Gebelik testi?

Kaset test var elimde yapsam mı ki ay şuan heycandan gelmiyorda 😄😄
Bence kan sonucu beklerken strese gireceğinize bir kaset test yapın derim. ☺️
Benim annem de bana hamileyken 4 ay regl olmuş. Hiç anlamamış. Zaten zayıf biri de. Öylesine bir arkadaşının kliniğine gittiğinde ce ee yapmışım.
Ben çok imkansız diyemiyorum.😂

Ya lütfen yardımcı olur musunuz 5 gün boyunca regl oldum bitti o kadar fazla mide bulantım vardı ki dedim bugün gebelik testi yapayım bir ve böyle çıktı şok oldum ilk defa bunu görüyorum hayatımda resmen
Bu artimed markamı yalancı pozitif verdiği çok söyleniyor burda

Bence kan sonucu beklerken strese gireceğinize bir kaset test yapın derim. ☺️
Benim annem de bana hamileyken 4 ay regl olmuş. Hiç anlamamış. Zaten zayıf biri de. Öylesine bir arkadaşının kliniğine gittiğinde ce ee yapmışım.
Ben çok imkansız diyemiyorum.😂
Ay inşallah vardır akşam acile gidip kan vereceğim kaset test yaptım negatif çıktı onda da şimdi 🥺 erken gebelik testi de pozitif

Ay inşallah vardır akşam acile gidip kan vereceğim kaset test yaptım negatif çıktı onda da şimdi 🥺 erken gebelik testi de pozitif
üzgünüm belirtmiştim bu test yalancı pozitif veriyor diye bir çok arkadaşımın başına geldi umarım en yakın zamanda kavuşursunuz bebeğinize 🙏🏻

Umudunuzu kırmak istemem ama geç döllenme olsa bile regl görmemeniz gerekir yumurta döllenince sadece yerleşme kanaması olur. 9 ay adet görenlerin hafif kanaması falan geliyordur yine de sonucunuzu yazar mısınız çok merak ettim.

X