Gebelik planı için hangi tahlilleri yaptırmalıyım?

sevgialtun

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2021
125
32
36
Kızlar merhaba herkese

Ben dört-beş aydır gebelik planlıyorum yumurta takibiyle ilerledik hep ama bir türlü olmadı. Yarın reglimin 2. Günü doktora hormon testi için gideceğim. Özellikle baktırmam gereken değerler neler? Vitamin veya başka değerlere bakılması gerekir mi? Bir de aç tok farkeder mi kan değerlerinde çünkü öğleden sonra gideceğim. Başka ne yapmam lazım yarın doktora gitmişken her şeyi kontrol ettirmek istiyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Olmaması beni korkutuyor beş aydır olmuyor sanki hiç olmayacakmış gibi geliyor

Canim merhana gidecegin doktor dogru ve lazim olan kan testlerini isteyecektir

Siz yine de aç gidin derim belki insülin direncine bakar. Bazı doktorlar direk istemiyor ama siz amh değerini de hatırlatın ona da baksın. Vitamin değerleri için sanırım dahiliye bakıyor ama kadın doğumda olıyor mu bilmiyorum

Teşekkür ederim randevum öğleden sonra ama kanı ertesi sabah vereyim o zaman. Amh hatırlatırım söylediğiniz iyi oldu

Merhaba amh dediğim halde bakılmadı. Ama diğer değerlerm de kötü çıktı sanırım değil mi. Doktora gittim ama regl döneminde olduğumu unutarak sonuçların normal olduğunu söyledi napıcaö ben ya

Eklentiler

• 41FA2BD8-264B-4289-AB35-A29A28F89D49.png
    31,1 KB · Görüntüleme: 63
Bişey sorcam
Bu fsh hormonuna normal mi dedi gerçekten

Gerçekten öyle dedi. Ama regli olduğumu umutarak söyledi öuhtemelen ovulasyon dönemin dedi ben de reglimin 2. Günü diyince yine de anormal bir şey yok fsh 33e kadar yumurtlama olur dedi
Fsh yüksek
Bence aynı sonuçlarla başka doktora gidin üzerinden çok geçmeden.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…