Gebelik testime bakar mısınız ❤️

Hakkımızda hayırlısı olsun canım benim de güzel arttı kese göründü sorunsuz gidiyordu ama bu son bir hafta biraz gerildim

Hakkımızda hayırlısı olsun canım benim de güzel arttı kese göründü sorunsuz gidiyordu ama bu son bir hafta biraz gerildim
Farklı bir yerdemi kan verdin acaba , bir önceki verdiğin yeremi gitsen tekrar oda çok farkedebilir

Kanama olmadan nası düşük yaşadınız benim şimdi doktorumun aramasını bekleyecegım bakalım ne diyecek çok merak ediyorum
Bebeğin kalbi durmuş 5 gün önce. hastaneye gittim kontrole tesadüfen öğrendik yani hiç kanamam olmamıştı direkt kürtaja alındım.

Son düzenleme:
Duygu yeniden ara doktoru hemen ara şimdi okuduğun gibi mesajımı. Saat 16:30 doktor çıkmak üzere olabilir unutabilir. Hatırlat acil de asistanına. Bağlasınlar.

sizin süreç nasıldı
Yanlış anlamayın lütfen olumsuz yorum yapmak için yazmadım ama beta artışındaki dengesizlik bebeğin sağlıklı olmadığını ifade eder. Uzun uğraşlar sonucu gebe kalıp kayıp yaşayan biri olarak hazırlıklı olmanız açısından dedim. İnşallah her şey güzel olur

Duygu yeniden ara doktoru hemen ara şimdi okuduğun gibi mesajımı. Saat 16:30 doktor çıkmak üzere olabilir unutabilir. Hatırlat acil de asistanına. Bağlasınlar.
Konuştum canım bazen çoğul gebelik durumlarında kesede tek oluşum görüyoruz ama oluşmasa da beta yüksek artış gösterıyor dedi belkı de böyle bir durum oldu sakin ol cumadan bu güne artış olmuş en azından dedi yarın yine bakacak her gün kan vermekten yıldım

Güzel haber canım demekki her şey yolunda çok şükür. Şimdi kendini hemen negatif düşüncelerden arındırıyorsun yarın da gidersin vermeye. Ama sabah erkenden git bari. Hemen çıksın 1-2 saate sonuç bi de bekle orada doktorla yüzyüze görüş

İnşallah artarak gider ben de en son salmaya karar verdim ya aşkım

Yarın doktora gtcem cnm muhtemelen kist olstu agrm var glmyo

Öyle mi cidden ya sarılasım geldi şu an sana
Kendimden örnek verdim sana o yüzden sen ne yapıyorsun çalışıyorsan kendini yormuyorsun yukari uzanmiyorsun agir iş yapmiyorsun calismiyorsanda evde ayni seyler yat dinlen keyfine bak
Sarılalım hepimiz

Bebeğin kalbi durmuş 5 gün önce. hastaneye gittim kontrole tesadüfen öğrendik yani hiç kanamam olmamıştı direkt kürtaja alındım.
Sürecimiz beni üzdü1 yıl önce bende aynı şeylerimyaşadım hiç bir sorun yoktu ultrasonda seviyorduk görüyorduk sonra 2 hafta sonra kontrole gittiğimizde kalbinin önceki hafta durdugunu öğrendik dünyam başıma yıkıldı ne kanama vardı ne ağrı ne sancı hiç anlamadım sonrsı malum ilaçlar ve doğumhanede operasyonla düşük . Şuan aynı tedirgin durumlarım var Allah'ıma hep dua ediyorum rabbim sağlıkla kolaylıkla sağlıklı bir bebek nasip et yuvamıza

Kendimden örnek verdim sana o yüzden sen ne yapıyorsun çalışıyorsan kendini yormuyorsun yukari uzanmiyorsun agir iş yapmiyorsun calismiyorsanda evde ayni seyler yat dinlen keyfine bak
Sarılalım hepimiz
Aşkım ben mayısta evlendim Eskişehir’deki işimi bırakıp Ankara’ya taşındım burda evdeyim annem de geldi sağolsun ama birazdan gidecek haftasonu yine gelecek eşim de bişey yaptırmıyor sağolsun işten vakit buldukça ama illaki ben rahat durmuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…