Gebelik testi?

Ben hamileliğimde adet görmeye devam ettim. Doktorum da hayli şaşırmıştı ama yumurta üretmeye devam etti rahmim. Nadir de olsa böyle bir durum olabiliyormuş. Bir akrabamizin da gelini böyle oldu. Hamileliğin 14. Haftasına kadar normal adet kanaması devam etmiş. İstiyorsanız bebiş vardır inşallah 💖

Ben hamileliğimde adet görmeye devam ettim. Doktorum da hayli şaşırmıştı ama yumurta üretmeye devam etti rahmim. Nadir de olsa böyle bir durum olabiliyormuş. Bir akrabamizin da gelini böyle oldu. Hamileliğin 14. Haftasına kadar normal adet kanaması devam etmiş. İstiyorsanız bebiş vardır inşallah 💖
Kan testi yapmadılar acilde eve geldim test yaptım negatif çıktı 🥺

Umudunuzu kırmak istemem ama geç döllenme olsa bile regl görmemeniz gerekir yumurta döllenince sadece yerleşme kanaması olur. 9 ay adet görenlerin hafif kanaması falan geliyordur yine de sonucunuzu yazar mısınız çok merak ettim.
Kan testi yapmadılar acilde. Tekrar test yaotim negatif çıktı bu sefer 🥺

İlk defa beta 0.20 çıktı kaset test yaptım onda da silik çıkmıştı gitmeden önce yapmıştım testi ne oluyor anlamıyorum artık ya 🥺

Bence kan sonucu beklerken strese gireceğinize bir kaset test yapın derim. ☺️
Benim annem de bana hamileyken 4 ay regl olmuş. Hiç anlamamış. Zaten zayıf biri de. Öylesine bir arkadaşının kliniğine gittiğinde ce ee yapmışım.
Ben çok imkansız diyemiyorum.😂
İlk defa beta 0.20 çıktı kaset test yaptım onda da silik çıkmıştı gitmeden önce yapmıştım testi ne oluyor anlamıyorum artık ya 🥺

X