Gebelik testi acil yardim

Bu dün akşam ki test kızlar zaten belli belirsiz bişey vardı foto da hiç belli olmuyor gibi ama bi bakın bakalım bu aksam ki çekmeye fırsat kalmadı zaten canım daha once cok test yaptım ama buharlasma cizgisi falan hiç bişey görmedim çok üzgünüm ya test resmen oyun oynadı bana
Ben 4 çocuklu şimdiye kadar belki 15 tane falan test yapmış birisiyim. Ayrıca gözlerim bozuk ve şuan gözlüksüzüm. Ben bile 2. çizgiyi görüyorum. İnşallah vardır. Allah herkesin gönlüne göre versin. Sonucu yazarsın demi. Allah can sağlığı versin gerisi gelir inşallah.

Kızlar sabah test yaptım kocaman negatif sanırım tstlerin azizliğine uğradım artık beklicem bat gelsin diye çok uzgunun ama kısmet değilmiş demekki

Kızlar sabah test yaptım kocaman negatif sanırım tstlerin azizliğine uğradım artık beklicem bat gelsin diye çok uzgunun ama kısmet değilmiş demekki

Bat gelmesine ne kadar var belki çok yenidir olamaz mı? Şüphe bile yeterli yani. Ne zaman gelecekse 1 gün geçince kan vermeye gidin bi hiç idrar testiyle ugrasmayin

Bat gelmesine ne kadar var belki çok yenidir olamaz mı? Şüphe bile yeterli yani. Ne zaman gelecekse 1 gün geçince kan vermeye gidin bi hiç idrar testiyle ugrasmayin
Canim 2 günüm var bakalım gelmezse giderim zaten varya iyice soğudum idrar testinden hiç iki çizgi gorenicekmisim gibi geliyor

X