Gebelik testime bakar mısınız ❤️

İnşallah sağlıkla bebeklerimizi alırız kucağımıza bu gece benim için bir voltran oluşturun ya dualarımızı birleştirelim

Allahım tekrarını yaşatmasın inşallah
Ben de hala kimseye söylemiyorum. Annelerimiz babalarımız en yakın arkadaşlarımız bile bilmiyor, sadece karı koca aramızda şu anda. Keseyi en azından görelim dedik, sonra ailelerimize söyleyeceğiz. ama yine de sanırım ilk 3-4 ay geçene kadar herkese söylemeyiz gibime geliyor en yakınlarımız hariç.
Güzel haberlerini heyecanla bekliyoruz senin de, test yaptın değil mi

Evet canım benimki de öyle doğum teminatım var. Zaten yaptırsaydın bile en az 1 sene bekleme süresi var yani 2. Sene doğum teminatlı yenileyince aktifleşiyo. Benim doğum teminatı aktif hayırlısıyla o günleri görelim her şey bi netleşsin de gelicem türkiye’ye orada artık düzenli kendime doktor edineceğim git gel yaparım doğumu türkiye’de düşünüyorum zaten.
Ama şey var Kuzu DemirHayat diye bi sigorta şirketi var ve bunun gibi bikaç firma daha var araştır istersen hamileyken sigorta yapıp karşılıyolar fiyat al bi derim. Kontroller, doğum, doğum sonrası kontroller, bebek kontrolleri her şeyi karşılıyolar.

Hemen araştırayım bunu bilmıyordum ya çocuklarımızı kucağımıza alalım da bu forumu okutacağım hala olursa burası

Hemen araştırayım bunu bilmıyordum ya çocuklarımızı kucağımıza alalım da bu forumu okutacağım hala olursa burası

Aynen sen araştır ara fiyat al sor bakalım eğer çok saçma rakamlar çıkıyorsa, bi özel hastaneye gidip anlaşma da yapabiliyosun hastanelerin de doğum paketleri oluyo değişiyodur hepsinde pazarlık da yapılabiliyomuş öyle duymuştum, sana yakın medicalpark keçiören vardı sanırım görüşebilirsin bi fikir olur yine.

Canım hamileyken yapılan sigorta primi çok daha yüksek çıkar 160bin 200 bin arası değişir teminatların içeriğine göre. Nerden biliyorum çünkü 15 yıldır sektördeyim sigortacıyım.:)

Canım hamileyken yapılan sigorta primi çok daha yüksek çıkar 160bin 200 bin arası değişir teminatların içeriğine göre. Nerden biliyorum çünkü 15 yıldır sektördeyim sigortacıyım.:)
Hey maşallah ben o paraya zaten doğumu yaparım aşko be

Çok iyi düşünmüşsün biz söylemeyeceğiz henüz, 3- 4 ay sonra her şey yolunda giderse haberleri olur zaten Evet test yaptım direkt çift çizgi çıktı net bir şekilde

Allahın izniyle yarın bi şu beta falan bi kontrol ettireyim de ilk aşama o tabi şu an

Merhaba kızlar, umarım herkes iyidir.
3 gün önce test yapip cift çizgiyi görünce dun kan verdim adetim 3 gun gecikmiş oldugunda vermis oldum ve 182 çıktı sizce düşük bir değermi
Hepimizin bebekleri sağlıkla gelsin inşallah

Eklentiler

• 20241007_201458.jpg
    60,1 KB · Görüntüleme: 13
Canım hayırlı olsun hoşgeldin aramıza gayet güzel çıkmış bence değerin çok sevindim sağlıkla gelsin

Hastaneden geldim şimdi eve beta için kan verdim kendi doktorum yoktu asistani varmış vajinanaş ultrasonla bakalım dedi istemedim beta değerine göre hareket edelim dedim 2 saat sonra sonuçlar çıkar 3000’leri görmem lazım en az dua edin kızlar öpüyorum sizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…