gebelik kesesini ; yavrumuzu ve kalp atışlarını görmeyi bekleyenler

Morenam Morenam evet canım.
Günaydın kızlarrr Benim dünyama da biz prenses geliyormuş çok mutluyum çok sağlıklı maşallah kıpır kıpır.yanlız olumsuz olan tek şey o kuyruk sokumumu doktoruma gösterdim bu apse yapmıs kıl dönmesi olabilir dedi antibiyotik ile hafifletelim geçmesse genel cerrahiye yönlendirdi korkmuyor değilim yani

günaydın kızlarrr :) sol kalçam inanılmaz ağrıyor gece ağrısıyla uyandım bu yatış pozisyonu benide çok sıkıntıya düşürüyor sırtüstü yatamıyorum sabaha kadar sağa dön sola dön bitiyorum resmen :KK43:
Ah canım cok iyi anlıyorum seni benim sebebim farklı ama aynı şekilde sabaha kadar sürekli tilki uykusundayım dalamıyorum da

Günaydın kızlarrr Benim dünyama da biz prenses geliyormuş çok mutluyum çok sağlıklı maşallah kıpır kıpır.yanlız olumsuz olan tek şey o kuyruk sokumumu doktoruma gösterdim bu apse yapmıs kıl dönmesi olabilir dedi antibiyotik ile hafifletelim geçmesse genel cerrahiye yönlendirdi korkmuyor değilim yani
canım hayırlı uğurlu olsun bereketiyle uğuruyla gelsin prensesin inşallah :) bu arada çok geçmiş olsun dikkat et

Ah canım cok iyi anlıyorum seni benim sebebim farklı ama aynı şekilde sabaha kadar sürekli tilki uykusundayım dalamıyorum da
çok zorlanıyorum ya gerçekten daha şimdiden ilerisini düşünemiyorum bile hala daha ağrıyor kalçam :KK43:

günaydın kızlarrrr :) haftasonu annem bendeydi çıkalım bi bakalım bebek mağazalarına diye çıktık güya almıycaktım birşey ama duramadık annemle bikaç altlı üstlü takım çorap hastane çıkışı falan aldık insan herşeyi alası geliyor. dün kayınvalidemede gösteriyim dedim heves eder torunu diye dedim ben kıyafetleri almaya giderken eşime niye erkenden aldırdın erken alınca iyi demezler diyo ya yok böyle birşey sinirden çatladım :KK11:
Aynı sorunu bende yaşadım benimkisi yüzüme direk bebek düşer ölür muhabbeti yaptı 3 hafta aklıma geldikce ağladım migde agrisi cektim bebegim yasiyomu diye doktora aglayarak koştum noldu olan benim psikolojime oldu simdi kendisi ile görüşmüyorum aldıklarımi soylemem bebegimin muhabbettinide yaptrmam bana güzel düşünen insanlar lazım iyi niyetli insanlar lazım

Aynı sorunu bende yaşadım benimkisi yüzüme direk bebek düşer ölür muhabbeti yaptı 3 hafta aklıma geldikce ağladım migde agrisi cektim bebegim yasiyomu diye doktora aglayarak koştum noldu olan benim psikolojime oldu simdi kendisi ile görüşmüyorum aldıklarımi soylemem bebegimin muhabbettinide yaptrmam bana güzel düşünen insanlar lazım iyi niyetli insanlar lazım
canım benim yaaa oluşturdukları psikolojiye bak birazcık düşünce olsa zaten hamile bi insana bunları söylemek yerine moralini yüksek tutmaya çalışırlar kendi kızlarına aynı şeyi söyleyebilirler mi acaba :sinirli: valla bundan sonra ben de göstermeyi düşünmüyorum babaanne olarak heveslenip bakmak istemiyosa olumsuz şeyler söyleyecekse göstermem ben de

Ayyyyy cok sevindim canım... Kız cocuklarına oldum olasi bayılmışımdır hep :KK5: Allah sağlıklı bir ömür nasip etsin ins

Teşekkür ederim canım amin inşallah.valla karnımız iyice cıktıgında nasıl olcak bilmiyorum:)
Kızlar benim karnım iyice cıktı ya.. Hiç tanımayan birisi dahi hamile oldugumu anlayabilir :KK70:Ama bu bahsettiginiz agriyi ben de cok cekiyorum. Özellikle cok oturduktan sonra veya ayakta fazla durunca oluyor. :işsiz:

hadi gözün aydın canım, Allah sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin :))) bir ben kaldım öğrenemeyen :halay:

günaydın kızlarrr :) sol kalçam inanılmaz ağrıyor gece ağrısıyla uyandım bu yatış pozisyonu benide çok sıkıntıya düşürüyor sırtüstü yatamıyorum sabaha kadar sağa dön sola dön bitiyorum resmen :KK43:

ben yastıkla yatıyorum canım, karnımın altına yastık koyup yan dönerek yatıyorum bi sağ bir sol değiştiriyorum. benim ilk günlerdeki gibi fazla ağrım yok artık. hamile yastıkları varmış onları da deneyebilirsin

ben yastıkla yatıyorum canım, karnımın altına yastık koyup yan dönerek yatıyorum bi sağ bir sol değiştiriyorum. benim ilk günlerdeki gibi fazla ağrım yok artık. hamile yastıkları varmış onları da deneyebilirsin
artık yastık yorgan ne varsa rahat ettirebilcek koycam çok fena bi acı ya çürümüş gibi acıyo :KK43:

canım seninde az kaldı sayılı gün çabuk geçer :) birşey sorcam tatlım ayrıntılı ultrason yaptırcak mısın

evet yaptırcam canım çünkü bebeğin bütün organlarına tek tek bakıyolarmış. 20. hafta civarı oluyomuş. ocağın 2. haftasına denk geliyor. 4d ultrasonmuş o da.
glikoz aşılama varmış bir de 6. ay içerisinde. bebeğin şeker hastası olmasını önlemesi için, bunu yaptırmak istemiyorum bana sağlıklıymış gibi gelmiyor. içinde nasıl şeyler var bilemem.

Kızlar benim karnım iyice cıktı ya.. Hiç tanımayan birisi dahi hamile oldugumu anlayabilir :KK70:Ama bu bahsettiginiz agriyi ben de cok cekiyorum. Özellikle cok oturduktan sonra veya ayakta fazla durunca oluyor. :işsiz:

bana da çok kramplar giriyor canım. karnım zaten 6 aylık gibi duruyor, doktor kiloyu erken almışsın dedi. ama halsizlik ve mide titremelerim geçtiği için artık fazla yatmıyorum hareket ediyorum. benim karnım çok büyük olcak heralde.
ikizmi doğurcaksın diyorlar, napıcam bende bilmiyorum :anneadayı:
bir de şunu farkettim kızlar size de tavsiye ederim;
kuyruk sokumunuz çok ağırıyor, kramplar çok giriyorsa;tv karşısında ya da evde vakit geçirirken dinleniyoruzya o zaman yatar vaziyette sırt üstü değilde oturur vaziyette sırtınızı yastıklara dayayıp ayaklarınızı uzatarak dinlenin daha az ağrı oluyor.

evet yaptırcam canım çünkü bebeğin bütün organlarına tek tek bakıyolarmış. 20. hafta civarı oluyomuş. ocağın 2. haftasına denk geliyor. 4d ultrasonmuş o da.
glikoz aşılama varmış bir de 6. ay içerisinde. bebeğin şeker hastası olmasını önlemesi için, bunu yaptırmak istemiyorum bana sağlıklıymış gibi gelmiyor. içinde nasıl şeyler var bilemem.
ayrıtılı ultrason ben de yaptırmak istiyorum fiyatını bi sorcam bakalım devlet hastanesini aradım net bilgi alamadım yapıyorlar mı yapmıyorlar mı doktorum bana şeker yüklemesi yapalım sana dedi bilmiyorum yaptırcam heralde

ayrıtılı ultrason ben de yaptırmak istiyorum fiyatını bi sorcam bakalım devlet hastanesini aradım net bilgi alamadım yapıyorlar mı yapmıyorlar mı doktorum bana şeker yüklemesi yapalım sana dedi bilmiyorum yaptırcam heralde

üniversite hastanelerine bir sor canım ya da büyük kadın doğum hastanelerine. benim yaşadığım bölgede erzurum üniversite araştırma hastanesi ve erzurum nene hatun kadın doğum hastanesinde varmış. ben üniversite hastanesi hizmetini iyi bildiğim için oraya gidicem inşallah canım.
yardımcı olmak isterdim ama sizin o tarafları inan hiç bilmiyorum :oops:
ücret fazlaysa bence üni hastaneleri de iyi bakabilirsin.

X