudumu bıraz kaybettım de kan testıne o yuzden gıtmek ıstemıyorum aslında bahane yaniii

yaaaaaa şaka yapıyosun 9 günden sonra ve o kadar testten sonra nasıl gelebilir allahım yaa bekliycez artık kaç günse de işte nası bekliycez orasını bilmiyorum doğru stresstende olabilir ama o zaman kahverengi akıntılar neden oldu offf hayırlısıyla bebıslerımızı bı alsak kucagımıza :emir_bebek:

sabret bebegimmm gerekten hastahaneye gitmek maffediyor negatif gebelk tahlili sonucunuz diyince hemşire çöktüm resmen.. bidaha çift çizgiyi belirgin şekilde görmedikce gitmem kan testine töbeliyim:) kahve rengi akıntı normal deil elbet.. yerleşme kanaması lekelenmesi olmuş sankiiii.. geç döllendiyse az daha sabret çıkar teste..ne çok umutlan nede umudunu tamamen yitir.. çok düşünmemeye çalış cnm yoksa zaman geçmiyo:KK43:

X