Gebelik Konusunda En çok Merak Edilen Sorular ve Cevapları..

Canım baktırdım vee hamıleyımm beta hcg 980 cıktı. Doktor 200 ile 300 arası bı deger beklıyordum dedı bu kadar yuksek cıkması normal mı bılemedım
BAK İYİKİ SÖKTÜRÜCÜ KULLANMADIN,SENİN GİBİSİNİ DE İLK KEZ DUYDUM BU ARADA,2AY ADET OLMADAN :) PEKİ NE KADARLIKMIŞ?BELİRTİLERİN VAR MIYDI?BELİRTİLERİN VARSA NE ZAMAN BAŞLADI

CANIM SENİN AĞRILARIN NASIL OLDU ??????

ULTRASONLAR HEP DOĞRUYU GÖSTERMEZ CANIM,DOĞRUSU HEP KAN DA ÇIKAR,DR A TAKILMA O KADAR YA HAMİŞLİĞİNİN TADINI ÇIKAR

Canım baktırdım vee hamıleyımm beta hcg 980 cıktı. Doktor 200 ile 300 arası bı deger beklıyordum dedı bu kadar yuksek cıkması normal mı bılemedım
Benimki de aynı şekilde oldu çok benziyor.hatta gittiğim doktor değerlerime bakıp çok yüksek ama keseyi göremedim diyip alttan muayene etmişti halbuki geç döllenmeymiş ve geç döllenince değerler yüksek oluyormus

Canım hala aynıyım ben.yarın genel cerraha randevum var bakalım o ne dicek.bugün ishal oldum bide karın ağrım da eklndi üstüne..inş. Kötü bişe çıkmz yarn bakalım.
korkutma kendini canım inşallah kötü bişey değildir normaldir ya,oluyomuş bazılarında

Merhaba arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım...
Adetim 21 ağustosta başladı 26 da temizlendim eşimle ilişkiliye girdik ve 5 gün sonra aşırı derece de kasık Ağrım, el ve ayak üşümem yorgunluk mide krampları ve ekşime ayaklarım da ve sırtımda müthiş bir ağrı oldu dayanamayıp 1 hafta sonra doktora gittim beta testi yaptı ve negatif (0.1) cıktı acaba erken mi gittim şuan da göğüslerim de ağrı var baya da şişti yardımcı olur musunuz lütfen...acaba hamilemiyim ayrıca adetime şuan 15 gün var

Kızlar Merhaba benimde sorum olacaktı doğru başlık burasıdir umarım. 24 ağustosta en son adet gördüm 21 eylül de tekrar gelmesi gerekiyordu gelmedi ve test yaptım ayrıca doktora da gittim hamile olduğunu öğrendim fakat doktor beş haftalik dedi yumurtanın olgunlassmasindan itibaren sayiliyormus yinede beş hafta olmuyor dört hafta anca oluyor bunu açıklayan olursa çok sevinirim . Ayrıca çok az bulantı oluyor ve iştahsızlık var kusma falan baş dönmesi hiç bişey yok yeni yeni akintilarim olmaya başladı her şey normal çok şükür fakat bulantı çok çok az var burdan ne anlamam gerek acaba. Çok zor geçerse erkek normal geçerse kız diyorlar doğru mu acaba :)

Merhaba benimde bi sorum olucaktı ama. Biraz açık anlatıcam çünkü ancak öyle anlaşılır. Ben 10+4 günlük hamileyim daha önce bi düşük yaşadım 8 haftalıkken. Şuan için bi sıkıntım yok ama iki seferdir ilişkiye girdiğimizde eşim içinde bişey hissediyorum sanki bi yere dokunuyomuşum gibi benim de canım yanıyo diyor ama acaba bu neden oluyodur hissettiği şey nedir bi bilen var mı acaba? Daha kontrolüme 2 hafta var o yüzden doktoruma soramadım henüz cevaplarsanız çok mutlu olurum

arkadaşlar merhaba. sezeryan sonrası doğumdan sonra doktor odaya gelip vajinal muayene yapıyor mu ?

Merhaba. bende adetimin gecikmesinden 4 gün sonra beta yaptırdım 0.05 çıktı ama 10 gün geçti hala hastalanmayınca idrar testi yaptım pozitif çıktı. Belirtilerimde başladı sanki sizin geç döllenme ne zaman belli oldu acaba

Merhaba
Adet olmam gereken tarihten 3hafta sonra belli olmuştu ama Benim adetler hep düzensiz olduğu için bu kadar geç döllenme olması normalmiş.
Tekrar kan tahlili vermelisiniz bence. Benim de ilk tahlil verdiğimde aynı sizinki gibiydi değerler tamam bu ay kesin negatif diye düşünmüştüm

Bende geçen ay 21. gün yumurtlamıştım. bu ayda sanırım geç yumurtladım. inşallah çarşamba bi daha kan vericem. benimde 2 hafta geçmiş oluyo çarşamba günü. Bakalım inş pozitiftir.teşekkür ederim cvbınız için

Kızlar adetim 12 gün gecikince test yaptım pozitif çıktı. Dün doktora gittim sat tarihime göre 6 haftalık hamile olmam gerekiyordu fakat kese ultrasonda gözükmedi hcg değerim 2400 lerde doktorum hafif bi gölgelenme var yeni tutunuyo olabilir haftaya gel dedi ama ben çok endişeliyim ilk hamileliğim ve ben çok korkuyorum başından böyle bi olay geçen arkadaşlar benimle paylaşırsa birazcık rahatlarım

Merhaba. benimde satıma göre 6 haftalıkken kanda pozitif çıktı. doktor keseye baktı göremedi hemde değerim 5100 lerdeydi. bende çok endişelendim dış gebelik mi acaba diye aynı sizinki gibi gölge gibi gördüm ama belli değil dedi 2 gün sonra görüldü kese. kalp atışıda geç döllenme olduğu için geç duyuldu endişelenmeyin sakın.çünkü stres gebeliği geriletiyo

Slm kızlar dün adet günmdü kahverengi beyaz karışık leke geldi bi avuç snra kesildi bugünde bi damla kahverengi gldi ama adet gelmedi szce yerleşme knaması olabilir mi yaşayn varmı...

Slm kızlar dün adet günmdü kahverengi beyaz karışık leke geldi bi avuç snra kesildi bugünde bi damla kahverengi gldi ama adet gelmedi szce yerleşme knaması olabilir mi yaşayn varmı...
Merhaba. Yerleşme kanamsıda kahverengi oluyo. Yerleşip kanama olunca içerdeki kanın dışarıya çıkana kadar kan eskiyip kahverengi olurmuş. Bebeğin kanda belli olmasıda yerleşmesinden sonra belli olur. Bi idrar testi al bakalım belki silikte olsa çıkar. Benim değerim çok düşükken idrar testinde çok silik belli olmuştu

Ayy çok teşekkür ederim inş vardr yapıcm bi test bklm hayrlısı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…