Gebelik Haftasına Göre Beta -Hcg Değeri Kaç Olmalı?

Kan testi yaptırdım gene negatif çıktı. bugün adet oldum. normalde en fazla 3 gün gecikirdi adet düzensizliğinde yumurtlama nasıl hesaplanır. çok üzgünüm

Kan testi yaptırdım gene negatif çıktı. bugün adet oldum. normalde en fazla 3 gün gecikirdi adet düzensizliğinde yumurtlama nasıl hesaplanır. çok üzgünüm
Adet düzensizliğiniz mi var? Akıntıyla anlayablrsnz yumurtladgnıızı ya da folikül takibi yapılabilir

Kızlar bugün ovulasyondan sonra 10. Gün 12.85 çıktı.
Düşük mü acaba bu değer çok aklım takıldı

Arkadaşlar yardımcı olabilirmisiniz BetaHcg değerlerin 4825.00 ken uç gün sonra 7421 çıkmış değer azmı acaba yavaşlaması normal mi

kızlar adetim 1 hafta gecikti, bugün kan testi yaptırdım 9555 çıktı, kese hemen görünür mü gitsem ?

1500 ve üstü değerden sonra kese görünüyor siz kalp atışı bile duyarsınız belki
Yardımcı olur musunuz iki gün arayla değerlerim

230-360-511-711 değerlerim sizce ne durumda çok mu düşük sağlıklı gebelik ihtimalim var mı neden kimse yazmıyor

230-360-511-711 değerlerim sizce ne durumda çok mu düşük sağlıklı gebelik ihtimalim var mı neden kimse yazmıyor
Canım değerlerin iyi merak etme ya beta iki kat artar yada ℅60 lık bi artış beklenir seninkide 60 dan biraz yukarı iyi yani Allah hayırlı etsin

Canım değerlerin iyi merak etme ya beta iki kat artar yada ℅60 lık bi artış beklenir seninkide 60 dan biraz yukarı iyi yani Allah hayırlı etsin
Canım %60 değil ki ahhh keşke öyle olsa takar mıyım kafama hiç son artışa bakarsanız %40 kafayı yedim yiyecem ben bu gidişle

Canım %60 değil ki ahhh keşke öyle olsa takar mıyım kafama hiç son artışa bakarsanız %40 kafayı yedim yiyecem ben bu gidişle
Sen betayı takma kimisininki az az ilerleyip sonradan iki katına çıkıyor benim arkadaşımın da böyle az ilerledi şimdi oğlu 3 yasında stres yapma yiyecek ekmeği içecek suyu varsa mevla nasip etmişse bebek gelir zaten no panik no stres

Allah razı olsunn canım böyle tecrübeli insanları dinlemek içimi nasıl rahatlatıyor anlatamam gerçekten teşekkür ederim

Allah razı olsunn canım böyle tecrübeli insanları dinlemek içimi nasıl rahatlatıyor anlatamam gerçekten teşekkür ederim
Yani %40 artış sağlıksız ya da kötü demek değil diyorsunuz canım doğru mu

3 haftalık hamileyim beta değerim 3372 çıktı cuma günü çok mu yüksek acaba

2 günde bir 2 katına cıkması gerek gayet güzel yani kafanıza takmayın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…