Gebelik testime bakar mısınız ❤️

benim adetime 1 hafta kala ve ertesi gün testlerim pozitif çıktı ve bugün adetime 3 gün kaldı sabah test yaptım negatifti dün gece bide sabah kahverengi düz yapışkan şeklinde akıntım oldu ama sadece peçeteye sildiğimde geliyordu
sağ kasığımda canımı yakacak şekilde ağrım oluyor göğüs hassasiyetimde çok erken başladı kimyasal gebelikmi veya bu süreç normal mi bende bilmiyorum kafam çok karışık bu şekilde belirtiler yaşayanlar olduysa banada yardımcı olurmusunuz

Merhabalar tüm yorumları okudum güzel haberleri alan herkes bu süreci sağlıkla tamamlasın :dua::dua:
Bende 38 yaşında ve 1 yıllık evliyim. Nisan ayında düşük yaşadım, şuan son adet tarihim 19 Eylül ve her gün test yapıyorum :halay:henüz doktora gitmedim ve kan vermedim diğer sefer yaşadığım o psikolojiye girmemek için. Biraz daha beklemek istiyorum. Hepimiz için hakkımızda hayırlısı olsun.
WhatsApp Image 2024-10-14 at 12.52.16.jpeg

Merhabalar tüm yorumları okudum güzel haberleri alan herkes bu süreci sağlıkla tamamlasın :dua::dua:
Bende 38 yaşında ve 1 yıllık evliyim. Nisan ayında düşük yaşadım, şuan son adet tarihim 19 Eylül ve her gün test yapıyorum :halay:henüz doktora gitmedim ve kan vermedim diğer sefer yaşadığım o psikolojiye girmemek için. Biraz daha beklemek istiyorum. Hepimiz için hakkımızda hayırlısı olsun.
siz folik asit ve omegaya başlayın bence şimdiden 😍 hayırlı olsun ben çift çizgiyi hepsinde net görüyorum ama yine de doktora gitmekte fayda var, sağlıkla gelsin. Kötü şeylerin tekrarı olmasın inşallah 🤲🏻🙏😍😘

Kızlar bugünkü 1752 çıkmış kanama vs yok normal mi ay annemle birlikte baktık ben hönküre hönküre ağladım 1500 den sonra düşme olmamış diye ama yine de içim rahat değil

Kızlar bugünkü 1752 çıkmış kanama vs yok normal mi ay annemle birlikte baktık ben hönküre hönküre ağladım 1500 den sonra düşme olmamış diye ama yine de içim rahat değil
Doktorun numarası yok mu canım? Hastaneyi arayıp bağlanmak istesene telefonda görüşebilirsin. Müsait değilse not alsınlar seni geri arar zaten o zaman. Özel hastane sonuçta ben genelde sonuçlarımı telefonda görüşüyodum çoğu zaman.

Merhabalar konunuzu takip ediyorum sizi üzmemek için yazmadım. bende bir düşük yaşadım kanamam hiç olmadı. Kan değerlerinize göre birşeylerin ters gittiğini düşünüyorum. Progesteron kullanmanız kanamayı önlüyor olabilir.

Doktorun numarası yok mu canım? Hastaneyi arayıp bağlanmak istesene telefonda görüşebilirsin. Müsait değilse not alsınlar seni geri arar zaten o zaman. Özel hastane sonuçta ben genelde sonuçlarımı telefonda görüşüyodum çoğu zaman.
Evet görüştüm canım hastaneyle not aldılar doktor iletişime geçecekmiş

Merhabalar konunuzu takip ediyorum sizi üzmemek için yazmadım. bende bir düşük yaşadım kanamam hiç olmadı. Kan değerlerinize göre birşeylerin ters gittiğini düşünüyorum. Progesteron kullanmanız kanamayı önlüyor olabilir.
Kanama olmadan nası düşük yaşadınız benim şimdi doktorumun aramasını bekleyecegım bakalım ne diyecek çok merak ediyorum

Selam canım ben 4. ayda yaşadım ama benim betam hiç yükselmedi düzenli olarak en son 120 leri gördüm çok erken öğrenmiştim sonrasında da zaten hızlı bir şekilde düşüşe geçti. Doktor muayenesinde de kese oluşmamış 10 gün içerisinde kanaman başlar dedi ve öyle de oldu kanamayla birlikte düşük gerçekleşti. Ama bence senin durumun farklı çünkü yükseliyorsa eğer umut var bence. Bugün sonucunda da düşseydi beta evet durum düşüğü gösteriyor derdim ama sanmıyorum. İçini ferah tut :KK200:

Selam canım ben 4. ayda yaşadım ama benim betam hiç yükselmedi düzenli olarak en son 120 leri gördüm çok erken öğrenmiştim sonrasında da zaten hızlı bir şekilde düşüşe geçti. Doktor muayenesinde de kese oluşmamış 10 gün içerisinde kanaman başlar dedi ve öyle de oldu kanamayla birlikte düşük gerçekleşti. Ama bence senin durumun farklı çünkü yükseliyorsa eğer umut var bence. Bugün sonucunda da düşseydi beta evet durum düşüğü gösteriyor derdim ama sanmıyorum. İçini ferah tut :KK200:
Yaaa beni ağlarken çok mutlu ettin şu an ❤️

Kanama olmadan nası düşük yaşadınız benim şimdi doktorumun aramasını bekleyecegım bakalım ne diyecek çok merak ediyorum
Merhabalar, konuyu takip ediyorum bende sizi kesinlikle üzmek istemem, her gebelik farklıdır. Evet bende okudum bazı kadınlarda bazen beta çok fazla artmıyor sonra tekrar artmaya başlıyor, fakat bende o şekilde olmadı. Temmuz ayında betamı ölçtürdüm 300 dü , 4 gün sonra 600 dü iki gün sonra 850 bir gün sonra 1150 bu şekilde dengesiz arttı , kese dahi görüldü , fakat bir kaç gün sonra şiddetli kanama başladı ve doktorum beni uyarmıştı, bak canım sağlıksız ilerliyor herşeye hazırlıklı ol diye, 6. Haftada düşük yaptım kendiliğinde regl gibi. İnşallah seninki toparlar, sağlıklı bir gebelikse devam etsin hayırlısı neyse o olsun hakkında, ama nolursa olsun doktorunla birlikte ilerle kendini ona teslim et ve güven. Bu çok önemli 🌸💕

Yaaa beni ağlarken çok mutlu ettin şu an ❤️
Her şeyin hayırlısı bu süreç psikolojik olarak çok zorlu bir yol. Sağlıkla ilerlesin hepimizin en büyük dileği bu, ben bir kere yaşadığım için daha yeni yeni kendime geliyorum. Şimdi de yine aynı şeyleri yaşar mıyım diye düşünmekten kan dahi veremedim. Hepimiz için hayırlısı olsun, sonuç ne olursa olsun hr şeyin doğru zamanda olduğuna inanıyorum. Sen de inan :KK68:

X