Gebelik testi acil yardim

Aynı durum bende de oldu biraz geç çıktı silik 2. Cİzgi fakat sonrasında kayboldu 2 gün sonra tekrarladim hayalet çizgi yine görüldü ama kaybolmadı. Sonuç hamileymişim :) bat à 3 gun kala öğrendim umarım sizinde öyledir.

Evet canım ama şuna da geçerli mi acaba o cİzgi kaybolsa da gebelik oluyor mu çünkü bizimkiler sonradan gidiyor benim bu aksam yaptığım 2 dk içinde kayoldu sanirin oda buharlasma cizgisiymis ama ben 9 aydır ilk defa bi testte pespembe buharlasma cizgisi gordum
Tabiki geçerlidir. Ancak daha iyi bir test alsan yada keşke bi kan verende durum netleşse :)

Aynen canım sabah yine yapıcam yoksa bende adet gecerse ancak 5 gun falan öyle kan veririm yoksa da zaten geçmez o kadar olurum insanın içi parcalanirmis ya benim bu aksam içim parçalandı
sikma canini sagliklisino versin de isterse gec olsun.bende gecen ay oyle heveslendim ama kimyasal cikti ogrendim 4 gun sonra dusuk yaptim allah bi daha yasatmasn saglikli evlatlar nasip etsin bize allah

Aynı durum bende de oldu biraz geç çıktı silik 2. Cİzgi fakat sonrasında kayboldu 2 gün sonra tekrarladim hayalet çizgi yine görüldü ama kaybolmadı. Sonuç hamileymişim :) bat à 3 gun kala öğrendim umarım sizinde öyledir.
insallah canim yaa ben ikinciye tekrarladim bebetime di ama negatif verdi bende negayif kabul ettim

Ahh canimmm ahh keşke benimde öyle olsa ya aynen dediğin gibi oldu başta dedim ki Hmm bişey yok sanırım sonra baktım ikinci cizgi geliyor pespembe çığlık attım eşim geldi oda inanamadi bi süre bakakaldık böyle sonra Aaa baktım çizgi yukarı diğer kontrol cizgisine dogrup yürüyor bildiğin noluyor böyle derken gitti girdi c çizgisine ve test bembeyaz kaldı sende de böyle mi oldu umudum ol nolur

sikma canini sagliklisino versin de isterse gec olsun.bende gecen ay oyle heveslendim ama kimyasal cikti ogrendim 4 gun sonra dusuk yaptim allah bi daha yasatmasn saglikli evlatlar nasip etsin bize allah
Amin canım önemli olan tabiki hayırlısı ve sağlıklı olmasi dualarım hep o şekilde bakma üzüldüğüme tabiki adet olursak hayırlısı dicez

Hepiniz için dua edicem bu gece yatmadan. Rabbim gönlünüze göre hayırlısıyla birer evlat versin diye. Benimde benzer bi durum oldu. İlkinde de silik cizgi çıkmıştı hemen tahlile gittim ikisinde de ve sonuç pozitif. Bende sabırsız anne adaylarindan biriyim. İkisini de 3 4 gün önceden öğrendim. Belki çok erken olduğu için bu şekilde olmuştur. Siz en iisi sabah ilk idrarla test tekrarlayın ve kan testi yaptirin

Hepiniz için dua edicem bu gece yatmadan. Rabbim gönlünüze göre hayırlısıyla birer evlat versin diye. Benimde benzer bi durum oldu. İlkinde de silik cizgi çıkmıştı hemen tahlile gittim ikisinde de ve sonuç pozitif. Bende sabırsız anne adaylarindan biriyim. İkisini de 3 4 gün önceden öğrendim. Belki çok erken olduğu için bu şekilde olmuştur. Siz en iisi sabah ilk idrarla test tekrarlayın ve kan testi yaptirin
Çok sağol canımmmm duaların kıymetli bizim için bakalım yarın sabah ilk idrarla yapıcam inş guzel haberler alirim

İyide pozitif görünüyor zaten bacım. Silikleşmiş olmadı çok yeni olduğu için olabilir :)
Canim benim testim dün akşam yaptığım bu başta daha belirgindi sonra böyle dağıldı en sonda bembeyaz oldu

Eklentiler

• 2017-01-31 19.10.33.jpg
    2017-01-31 19.10.33.jpg
    81 KB · Görüntüleme: 135
Diğer testlerden alsana bunlar bazen dağılma yapıyor. Bir de elinde ovülasyon testi varsa ilk idrarla değil de öğlen saati gibi yapıyorsun onda pozitifse kesin sonuç gösteriyor. Hayırlısı olsun inşallah

X