Gebelik testinde silik çizgi hamile miyim?

Canim hayirli olsun burada var gibi duruyor
Ama belliki oncesinde kimyasal gecirdigin icin tedirginsin inan seni oyle iyi anliyorum ki, aynisi benimde basimdan gecti adete 5gun kala cok belirgin bir sonuc almama ragmen acaba yine kimyasal olur mu diye hic inanamadim. Istersen 1-2 gun evde koyulugunu takip edip daha sonrasinda kan verebilirsin. Bizede buradan haber vermeyi unutma umarim hamilelik vardir ve saglikla devam eder

Evet aynen o durumdayım canım heveslenmek istemiyorum çok zorda olsa :) 10 aydır deniyoruz bende pco var o kadar çok negatif gördüm ki artık alıştımda aslında :) dediğin gibi bende öyle düşünüyorum evde biraz koyulaşmasını bekleyip öyle giderim diye düşünüyorum mutlaka haber vereceğim güzel dileklerin için çok teşekkür ederim sende şuan hamilesin anladığım kadarıyla o zamann?

Sen yinede testi her yaptiginda buradan bizimlede paylas
Yani sanirim ben adete 5 gun kala ogrendim ve cok belirgin bir sekilde. Biraz tedirgin olmadim degil acikcasi bundan dolayi normal mi acaba diye cunku adetim benim cok duzenlidir 28 gunde bir olurum. Ovulasyon ile takip etmedim hic bu zamana kadar ama adet duzenime bakilacak olursa ya zamaninda yumurtlamisimdir ya da max 2-3 gun oncesinde diye dusunuyorum. Kimyasaldan korktum aslinda yinede doktora danismak istedim testlere bakinca kimyasal oldugunu dusunmuyorum bi kan ver dedi. (Ben yurt disinda yasiyorum 8 saat ilerideyim turkiyeden) dun yani persembe gunu kan verdim bir de cumartesi verecegim sonrasinda pazartesi gunu her iki sonucuda alip doktorla gorusecegim. Bakalim hayirlisi hepimiz icin
Bende testlerimi yukluyorum. En son bu bu sabah yaptim, bat yarin.

Eklentiler

• E423E137-93C9-4B44-8681-4CC9E0B21853.jpeg
    81,2 KB · Görüntüleme: 19
koyulasma kan değeri ile ilgili bilgi vermez size onu takip etmeyin. benim betam 2500 iken testin biri silik çıkmıştı.

Senin baya belirgin çıkmış ya bence erken yumurtlama olmuşş çok sevindim umarım sağlıklı gelir bebişin kötü düşünüpte kötüyü çağırmamak lazım aslında hayırlısı olsun inşallah isteklerimiz dualarımız kabul olsun sende mutlaka sonuçlarını paylaş bizimle çok merak ettim dua edicem senin için

Aa gerçekten mi ben onu bilmiyordum hep işte silik çıktıysa daha yeni olmuş gebelik demekki vs derler ya o yüzden ben öyle düşündüm hep
siz bence yarin ilk kanı verin. Ayni yerde aynı saatte iki gün arayla yani cuma pazar
sali seklinde ya da cumartesi pazartesi çarşamba 3 gün kan verin her kanda en az yüzde 60 artış olmalı. adet gecikmesinden 1 hafta on gün sonra doktora gidersiniz kese icin

Caniim cok tesekkur ederim bende senin icin dua edecegim birbirimize haber verelim sonuclarimizi

koyulasma kan değeri ile ilgili bilgi vermez size onu takip etmeyin. benim betam 2500 iken testin biri silik çıkmıştı.

Aa gercekten mi ben ilk defa duyuyorum kimyasal gebelik gecirdigimde silik cikmisti buna bagli sonucumda 21 di sonrasinda dusmeye basladi bende takip ettigimde evde zaten giderek siliklesmeye baslamisti.
Beta degerine gore koyuluk ya da silik oluyormus diye biliyordum cok sasirdim suan gercekten. Hayirli olsun bu arada seninde. Sen ne zaman ogrenmistin bat gecmis miydi?

Aslında o doğru bir yerde ama mesela roll gebelik testin kıpkırmızı çıkan sonucum ki yazdım 2500lerde idi beta arti medde silik çıktı. evet koyulasir günden güne ama bu aşamada bugünkü kötülük ile iki gün sonraki kötülük arasında çok birsey farketmez ilki kimyasal olduysa bu bebis yüzden 80 sağlıklıdır. genel olarak

Bu kadar yüksek değerde silik çıkması gerçekten çok ilginç hiç duymamıştım, haklısın tabi olacağı yoksa beklemekle birşey değişmiyor, umarım dediğin gibi ilki kimyasal olduğu için şuan sağlıklı bir gebeliğimiz olmuştur

koyuluk demek istedim yazmamışım korkma kimyasal birçok kadında oluyor çoğunlukla farketmiyoruz

Testte silik çizgiyi görüyorum, muhtemelen gebelik başlamış. Ama dediğiniz belirtileri hamileliğe yormayın,çünkü bu kadar çabuk ortaya çıkmıyor en güzeli kan testi verip bunu da iki günde bir en azından bir kere tekrar ettirmeniz,böylelikle emin olabilirsiniz. Şimdiden hayırlısı olsun

koyuluk demek istedim yazmamışım korkma kimyasal birçok kadında oluyor çoğunlukla farketmiyoruz
Evet doğru dayanamayıp erkenden test yapınca bazen böyle yakalıyoruz insanı olmuyor diye düşündürüp daha da tedirginliğe götürüyor maalesef :/

Çok teşekkür ederim zaten tırnağımız kırılsa gebelik belirtilerinde var yazıyor bende anlamadım bu işi evet kan vermek en sağlıklısı biliyorum sadece daha önce silik görüp hemen kan vermeye gittiğim ve sonrasında hayal kırıklığına uğradığım için bir kaç gün daha beklemek daha güvenli geliyor şuan belki yanılıyorum tabi ama :) yarın sabah test yapıcam tekrar bir fark görürsem pazartesi gidicem kan vermeye inşallah

Arkadaşlar merhaba adetime 7 gün var henüz fakat ben dayanamayıp test yaptım dün sabah ilk idrarla yaptığım en üstte ki, ortadaki bugün öğlen, alttaki 1 saat önce yaptım hepsinde de çok az belirgin silik çizgi var ben görebiliyorum fakat fotoğrafta siz görebilir misiniz bilmiyorum fikri olan var mı acaba gebelik olmuş olsa dünden bu yana koyulaşır mıydı?

Eklentiler

• 1000063019.jpg
    85,6 KB · Görüntüleme: 9
İyi akşamlar benim de 2 gün var ve 5 gün kala başladım silik çizgi çıktı. Ben 3 gündür her gün yapıyprum ama 1 günde çok da belirgin bir koyulaşma görülmedi bende de. Tabii ki de 1. Gün ve 3. Gün yaptığım arasında belirgin bir fark var da.

İnşallah güzel haberler alırsınız benimde koyulaşır inşallah gün geçtikçe bir de ben cok erken başladım test yapmaya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…