Asiri sinirli,yapayanliz bir hamilelik 😔

Öf tamam. Kadın bir hata yapmış. Belki kocasının ne olduğunu biliyordu da düzelir diye yaptı ( ki konu sahibi de dahil hepimiz biliyoruz düzelmeyeceğini ama işte insan umut ediyordur elbet), belki kocası bir anda değişti. Şuan konunun bu olduğunu asla düşünmüyorum.

Şuan oturup ağlanacak vakit değil. Gelecekte ne yapacağını planlamalısın. Bu çocuk doğunca ne olacak? Bu adama katlanmayı mı göze alıyorsun yoksa başka bir çıkar yol mu arayacaksın? Şuan bunları düşünüp karar vermen gerek. Yoksa ağlamak, kavga etmek sana bir şey getirmeyecek.

Ortada iki çocuk, babaları manevi olarak yanlarında değil, anneleri ruhsal olarak sağlıklı değil. Bunu çocuklarına yapamazsın. Kaya gibi bir anneye ihtiyaçları var.
O kadının 23 yaşında 2 kere yaptığı hata 2 çocuğa mâl oluyor hanımefendi. 2 çocuk iki nesil demek. Kimsenin zevk alarak seviştiği gecenin bedelini masum çocuklar ödeyemez. Şuan kız ya da erkek farketmiyor delirmiş bir çağda daha taşa ağaca hayvana tecavüz edenlerle dolu bu dünya. Ay bir hatadır olmuş diyerek basite indirgeyemeyiz. Biz de pohpohlayalim eleştirmeyelim de ne olacak ? En azından burayı okuyup da ders alan insanlar olur belki.

O kadının 23 yaşında 2 kere yaptığı hata 2 çocuğa mâl oluyor hanımefendi. 2 çocuk iki nesil demek. Kimsenin zevk alarak seviştiği gecenin bedelini masum çocuklar ödeyemez. Şuan kız ya da erkek farketmiyor delirmiş bir çağda daha taşa ağaca hayvana tecavüz edenlerle dolu bu dünya. Ay bir hatadır olmuş diyerek basite indirgeyemeyiz. Biz de pohpohlayalim eleştirmeyelim de ne olacak ? En azından burayı okuyup da ders alan insanlar olur belki.
Ya sen ne kadar duyarli bir vatandassin sagol tesekkur ederim. Senin gibi duyarli vatandaslar yuzunden de kadinlar oluyor bunu biliyormuydun ?

Hamileyken sigara içiyorsan iyi anne miyim diye hiç sorgulama bile, cevap belli...

Pavyoncu kumarcı adamın yanında küçük kızınla ne işin var bir de yenisini yapmışsın bravo. Kırıcı yorum istemiyorsun da her şey yanlış yani ne diye teselli edelim şimdi.

Bu postlar rage bait mi ya? Bizi sinirlendirip yorumları okurken eğlenen insanlar mı açıyo bu konuları?

Ya sen ne kadar duyarli bir vatandassin sagol tesekkur ederim. Senin gibi duyarli vatandaslar yuzunden de kadinlar oluyor bunu biliyormuydun ?
Benim duyarım yüzünden kadınlar ölüyor! Ben mi pavyoncu adamla evlendirdim ? Matematiksel olarak ortalama 15-16 yaşlarında ilk evliligini yapmış ne yasandiysa yaşanmış son bulmuş 21 yaşında bu evlilik... Ve ölen kadınlar benim yüzümden.

Hamileyken sigara içiyorsan iyi anne miyim diye hiç sorgulama bile, cevap belli...

Pavyoncu kumarcı adamın yanında küçük kızınla ne işin var bir de yenisini yapmışsın bravo. Kırıcı yorum istemiyorsun da her şey yanlış yani ne diye teselli edelim şimdi.

Bu postlar rage bait mi ya? Bizi sinirlendirip yorumları okurken eğlenen insanlar mı açıyo bu konuları?
Yanlis anlamayin ama igrenc bir insansiniz asil sizlerin ellerinde buyuyen cocuklara cok uzuluyorum

Anlayamayabilirsiniz zaten o yuzden bana kafalari yedirtti anlayisla karsiliyorum. Bana karsi dunyanin en anlayisli en sevecen insaniyken en ufak kavgada bana S*** G (Defol) diyebiliyor degisik biri. Bende anlayamiyorum.
O halde bir şeyler kullanıyor. Evi bir arayın, çekmecelerine ceplerine bakın. Normalde hiç kullanmadığı giymediği eşyası giysisi varsa bir silkeleyin. Evde bir çocuk yolda bir çocuk varken birden böyle değişmesi sadece pavyon gece hayatı olamaz. Cezaevine girmesi bile bunla alakalı olabilir. Hatam yok demeyin var hem de büyük tarafı sizde. Ama ben olsam ah vah edeceğime bir an önce bir yatırım hesabı açarım ve devamlı oraya para yatırırım. Kendiniz diyorsunuz evden çıkarsam 1 kuruşum yok diye. Sessiz sakin iş yerinde durmaya devam edin. Bugün boşanmanızın size faydası yok. Adamın zaten şu an bir tehlikesi yok. Bence yıllarca yatabilir içeride. Yalnız muhasebe müdürü müsünüz yoksa muhasebe firmasında müdür müsünüz, ikisi farklı şey. Eşim eğitti yazdınız ama bilginiz bunun okuluna giden, uzun süre muhasebe firmalarında çalışanlar kadar olamaz.

Sizi eleştirenlere ters cevaplar verip duruyorsunuz ama çocuklarınıza biz de sizin kadar üzülemez miyiz? Tek siz olsanız bize ne, yetişkin kadın kendi hayatı kendi kararı der çekiliriz ama çoğumuz anneyiz. Çocukların böyle yaşamalarını, yaşamak zorunda kalmalarını kabul edemiyoruz. Siz bizim yerimizde olsanız ne derdiniz bize?

Kizimi neden vereyim hanimefendi kosul ne olursa olsun siz evladinizi verir misiniz ya ? Bir de bakan varmis diyorsunuz. Insallah sizin basiniza gelmez boyle bir durum.
Kimseye beddua etmeyin bence bu sizin hayatınızı daha da olumsuza sürükler kötü enerji vererek iyi olamazsınız. Ama bişeyi merak ettim böyle pavyon bağımlısı bi insandan kızınızı koruyamamaktan korkmuyor musunuz bu devirde öz babaya güvenilmiyor çünkü

Karnimdaki de benim evladim. Insan uzuluyor en umudumu kestigim zamanda bebegim mucize gibi oldu insan uzuluyor
Ümidinizi kesmenize engel olacak 1 kızınız varmış hali hazırda aslında. Melek gibi insan 16 haftada ki 10 diyelim 6 haftaya kadar var mı yok mu belli olmuyor hamilelik değişmez. Kumar pavyon cezaevi heder olan ordan oraya sürüklenen küçücük bir kız çocuğu. Hamilesiniz bir şey demeyin diyorum ama bir de intiharı düşünüyorum. Oldu canım karnındaki için o kadar endişeleniyorsun da ya dılardaki. Valla atıp tuttuğumdan değil kendimin de berbat bir annelik sergilediğini düşündüğüm kendimi de çok eleştirdiğim zamanlar oluyor. Şimdi sizi de pışpışlayamayacağım üzgünüm. Kendiniz yapmış kendiniz seçmişsiniz. Çocuklarınıza sahip çıkacaksınız sakin olup yapacak bir şey yok. Onlar istemedi siz dünyaya getirdiniz

2 tane kelime soylemisim paragraflarca yazi yazmissiniz hanimefendi iste kadinin dusmani yine kadin. Siz benim hayatimin ne durumda oldugu bu duruma nasil geldigini nereden biliyorsunuz ki bu yorumlari yapiyorsunuz? Belki kizimin babasi vefat etti sizin ne haddinize ki boyle yorumlar yapmak ? Hayat sartlarimin kotu oldugunu nereden biliyorsunuz. Her kadinin basina gelebilir ayrica diliyorum ki sizin basiniza gelmesin. Benim yavruma dil uzatmak velayeti alirdkm demek senin gibi ucuz insanlarin haddine degil isine bak sen
Öfff bsg ya... Boşuna laf anlatmaya calismayin arkadaşlar, anlamaz Mune Mune sosyal hizmetlere aktarabiliyor muyuz bu üyeyi? 4 yaşındaki kız çocuğunun acil alınması gerekiyor, karnindakinin durumunu da bildirelim de bence haberleri olsun şimdiden

Son düzenleme:
Cezaevine niye girdi? Kumar oynayan adami hapse tikmazlar. Ya kendisi kumar oynatiyorfur ya da uyusturucu vardir isin içinde

Ya dunde boyle bi konu vardi niye habire dogurup duruyosunuz? Size bisey diyeyim. Ozellikle cocuguyla bosanip 2.evliligini yapan hanimlara söylüyorum bunu
2.evliliklerinizde eger yine bosanirsam bu cocuga tek basima bakabilir miyim sorusunu kendinize sorun. Cevap eger hayirsa kocalariniza ölümlü dunya, ne olacagi belli olmaz, kendimi garanti altina almadan cocuk falan yapamam deyin. Adamlari iyice taniyin, pavyona mi gider, kumar mi oynar, ne yapar bir bakin.

Eger iyi bir mesleginiz, geliriniz babadan gelen en azindan bir eviniz yoksa farkli kocalardan yaptiginiz cocuklar, sizi asagiya cekecektir.(sorumsuz kocalardan bahsediyorum) Bunuda ilk esten ayrilirken tecrube ediyorsunuz zaten. Bakin 1 kurusum yok diyorsunuz.

Daha küçücüksnüz bu yaşta 2 cocuk sizin neyinize ya

Hamileyken sigara içip ağlıyor musunuz? Kendinize gelin, o iğrenç zehiri içmeyi bırakın; hayatınız zincirleme hatalar sarmalı, bir hata da engelli/gelişim geriliği olan bir bebek doğurarak eklemeyin. Hiç mi korkmuyorsunuz anlamıyorum.

Yanlis anlamayin ama igrenc bir insansiniz asil sizlerin ellerinde buyuyen cocuklara cok uzuluyorum
hamileyken sigara içip pavyoncu adamla çocuk büyütenlerin çocukları için aynı şeyi düşünüyoruz biz de, ne tesadüf. 23 yaşında biraz hayatının iplerini eline alacağına koca derdine düşüp geldiğin hale bi bak, ondan sonra yorumlara saçma sapan cevaplar ver. Madem bu kadar akıllıydın da hayatında neden hiç mantık emaresi yok?

Niye başımıza gelsin? Hepimiz böyle pis adamlarla mı evliyiz veya adam birden alemci olunca üstüne çocuk yapacak zekada mıyız? Kovarız evden otururuz çoluk çocuğumuzla. Pavyoncu alemci adamdan vazgeçemiyorsanız bence de verin. Sağlıklı huzurlu bir evde büyüsün. Belli ki sizin için 2. sırada. Hapse girmiş bir suçluyla aynı evde yaşamak uygun olur mu kız çocuğu için? Annesi çıldırıp üvey babasına saldırıyor, bunu yaşatmaya hakkınız var mı?

Düzgün, işinde gücünde adam hamile kaldığınızın ertesi günü alemci pavyoncu mu takılmaya başladı? Hep böyleydi siz evlenince düzelir değişir dediniz, değişmedi çocuk yapınca değişir dediniz değişmedi. Tek tük varmış pavyonu ama evlenince çoğalmış... Kesin öyledir. Arkadaşımın kızı tek gözü kusurlu doğdu, annesi sigara içtiği için. Küçük falan değil çizgi halinde gözü. Sigara kesin sebep diyemem ama sigarayla ilgisi yok da diyemem dedi doktoru.
Büyük konuşma

X