gebelik kan testi kacıncı günde net sonuc verir...

Canım ağır iş yapma dikkat et eğilip kalkarken. Bende ilk test yapacağım zaman 3/5 damla kahverengi lekelenmem olmuştu. Regly oldum sanmıştım. Sonra devamı gelmeyince test yapmıştım.
Şuan 18 haftalık hamileyim.
Hatta benim iki aylıkken de kanamam oldu. Dikkat ettim doktorumu dinledim atllattık çok şükür.
Her leke düşük demek değil ama üstünde durmak tedbir almak gerek.
Allah tamamına erdirsin

yok dikkatli ol sadece aşırı hareketlerden kaçın

Surekli uzaniyorum o kadar korkuyorumki cok sukur kayinvalideme haberi verdim o geliyor yardima :) bu gun akinti yok bakalim hayirlisi artik baska kimseye haber vermedik kalp atisini duymadan soyleyemedik öncekinden agzimiz yandi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

sürekli olumsuz düşünme.
bu defa da kötü sonuçlanacak diye birşey mi var.
içini ferah tut.
sen elinden geleni yap yeter.

Canim ya insallah Rabbim hepimize hayirlisini nasip etsin desteginiz icin cok tesekkurler:)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bende yeni uyeyim adetim normalde en fazla 1 yada 2 gun gecerdi 5gun oldu ve ben hala adet olmadim dun kan testi yaptirdim negatif cikti sizce ne yapmaliyim ben 8 aylik evliyim

kızlar merhaba yeni üyeyim birşey sormak istiyorum..

Adetime 3 gun var kan testi yaptırdım kesin sonuc çıkarmı?? sizde daha erkenmi?

Arkadaşlar Merhaba meraktan ölcem 4 aylık evliyim 1 haftadır çok fazla yemek yemek istiyorum uyumak istiyorum yorgunluk idrara çok çıkma var adettime 10 kala kan testi yaptırdım sonuç 2 çıktı ama ne anlama geliyo alamadım suan adette 5 gun kaldı acaba hamilemiyim lütfen cevap teşekkür ler

merak ettim hamilemisin :)

Merhaba,
Karışık mucize dolu bir gebelik başlangıcım oldu.. 23 Mart adet sonrası 8 Nisan da ara kanamam olmuştu . 28 Nisan da Dr kontrolüne gittiğimde yumurtan gelişmiş bir hafta bekleyelim kendisi çatlar dedi ve biz Tesadüfen 29 nisanda ilişki yaşadık.. 7 Mayıs'ta kontrole gittiğimde Dr Karmaşık bir görüntü var adet mi gelecek yoksa gebe misin kan tahlili yapmak Lazım dedi. Kanımı Aldı ve aksam sonuç çıkınca ararım seni dedi.. Ihtimal vermemekle birlikte içimi inanılmaz bir heyecan sardı .. 18.30 da Dr aradığında gebelik başlangıcı var progestan hapı al ve içmeye başla dedi. Pko lu Olduğum için çok korkuyorum ilk hamileliğim .. Ayrıca bebeğimin Haftasını nasıl hesaplayabilirim?? Perşembe Dr a gideceğim tekrar .. Kurt gibi acıkıyorum, belim ağrıyor ve progestan hapı nedeniyle aptal gibi oluyorm .. Bu hapı kullanan var mı??
Herkese mutlu son ile bitecek bir hamilelik diliyorum .. Allah yardımcımız olsun .. Bebişlerimiz annelerine tutunsun

Umarım istediğin gibi hamile kalırsın. Bende glucophage kullanıyorm.. Yumurtalarımı o hareketlendirdi diyebilirim.. Çünkü onu kullanmaya başlayınca gelişme oldu. Bana pek yan etkisi yok. Progestan 2 tane alıyorm bir günde. Bir de 3 ay öncesinden folik aldırdı ama ben 2.5 ayda hamile kaldım.. Yarın doktora gideceğim . Inşallah hersey normal seyrediyordur :)

canım çok kısa sürede sonuç almışsın maşallah ilaç görmek istemiyorum artık canım ama mecbur içiyorum inşallah benim de olur bu ay umutla bekliyorum progestan bir tane al dedi doktor cuma günü içmeye başlayacam inşallah hayırlısı olur sen de sağlıklı kucağına alırsın bebeğini

Progestan a ben hamile olunca başladım ondan 2 tane alıyorm galiba.. Yunurta takibi yaparsan sonuç başarılı olur cnm. Benim ilk deneme çatlatma iğnesiyle oldu ama sonuç alamadım. Ara kanama sonrası da yumurta kendi kendine gelişmiş hiç ihtimal verniyorken doktor süpriz oldu.. Allah büyük. İnşallah sorunsuz bir şekilde atlatırız 9 aylık süreci

canım ne güzel senin adına sevindim ben de bu ay takmıyorum geçen ay çok ümitlendim olmayınca çok üzüldüm bu ay 2. çatlatma iğnesi denemem bakalım hayırlısı bugün 2. gün bekliyorum sakin bir şekilde:)

canım bir de progestana doktor başla dedi tek yumurtam var 22 mm doktor gebelik olması çok yüksek bebek tutunsun diye veriyorum dedi inşallah dediği gibi bu ay hamile olurum:)

Yumurta çatlatma iğnesi sonrasında 36 saat içinde yunurta çatlar . İğne olduğun gün ya da sonraki gün ilişki olursa işi sağlama alırsın :) ben yumurtamın catkadıgından habersizdim valla. 28. Nisan Dr kontrolünde çatlar yakında dedi. 29 unda ilişki oldu sadece bir kez. 30 unda muhtemelen gebe kaldım ya da 1 Mayıs :)

canım senin ki tam sürpriz olmuş canım doktor ilk üç gün ilişki önerdi bakalım hayırlısı dün akıntım geldi sebebi ne bilmiyorum kasıklarımda ağrıyor ama geçen ayda ağrıdı olmadı bu ay ümitlenmiyorum akışına bıraktım:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…