Gebelik testi yumurtlama günü mü yoksa çatlama günü mü baz alınarak yapılmalı (en erken)

littlekaju

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2024
350
105
30
Herkese merhaba kızlar 🌹 gebelik testi en erken ne zaman yapılmalı veya kan testi ? Örneğin benim 3/4 yumurtlama günü pil gördüm 5 i çatlama günümdü. Ben erken erken ne zaman gebelik yapmalıyım. BAT 19 Ekim. Birde ben tüm yumurtlama günü haftamı Hergün değerlendirdim. Öncesinde adet sonrası gün aşırı şekilde devam ettik. Daha önceki aylarda yumurtlama günlerimi sadece değerlendirdiğimde tutmamıştı. Bu şekilde o haftayı full değerlendirip hamile kalan var mı acaba

Herkese merhaba kızlar 🌹 gebelik testi en erken ne zaman yapılmalı veya kan testi ? Örneğin benim 3/4 yumurtlama günü pil gördüm 5 i çatlama günümdü. Ben erken erken ne zaman gebelik yapmalıyım. BAT 19 Ekim. Birde ben tüm yumurtlama günü haftamı Hergün değerlendirdim. Öncesinde adet sonrası gün aşırı şekilde devam ettik. Daha önceki aylarda yumurtlama günlerimi sadece değerlendirdiğimde tutmamıştı. Bu şekilde o haftayı full değerlendirip hamile kalan var mı acaba
Benim yumurtlama dan 9 çatlama dan 7 gün sonra kanda düşük bi şekilde çıktı adete 6 gün vardı idrarda 4 gün kala çıktı

Benim mide bulantısı 9. Günde o şekilde acile gidip öğrendim ama herkeste mide bulantısı bir değil benim midem sıkıntışı olduğu için erken başladi bulantı
Çok teşekkür ederim yanıt için. Biz bu ay tüm yumurtlama günlerini dğrlndirdik daha doğrusu haftayı değerlendirdik öncesi ve çatlamada dahil umarım tutmuştur. 🥹🙏🏽

X