GEBELİK ŞANSINI ARTIRMAK İÇİN NELER YAPIYORSUNUZ ?

Leyla4747

Üye
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2022
374
25
33
Hanımlar hadi gebelik şansını artıracak fikir ve önerilerinizi alalım . Birbirimize vesile olalım bu süreçte inşallah. Konu açıyorum çok yorum gelmiyor inşallah burada toplanırız

Hanımlar hadi gebelik şansını artıracak fikir ve önerilerinizi alalım . Birbirimize vesile olalım bu süreçte inşallah. Konu açıyorum çok yorum gelmiyor inşallah burada toplanırız
Avakado adetten sonra günde yarım tane yumurtamaya kadar
Kuru incir
Kuru yemiş
Yumurtlama zamanında yumurta çatlasın diye de havuç
Ben böyle deniyordum

Bende basladim insallah işe yarar... damla mi kullaniyodun cmm kapsul mu ben kapsul olanı kullaniyorum suan haftada 1 tane... biraz yükselmiş hic yoktud vitaminim.. 50 60 kadar normal dedi doktor.. benim suan 25.. senin kacti acaba
D vitaminini d3k2 olarak kullanın oceanın var ben çok memnunum turuncu eczacıyı takip edin herşeyin güzelini öneriyor takviye konusunda

Gebelik şansını arttırmak için YouTube’dan Dr Ayşe Duman’ı izlemeli.. “özellikle hamile kalma takıntısı” ve “yumurtlama günü nasıl hesaplanır” videolarını izlemenizi öneririm. Beden gevşetmeyle alakalı bir meditasyonu var cinsel birleşmeden önce varsa vaktiniz mutlaka yapın.

Hamile kalmayı o kadar kafamıza takıyoruz ki Ayşe hocanın dediği gibi kimyamız bozuluyor ve bi türlü olmuyor. Birkaç ay “olacak mı, ne zaman olacak” vs diye düşünerek bebek denedik, ovülasyon kiti vs alıp yumurtlama takibi yaptım ama olmadı. Ne zaman Ayşe hocayı izledim ve dediklerini dikkate aldım o ay hamile kaldım. Dış gebelik oldu o ayrı tabi..

Ovülasyon zamanıyla ilgili şey diyordu yanlış hatırlamıyorsam “Ovülasyon dönemlerinizde aynaya baktığınızda kendinizi daha hoş görürsünüz, cinsel arzunuz artar, daha güzel kokarsınız, içinizden daha bir şehvetli olmak gelir. İşte o günleri değerlendirin. Bedeninizi dinleyin. Dışardan kitlerle vs anlamaya çalışmak yerine vücudunuzun sesine kulak verin.

Kizlar tahlil sonuçlarında mı çıktı d vitamini eksikliğiniz ben en son saç dökülme şikayetiyle gitmiştim o zaman d vitamini eksikliği çıkmıştı damla kullanmıştım

Çok teşekkürler bunu ilk defa duyuyorum kesinlikle izlicem

Yabanci kaynaklardan edindigim iki bilgi vardi,bende işe yaramadi ama.
Birincisi gebelik düşünülen gecelerde, birliktelige yakin saatlerin öncesinde vajinal duştan sakinilmali diyordu,vajen bölgenin doğal salgisi bozulmamali diye..
İkincisi ayaklari sicak tutmanin, corap giymenin gebeligi kolaylastirdigiydi.

Vajinal duş derken

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…