Gebelik testi?

dilaragsj

Üye
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2024
163
40
28
Ya lütfen yardımcı olur musunuz 5 gün boyunca regl oldum bitti o kadar fazla mide bulantım vardı ki dedim bugün gebelik testi yapayım bir ve böyle çıktı şok oldum ilk defa bunu görüyorum hayatımda resmen

Eklentiler

• IMG_20241006_115632_677.jpg
    150,2 KB · Görüntüleme: 74
merhaba, burda kimse net bir şey diyemez kan testi vermeniz gerek. Üstüne görmüş olabilme durumu oluyor. Bence gidip kan verin bugün bir hastanede veya akşam farklı markadan da test alıp yapın

merhaba, burda kimse net bir şey diyemez kan testi vermeniz gerek. Üstüne görmüş olabilme durumu oluyor. Bence gidip kan verin bugün bir hastanede veya akşam farklı markadan da test alıp yapın
Akşam acile gidecegim kan verecegim ama hayatımda ilk defa bu çift çizgiyi gördüm ve ilk defa bunu görünce ister istemez insan şoka uğruyor

Aa çok ilginçç. Peki reglniz normalden farklı mıydı yoksa standart herzamanki gibi miydii

Kan destı ver cnm burda hamile gözüküyorsun daha net bır sonuç alırsın insallah hamissindir

Adetın herzamankıyle aynımıydı yoksa farklımıydı belkı yerleşme kanamasıda olabılır

Ustune görme diye bir durum yoktur. Yerlesme kanamasi olur. O da 2 gün sürer. Hamile kalinca adet kanamasi olmaz.

Ustune görme diye bir durum yoktur. Yerlesme kanamasi olur. O da 2 gün sürer. Hamile kalinca adet kanamasi olmaz.
Bir çok paylaşım yapılmış hatta 9 ay boyunca regl olan bile duymuştum benimde 5 gün kanamam sürdü test yaotim bugün çift çizgi çıktı geç döllenme olursa adet görme oluyormuş bir doktor soylemisti

Üzgünüm ki bu test yanlış pozitif veriyor başka marka ile deneseniz net sonuç alırsınız :)

Tıpta böyle birşey yok. Bir sağlik calısanı olarak söylüyorum. 9 ay boyunca regl olmak hele. Hamileligin tek belirtisi net olarak adet gecikmesi ve adet görmemektir. Yerlesme kanamasi ile adet kanamasi farklidir. Kanama uzun süreli devam ediyorsa duşük tehlikesi başlar. Siz geciktirmeden kan testi verin.

Bu gece gidip vereceğim test banada bir doktor dedi geç döllenme olursa adet görme ihtimali oluyormuş her kandindan birinde bir doktor soylemisti uzman gece test verecegim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…