Gebelik testi yapmalı mıyım hamile miyim

Kizlar merhaba bana yardımcı olursanız çok sevinirim en son 4 Eylül'de regl oldum daha sonra günleri takip ettim ve hemen hemen her gün ilişki yaşadım son 5 gündür aşırı.bel ağrısı kasık ağrısı dudak kenarında yaralar oluştu adete 10 gün kala bu belirtiler erken olduğu için gebelikten şüpheleniyorum 4 gün önce gebelik testi yaptım çıkmadı şimdi adete 4 gün kaldı yapsam testte çıkar mı bu hamilelik belirtisi mi lütfen yardım bekliyorum
Bende 4 eylülde adet oldum ve 4 ekimi bekliyorum adet olmak için belirtiler ayni ama ben dayanamadım dun kan verdim 0.738 çıktı maalesef bakalım adet olucak miyim bekliyorum

İnan beklemeni tavsiye ederim ben adete 9 gün kala kaset testte öğrendim hamile olduğumu değerimi 2 günde bir yükseldimi diye strese girdim çok şükür adet günüm geçti 4+5 haftalık hamileyim ama erken öğrendiğim için pişman oldum çünkü acaba yukseldimi diye düşünüyor insan. İlk gebeligimde 2 gün geçmişti direk öğrenmiştim keseyi gormustum ustune gorme yasamisim . oda suprizdi buda supriz oldu ama erken öğrenmek zor gerçekten.
Benimde adete 9 gün var bugün baş dönmem oldu saki yer ayağımın altından kayıyormuş gibi hemen ardından sıcak basması oldu ve bu ay göğüs ağrım hiç geçmedi sizce gebelik olabilirmi sizin belirtiniz oldumu

X