Gebelik testime bakar mısınız ❤️

esmanurr33 çok üzüldüm hayırlısı olsun hakkında, kusura bakma ama eşinin çok etkisi olduğunu düşünüyorum seni bu duruma sokup o stresi yaşattı sana, umarım ders almıştır ve aklı başına gelmiştir.. olan senle bebeğine oldu sen sakın üzülme Allah herşeyin en iyisini bilir, en hayırlısı doğru zamanda verir

Zaten öyle umarım pişman olmuştur her ne kadar belli etmese de ama ben herşeyi rabbime havale ediyorum rabbim elbet evladımı kucağıma almakla sevindirecek beni

3307 den 286 ya düşmüş beta
Düşük yapmışsın canım çok geçmiş olsun daha önce bende yaşadım , iyi tarafından bakmaya çalış sağlıksız bir gebelikti belkide kendiliğinden düşmesi seni yıpratmadan daha iyi olmuş. çok çok geçmiş olsun

Geldim kızlar maalesef o günki pıhtılı kanama ile bebeği düşürmüşüm rahim içim bomboş kese yok bugün neden kese yumuk dendi anlamadım
Keşke o gün gidebilseydin kuzum ya bi de progestan kullanıyordun bak demek ki sağlıksız gebelik nasip değilmiş

Ben de aynı şeyi düşünüyorum en azından bu sürede eşinle de bazı şeyleri düzeltebilirsin düzelmiyorsa da en azından bebek düşünmezsin vardır bir hayır

O kadar hak veriyorum ki sana

O kadar hak veriyorum ki sana
Bazen söylemek kolay oluyor yaşayan bilir ama gerçekten bebek büyümeye devam etseydi belkide hep aklının bir köşesinde düşünecektin bu adam bu bebeği hakediyormu? Beni hakediyormu ? Vs.. en azından düşünmen için bir fırsatın var, ben çok iyi düşün bu senin için demekki daha hayırlıydı. Sıgara içiyordun diye hatırlıyorum yak bir sıgara kafan dağılsın boşver

Sana demiştim bazen şer gördüğün şeyde hayır vardır diye bu adam daha sen gencecikken sen onun çocuğunu taşırken seni ne kadar üzdü belki de bir şeyleri iyi düşünüp taşınman gerekiyor sakın üzülme bu dünyada senden önemli hiçbir şey yok esmanurr33

esmanurr33 ah esmoş yaa çok üzüldüm , çok geçmiş olsun canım, Demek ki alacak nefesi yokmuş gelmeyecekmiş demekki hayırlı değilmiş. sen bu süreçte nasıl daha iyi toparlanabileceksin ona bak artık. Ama Hep önüne bak tamam mı? Hep ileri bak.
Eşine şans vermişsin yeniden aileler de araya girmiş evet, evlilik bu tabi ki kolay yıkılmıyor. Yıkılmaması da lazım. Ama eğrisiyle doğrusuyla tart düşün, yeniden böyle bir şey yaşama ihtimalin olur mu objektif olarak kendine dış gözle bak. ve buna emin olup karar vermeden sana tavsiyem bebek düşünme, yapma. Yaşın çok genç kuzu, hala küçücüksün. sakın bebek olunca düzelir kafasına da girme hayatının hatası yapmış olursun, yapanların hiçbirisi düzelmedi istisnalar hariç. Düzelir diyenlere de sakın inanma. Gerçekten hatalı ve gerçekten pişmansa buna da seni inandırırsa zaman ver gör kurtar derim. Ama gözü göz değil seni üzme ihtimali dahi varsa yeniden, hiç korkma. Dışarıda çok büyük bir dünya var. Çalışır ekmeğini de kazanırsın bi şekilde, önündeki hayatın sana neler sunacağını bilemezsin.

Kızlar bu arada kendime bir prof buldum kontrol için eşimin abisi ayarladı gazi Üniversitesi’nde döner sermayeden çalışıyor onun sayesinde araya girdik normalde bu doktor almıyormuş hasta yoğunluktan benim durumları anlatmış sağ olsun eşimin abisi yarın sabah kontrole gelsin demiş doğuma kadar da ben takip ederim başka hastaneye ya da doktora gitmesin demiş. 30 Ekim’e randevu oluşturdu fakat yarın hastaneye girişini yapsın ilk kontrolünü ve tetkiklerini alayım demiş içim biraz ferahladı umarım güzel haberler veririm size yarın kontrolden sonra hepinizi seviyorum aile gibi olduk her şeyi sizle paylaşıyorum dualarınızı bekliyorum canlarım

İnşallahhhh sağlıcakla alırsın kucağına bana da dua et bu ay gebelik olsun ya

İnşallahhhh sağlıcakla alırsın kucağına bana da dua et bu ay gebelik olsun ya
Aşkım tabii ki dua ederim gebelik olsun iyi ilerlesin sağlıklı cocuklarimizi kucaklarımıza alalım önceden insanları duyuyordum hamileyim diye ama bu sürecin bu kadar sancılı ve stresli olduğunu bilmiyordum zamanla öğreniyoruz burada birbirimize destek oluruz inşallah sen de bir an önce güzel haberler alırsın

İnşallah çok güzel geçer güzel haberler alırsın

Kızlar baştan sona okudum herseyi, Esma senin adına çok üzüldüm ama eşinle yeniden beraber olma kararına saygı duydum ve hayırlısı oldu gibi hissettim, Duygus beta keseden sonra bakılmaz, kafa karıştırır. Umarım güzel haberler alırsın bu yeni doktordan.
Ben şubatta evlendim . 38 yaşındayım , ilk gebeligim nisanda ve duzensiz beta ile dış gebelik, metotraksat iğne ile düşürüldü, çok üzüldüm, kötü bir süreçti, herkese de söylemiştim çevrem de genistir. Tek tek açıklama yaparken daha da üzüldüm. Şuan 2. Gebeligim 6 Eylül son Regl , 5 hafta4 gün şuan , Regl den 1 hafta önce öğrendim. Erken gebelik testleriyle.sadece Amerika’da 5-6 kişiye söyledim , ailemle paylasmadim, aralıkta gelicem 3 ay dolmuş olacak , sarilarak söylemek istiyorum, tabi içim içime sığmıyor, Erkenden beta ya başladım riskli gebelik olabilir diye, iki kartından fazla artış görüldü ve bir daha yapılmadı, 4. haftalıkken vajinal muayene ile kese de görüldü. Amerika da yaşıyorum burda her gittiğinde farklı dr görüyorsun. 7. Haftada kalp atısına bakilacak. Sizinle de paylaşmak istedim.
Bu hamileligimde zaten olursa olacak ve doğacak, hiç bir şey onu etkileyemez. Günü yoksa da hayırlısı olacak diye dusunuyorum.
Lütfen kendinizi yormayın, her strese girdiğiniz de bunu düşünün.

Duyguş çok güzel haber canım sevindim senin adına, git yaptır kaydını test tahlil ne istiyosa ay sonu hepimiz için büyük gün olacak ama ben 2 hafta dayanabilir miyim bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…