Gebelik testime bakar mısınız ❤️

Sinemcim günaydın ben de silik çizgiyi gördüm eğer kan verme şansın varsa bi kan ver daha garanti olur ❤️🙏
Bu sabah predictor erken gebelik testi aldım denedim adetime 5 gün kaldı sizce var mıdır ya🥺

Eklentiler

• IMG_7577.jpeg
    IMG_7577.jpeg
    45,3 KB · Görüntüleme: 28
Günaydın kızçeler :) Evet kanda çıkar sonra düzenli takibiyle bakılır doktor yapılması gerekenleri söylüyor canım silik çizgi gibi gördüm seninkini biraz daha bekle istersen net 2 çizgi görünce git erken öğrenince strese sokabilir seni 🤗
Betada çıkar mı hemen 🥺

Ben bugün dinç uyandım şükür. Dün gece sağlı soğlu batmalar oldu kızlar oluyo mu hala sizdede🙄

Kızlar siz ekstra yaptığınız bir şey var mı öğrendikten sonra cilt bakımı kullandığınız kozmetikler şampuan vs yatış şekliniz değiştimi piskolojik mi yüzüstü yatamıyom yaaa ezilxek gibi patlıcak gibi hissediyom 🤣🤣😅🤣😅

Günaydın kızçeler :) Evet kanda çıkar sonra düzenli takibiyle bakılır doktor yapılması gerekenleri söylüyor canım silik çizgi gibi gördüm seninkini biraz daha bekle istersen net 2 çizgi görünce git erken öğrenince strese sokabilir seni 🤗
Evet strese sokuyor yaptığım 3 cü test gün arayla adetime 5 gün kaldı
Adet günümü beklemeye çalışacağım🥺

Evet strese sokuyor yaptığım 3 cü test gün arayla adetime 5 gün kaldı
Adet günümü beklemeye çalışacağım🥺
Hiç bozma moralini daha adetine var çünkü benim ilk yaptığım testte erken gebelik testiydi silik çıkmıştı adetime 6 gün vardı sonra bekledim 3 gün kala kaset test yaptım tek çizgi netti çok üzülmüştüm diğeri yoktu hiç çıkmadı.beklemeyi tercih ettim adet olmadım 7 gün gecikince normal kaset test yaptım ve direkt net çizgi gördüm öle inandım artık 😁🙏😍

20241012_104000.jpg
siz hiç aynı anda 2 test yaptınız mı 🤣😅🤣😅
Güne normal başlayınca bi terslik mi var acaba diyip test yaptım hemen 🤣 iki ayrı marka bence onda bile farkediyor ya markadan markaya ne diyosunuz kızçeler :)

Hiç bozma moralini daha adetine var çünkü benim ilk yaptığım testte erken gebelik testiydi silik çıkmıştı adetime 6 gün vardı sonra bekledim 3 gün kala kaset test yaptım tek çizgi netti çok üzülmüştüm diğeri yoktu hiç çıkmadı.beklemeyi tercih ettim adet olmadım 7 gün gecikince normal kaset test yaptım ve direkt net çizgi gördüm öle inandım artık 😁🙏😍
Bende kesin sonucun adet gecikmesi olduğunu düşünüyorum ama psikolojik açıdan hamile olduğumu düşününce kasıklarımdaki ve göğsümdeki ağrıyı daha çok hissediyorum 😃 çok sancılı süreçç

Hayırlısı olsun hepimiz için
Ben hastaneye de randevu aldım pazartesi de değerim yükselmiş mi bakacağız onun haricinde
Hepimiz sağsalim bebeklerimizi kucağımıza alırız inşallah ilk aylar dikkat etmek hızlı ani hareketlerde bulunmak yasak bana beta artısı takibindeyim kese gözüktü ama tabi kalp atışı falan olmadı henüz çok minik ❤️

X