Gebelik testime bakar mısınız ❤️

Bugün 2 tane daha test yaptım mimea marka ikisinde de silik çizgi çıktı 6 test de yalancı pozitif vermez heralde değil mii
Evet vermez ama bence sen bikaç gün daha bekleyip yeniden yap. Ya da istersen direkt git kan testi ver en azından netleşsin canım

Benim de normalde yapmacayaktı canım, batışmaları var dedim diye şüphe yaptı bi bakalım dedi. doktorum herkeste olan batışmaları sevmiyo

Kızlar bebeğimin kesesini kendisini gördüm minicik de olsa kalp atışını duydum henüz çok küçük olduğu için kalp atışları belli belirsiz ama attigini gösteren o tablo var ya o tabloyu görünce öyle rahatladım ki. 5+6 daymısım şu an bir hafta sonraya tekrar kontrol verdi kalp atışlarını daha net duyarız dedi. Gazi Üniversitesi’ne yeni başlangıç yaptığım için tüm tetkiklerimi burada baştan yaptı sonuçlar çıkmadı tabi daha sabah verdiğim için. Şu an için her şey yolunda 2,5 milim minnoşum ya yicem bir hafta sonra sağlıklı şekilde kalp atışını duymamız lazım otuzunda da genel kontrol var çok huzurluyum şu an doktorum gerçekten harika biri. Umarım böyle gider sağlıklı şekilde bebeklerimizi kucağımıza alırız

Eklentiler

• IMG_8350.jpeg
    117,7 KB · Görüntüleme: 19
Oyyyy susam tatlısı yaaaaa yerim onu yer
Nasil guzel poz vermis annesine
İcin rahatlamistir artik duygusum cok sevindim ya

Çok sevindim çok mutlu oldum inşallah her şey gönlünce ve sağlıkla ilerlesin. Güzel haber almak insanı inanılmaz mutlu ediyor. Şimdi özellikle beslenmene çok dikkat et Duyguş kaç gündür hiç bir şey yemedin. Yat dinlen bol bol

Evet eve geldim hemen kendime güzel bir kahvaltı tabagi hazırladım yine doğru düzgün yiyemedim ama olsun en azından hazırladım aşkım şimdi rahatça yatacağım vallahi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…