Gebelik hakkında

serfinaz33

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2009
2
0
Merhabalar, adet günümüm son gunlerıydı.. sevgılımle cınsel bırlıktelıge gırdık ilişkımızın sonunda erkek arkadasım ıcıme boşaldı , bende onu itip kalktım hemen ayaga ama korkmaya basladım ya hamıle kalırsam diye. Bi doktora gıdıp sormayada korkuyorum. Hamile olmamı engelliyebilecek ılac varmı arkadaslar ?

cnm ertesi gün hapları var ama biraz zman geçmiş anlaşılan .. korkma gebelık oluşma şansı çok az biz aylardır uğraşıyoruz olmuyo..sıkıntı yapma . ama bundan sonra daha dikkat ol.. sevgıler

adet döneminde ne kadar hamile kalınmıo deselerde gebelik oluşma riski var.SEVGıLıNE söyle dikkat etsn canmm..............:jeyyar:

gayrı mesru yasıyorsunuz daha dıkkatlıolmanız lazım prezervatif kullanın dogum kont yollarını ıyı ogrenın
gereksız kurtajlar duygusal yıkıntılar pesını bırakmaz hele bu ıç kemıren dusuncelerden kurtulamazsın
hamıle kalma ıhtımalı her ılıskıde vardır senın bıraz dusukbır ıhtımal
ama oldumu olur

yhaa biri bana yardmm etsnn nereye yazacagımıda bılmıyorum ondan buraya yazıyorum nişanlıyım sürtünme yoluyla beraber olduk ama bende klot we çıtçıtlı badi wardı ama nişanlmda bişi yoktu acaba hamilelik gibi bişe olabilir mii cok korkuyorummm vajınamda acı wardıı lutfen yardımm edinnn:KK43:

yhaa biri bana yardmm etsnn nereye yazacagımıda bılmıyorum ondan buraya yazıyorum nişanlıyım sürtünme yoluyla beraber olduk ama bende klot we çıtçıtlı badi wardı ama nişanlmda bişi yoktu acaba hamilelik gibi bişe olabilir mii cok korkuyorummm vajınamda acı wardıı lutfen yardımm edinnn:KK43:

:)) hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiç sanmıyorum.için rahat olsun.millet bak burda aylarca yıllarca denıyo body siz falan.delikafadulden azcık daha sıkın dişinizi.

X