Gebelik testini tekrar yapmalı mıyım?

yaaa evet hıc dusundunmu bısıer suprız ıcın benım bı arkadasım bu kapsul seklınde haplar oluyo ya ıcı acılıp toz dokuluyor ıcınden ıste onların içine minik minik notlar yazmıs once buyuk bı not askım bu hapları içmeyip açar içine bakarsan tüm ağrılara iyi geliyormuşş diye birseydı sanırım sonra numaralandırmıs 3 taneyı 1. si ikimizdede olan bır sıkıntı icın bu ılaclar işte 2. si hayatımıza bır renk getırecek 3. su de baba oluyorsunnnn gibi bişidi tam hatırlamıyorum 5 aylık su anda bebegı 5 ay once bunu soylemıstı ama ben hııççç dusunmedım daha ben kesın pozıtıf cıktıgı an bekleyemem hemen arar soylerım galıba :KK1:

Ben kesin hamile oldugumu kan tahliliyle de ogrendikten sonra. Herhalde hemen bi bebek magazasina gidip su cicili bicili patiklerden tulimlardan alirim yorganin altina saklarim gece uyumaya gidince yorgani kaldirincaaaaaaa surprizzz :) ay simdiden bile cokkk heyecanlandim. Gozumun onune geldiii :)

evet resmen bana kısır muamelesi yaptılar,sürekli niye cocuk olmuyor dıye basımın etini yediler ,bıtmedı bana cektırdıklerı zaten ınsan o sıralar sıkıntılı oluyor neden olmuyor dıye,şimdide başladılar cinsiyeti kız diye eşimi soğutmaya calısıyorlar,sürekli ıssızda bana işte oğlum kızları sevmez bekarken bile aman kız evladım olmasaydı diye dua ederdi diyorlar,Allah askına su sözler söylenır mı gelınıne,görümcemde sürekli benim yanımda eşime 'abi sen kızarı cok seversin diyor ardından kahkaha' nefret edıyorum bunca sene cocuk olsun dıye bekledım şmdi sıkıntısını cekıyorum gebeliğin,birde bunlar üstüme gelıyor bu şekılde,bebeğimi cok sevıyorum onların ne düsündüğü umrumda değil artık,Allah cezalarını versin

ya canım gunahhh ya sen hamılesın stres yapmamalısın karnındaki bebeğine yazık neden boyle yapıyorlar kı evladın kızı erkegımı olur rabbımın verdıgı cana nasıl boyle kulp bulurlar ne kadar kotuler ya allahım bıraz merhamet versın onlara sen kafana takmamaya calıs tatlım bılıyorum zor ama dene en azından bebegıne de sanada yazık degılmı o da hısseder senın sıkıntını rabbım senın bebegını oyle hayırlı bı ınsan yapar herkese oyle faydası olur da ılerıde kayınvaldenler utanır bu yaptıklarından inş üzülme sen canım benımmm

Ben kesin hamile oldugumu kan tahliliyle de ogrendikten sonra. Herhalde hemen bi bebek magazasina gidip su cicili bicili patiklerden tulimlardan alirim yorganin altina saklarim gece uyumaya gidince yorgani kaldirincaaaaaaa surprizzz :) ay simdiden bile cokkk heyecanlandim. Gozumun onune geldiii :)

off super olur bu guzelmısss ayyyhh ne sevınırler dımı :KK9::KK9::KK9: inşş bi pozitifi görelim deeeee ....

Aglar aglar insallah o gunleri de goruruz tatlimm. Askinizin meyvesi (cok klasik bir laf ama dogru) karninda bak eminim opecektir de gobusunu :)

aayyh ne guzel olurrr klasık ama evet askımızın meyvesı dogru yaniii o bebek göbüşü bi olsun da yeter ki ... neyse umudumuz devam edıyor pes etmek yok

bu arada ben cıkıcam tatlı bı suralıgıne cunku esım geldı sabah ya sehır dısındaydı bısı yemeden yatmıstı sımdıde uyandı acııııımmmmmmm diye gezıyo ortada ben onu bi doyuruyum da gelırım opuyorum senııııı bu arada mınıkgelınde yok galıba onun da kocası mı geldı ısten ne yaptı ????

aayyh ne guzel olurrr klasık ama evet askımızın meyvesı dogru yaniii o bebek göbüşü bi olsun da yeter ki ... neyse umudumuz devam edıyor pes etmek yok

bu arada ben cıkıcam tatlı bı suralıgıne cunku esım geldı sabah ya sehır dısındaydı bısı yemeden yatmıstı sımdıde uyandı acııııımmmmmmm diye gezıyo ortada ben onu bi doyuruyum da gelırım opuyorum senııııı bu arada mınıkgelınde yok galıba onun da kocası mı geldı ısten ne yaptı ????

Bilmem ki nerdedirr capkinnn :) ben burdayim cnm gelince msj atarsin :)

ya canım gunahhh ya sen hamılesın stres yapmamalısın karnındaki bebeğine yazık neden boyle yapıyorlar kı evladın kızı erkegımı olur rabbımın verdıgı cana nasıl boyle kulp bulurlar ne kadar kotuler ya allahım bıraz merhamet versın onlara sen kafana takmamaya calıs tatlım bılıyorum zor ama dene en azından bebegıne de sanada yazık degılmı o da hısseder senın sıkıntını rabbım senın bebegını oyle hayırlı bı ınsan yapar herkese oyle faydası olur da ılerıde kayınvaldenler utanır bu yaptıklarından inş üzülme sen canım benımmm

inşallah utansınlar yaptıklarından,ben bebeğime güvenıyorum o benım canım,sizlerinde en kısa zamanda canınızın içinde can olsun ,ALLAH isteyenlere versin,sabredin bakalım vakti saati vardır

inşallah utansınlar yaptıklarından,ben bebeğime güvenıyorum o benım canım,sizlerinde en kısa zamanda canınızın içinde can olsun ,ALLAH isteyenlere versin,sabredin bakalım vakti saati vardır

Bende senin gibi dusunuyorum elbet bir zamani var. Allahin isine karisilmaz tabi de beklemek cok zor valla :KK43:

evet bilmezmiyim beklemek zor ama baska yapacak bırsey yok,baska seylerlede mesgul olun sırf gece gunduz cocugum olacak mı dıye dusunmeyın strese gırmeyın

Adetin 10. Gunune kadar rahatiz :) sonra basliyorum yumurtlama testlerini yapmaya cift cizgiyi gorunce de basliyoruz calismalara :) adetime 5 gun kalada birakiyoruz herseyi bekleme surecine giriyoruz. Iste bizim 1 ay icinde yaptiklarimiz :)

Adetin 10. Gunune kadar rahatiz :) sonra basliyorum yumurtlama testlerini yapmaya cift cizgiyi gorunce de basliyoruz calismalara :) adetime 5 gun kalada birakiyoruz herseyi bekleme surecine giriyoruz. Iste bizim 1 ay icinde yaptiklarimiz :)

dr. gıttınız mı daha önce bır problem var mı pekı

kızlaarrr geldim ve bakın sizee ne getirdimmm bebek yapmak artık çok kolay bakınnnnnnnnn :KK9::KK9:

$bebek.jpg

X