Gebelik Konusunda En çok Merak Edilen Sorular ve Cevapları..

Ayy çok teşekkür ederim inş vardr yapıcm bi test bklm hayrlısı
İnşallah hamilesindir. Rabbim isteyen herkese yaşatsın bu duyguyu. Bende hamile kalana kadar her belirtime burdan girdim baktım. Çok şükür şimdi hamleyim ve burdaki kızlarım hepsine dua ediyorum şimdi. Seninde pozitif çıkarsa haber ver banada merak ettim:) bide sabah ilk kalktığın idrarınla yap testi

Amin cnm güzel dileklerin tesekkür ederm bnde hep dua edıyorum inş isteyn herkese nasb etsin Rabbim sennde evladını sana bağışlasn sağlıkla sıhhatle inş hamilymdr dediğin gbi yapıcm yarn sonucu ne olursa olsn hber veririm..

Merhabalar bende 5gün regl olmadkm fakat 5.günün sonunda regl oldum.. Sizce hamile olma olasılığım hiç mi yok..

Merhabalar bende 5gün regl olmadkm fakat 5.günün sonunda regl oldum.. Sizce hamile olma olasılığım hiç mi yok..
Merhaba. Adet olduysan hamile değilsindir sanırım. Gerçi istüne görme diye birşeyde var ama seni ümitlendirmek istemem. Adetin gecikmeye başladıysa rahim kendini gabeliğe alıştırıyo olabilir. Bende hamile kalmadan bir kaç ay önce adetlerim 4 5 gün gecikmeye başlamıştı. İnşallah sende en yakın zamanda hamile kalırsım canım.

İnşallah cnım teşekkür ederim.. Hayırlısı olsun o zaman..

Mrb arkadaşlar 3 aylık evliyim. Bebek istiyoruz eşimle. En son 23 aralıkta adet oldum ve bittikten 6 gün sonra 28-29 aralıkta Tekrar 3 ve 4 şubatta birlikte olduk. Hamile kalma şansım nedir ilk belirtileri nasıl olur bu konuda yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim

Merhaba. Adet tarihleriniz düzenli mi yani kaç günde bir adet oluyosunuz. Çünkü adet başladıktan 11. ve 18.günler arası genellikle yumurtlama günüdür.tabi düzenli adet olanlar için. Yani 3 ve 4 ocakta ki birlikteliğinizde büyük ihtimal daha yumurtlamamışsınızdır

28 günde bir oluyorum düzenli emin olamadım yumurtlama günümden

28 günde bir oluyorum düzenli emin olamadım yumurtlama günümden
O zaman adetinin 14. Günü yumurtlaman olmuştur. Ama bellide olmuyo ki ben adetimin 24.günü yumurtlamışım ve o zaman hamile kaldım. Eğer bebek istiyosanız adet bittikten sonra her iki günde bir beraber olun. Böylece kaçırmamış olursunuz

Merhaba kızlar benim sormak istediğim birşey var.. 14 haftalık hamileyim doktor haftada ıkı kez ılıskı olabilir dedi ama ben asırı ısteksızım bu yüzden surekli sorun yaşıyorz en ufak bişey bile istemiyorum sizce bu hamilelikten midir ? Bu arada 6 aylık evliyim

Selam kızlar ben 11 haftalık hamileyim doktorum bazı testler istemişti onaları yaptırdım bugün şimdide netten sonuçlara bakıyorum Rubella ıgG 219 pozitif diyo bu ne demek cuma günü doktoruma sonuçları gösterecem dayanamadım size sorayım dedim

Canım bende sen yazınca merak ettim baktım netten ne demekmiş diye yazıyo herşey orda. Rubella kızamıkçık demekmiş. Rabbim seni ve bebeğini korusun ama cumayı bekleme bence yarın hemen doktora göster sonucu.

Bu arafa canım seni telaşlandırmayım şimdi ayrıntılo baktımda. O testin pozitif olması senin kızamıkçığa karşı bağışıklılığının olması demekmiş. Korkulcak bişey yok inşallah :)

Kizlar bir sey soracagim! Bebegin hareketini hissetmek icin iki elimle gobegimi sallayiverdim uzaniyordum. Sonra esim panikledi yapma oyle hadi bir sey olursa filan dedi. Korktum ya bir sey olur mu ki

Kizlar bir sey soracagim! Bebegin hareketini hissetmek icin iki elimle gobegimi sallayiverdim uzaniyordum. Sonra esim panikledi yapma oyle hadi bir sey olursa filan dedi. Korktum ya bir sey olur mu ki
Bir şey olmaz herhalde azcık bebişin keyfi bozulmuştur

Merhaba ,

6 hafta 5 günlük hamileyim. Son adetimden sonra ella kullandım. Doktor' a danıştığımızda yumurtlama döneminde içmişin bir sorun olmaz dedi. Lakin ben tedirğinim biraz. Böyle bir şey yaşayan oldu mu ? Ya da bilgisi olan var mı ? Cevap gelirse sevinirim.

Canim söyle diyeyim 14. Gun yumurtlama gunu diyorlar ama bu bunyeden bunyeye değişiyor
Sen adetin bittikcen sonra tahminen 10 gunden sonraki gunlerde akintin en fazla ne gunse o gun yumurtlama gerceklesiyor bu biraz da vucudunu taniman ve takip etmenle alakali bir durum
Mesela ben yumurtlamanin ne zanan olacağını az cok biliyirdum benim en cok akintim 15. Gunumde oldu zaten hissediyorsun da bunu

Kızlar benim midemde yanma oluyor buna ek olarak sanki yemek takılmis gibi değişik kasılma falan oluyor. Tam tarif edemiyorum ama beni rahatsız ediyor bu durum. Normal mı bu durum (17+6)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…