Gebelik testi acil yardim

Masal_ayaz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2016
686
779
Kızlar acil fikirlere ihtiyacim var dun aksam test yaptım ikinci cizgi çıkar gibi oldu ama sonra dağıldı ve çoook silik görünüp görünmeyen silik bi çizgi çıktı sonra kayboldu test bozuk dedim gectim
Bu aksam tekrar yaptım farklı bi marka bu sefer yaptiktan 5 dk sonra t de beligin pembe çizgi çıktı tam eşime gösterdim sevinecekken bi baktım çizgi t den c ye gide gide kayboldu ve bembeyaz kaldı test bildiginiz yok oldu çizgi nedır bu durum bilen yaşayan var mı

Canım test yaptıktan yani idrarı damlattıktan sonra 5 dakika süzülmesi gerekiyo eğer ikinci çizgi 5 dk sonra çıktıysa geri kaybolmak yerine daha da koyulaşır istersen resim at bakalım umarım bebeğin seninledir hayırlısı olsun

Test bozuk canım ikiside bozuk mu denk gelmiş ne şans bence başka bi marka dene ve 3-4 tane bulundur elinde peridectör marka çok iyi bak onu yapabilirsin

Aynısı benim başıma geldi. Ona buharlaşma çizgisi deniyormuş canım. Ben sonrasında kan testi yaptırdım ve negatif ciktı. İnşallah hayırlı zamanda senin de bebegin olur...

Eczandan iyi bir marka test al cnm adetin filme varsa da kan testi kesin sonuç tabi hayırlısı olsun inşallah benimde silik çıktı sonra belli oldu

Bak canım bozuk cıkan tetsleri atma sakın peçeteye sar aldığın eczaneye geri götür bunlar bozuk çıktı de ücret ödemeden yenisini veriyorlar .

Bu dün akşam ki test kızlar zaten belli belirsiz bişey vardı foto da hiç belli olmuyor gibi ama bi bakın bakalım bu aksam ki çekmeye fırsat kalmadı zaten canım daha once cok test yaptım ama buharlasma cizgisi falan hiç bişey görmedim çok üzgünüm ya test resmen oyun oynadı bana

Eklentiler

• 2017-01-31 19.10.33.jpg
    81 KB · Görüntüleme: 495
Ya seni heveslendirmek gibi olmasın canım ama sanki hayalet gibi çok inceleyince görünüyo bana mı öyle geliyo acaba kızlar.

İlk 10 dk içindemi çıktı bu çizgi canım

Ay ne bilim sanki var gibi cnm ya tabi burdan öyle görüyor olabilir

seninki benimkiyle ayni değil canım. Bu sanki çizgi var da fazla idrardan dolayı dağılmış gibi. Bende resmen o çizgi sonradan bembeyaz olup kayboldu. Bence adetin geçtiyse kan testi yaptır.

seninki benimkiyle ayni değil canım. Bu sanki çizgi var da fazla idrardan dolayı dağılmış gibi. Bende resmen o çizgi sonradan bembeyaz olup kayboldu. Bence adetin geçtiyse kan testi yaptır.
Canim daha 2 3 günüm var benim bilmiyorum ki canım işte benim bu çizgi 2 saat sonra falan beyazlamışti ama zaten o kadar beklememeli bugün ki 2 dk içinde kayboldu belki de bende testlerin azizligine uğruyorum kızlar yarın sabah ilk idtarla yapıcam hep işten gelince akşam yapıyorum hiç sikismadan bide sabah denicem

aynisi benim basima geldi canim iyi bi marka aldim ckti cizgi hatta bi kac kisiye gosterdm simdi danada aticam ilk halini cizgi cikti 1 saat sonra kaybolur gibi oldu bende kurusun daha belli olur diye birakrm sonrada pembelik gitti sadece cizginin yeri kaldi bo tuhaf oldu.iki gun sonra bebyime aldim ondada negatif vardi

Eklentiler

• 20170128_125422.jpg
    9,7 KB · Görüntüleme: 162
Ben ikinci çizgi görüyorum ancak benmi yanlış biliyorum kızlar testler bi kaç dakika sonra belli oluyo ama öyle saatlerce bekletince hatalı gösterebiliyor diye biliyorum ben. 10 dakikadan sonra çıkan sonuç geçersiz diyor talimarlarda

Sen adet oldun mu canım negatifmiymis sonuç bence bende de bişey yok testlerin azizliğine uğruyorum bende

Evet canım ama şuna da geçerli mi acaba o cİzgi kaybolsa da gebelik oluyor mu çünkü bizimkiler sonradan gidiyor benim bu aksam yaptığım 2 dk içinde kayoldu sanirin oda buharlasma cizgisiymis ama ben 9 aydır ilk defa bi testte pespembe buharlasma cizgisi gordum

Sen adet oldun mu canım negatifmiymis sonuç bence bende de bişey yok testlerin azizliğine uğruyorum bende
gecen ay kimyasal gecrdm sekizinde olmam lazim canim daha var benim ben negatif kabul ettim artk adet olmazsam yapcam test.sen sabah bi ac karnina yap gene arada kalirsan bi kan ver kafan rahat edder canim

bes ila 20 dk arasindakiler okunuyo canim ondan sonrakiler kabul olmuyo benim cokti iste o silok cizgi ama bi saat sonra kaybolfu.gecen ay hamielydm iste o zaman yaotm kipkirmiziydi ve cizgi gitmedi.bu ya bozuktu yada bende bi bozukluk var :)))

gecen ay kimyasal gecrdm sekizinde olmam lazim canim daha var benim ben negatif kabul ettim artk adet olmazsam yapcam test.sen sabah bi ac karnina yap gene arada kalirsan bi kan ver kafan rahat edder canim
Aynen canım sabah yine yapıcam yoksa bende adet gecerse ancak 5 gun falan öyle kan veririm yoksa da zaten geçmez o kadar olurum insanın içi parcalanirmis ya benim bu aksam içim parçalandı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…