Gebelik Haftasına Göre Beta -Hcg Değeri Kaç Olmalı?

Merhaba aranizda yeniyim size bisi somak istiyorum benim son adet tarihim12 ocak ve 17 bittim ondan sonra olmadim.iki tane idrar testinde test yaptim ikisinde ikinci cizgiler hafifpembe ama belirgin cikti kan testi acilde verdim 3 gun olcak bugun degerim 34 cikti sizce hamileyim ve bugun 2 damla oda sildigim de acik kahverengi leke geldi o kadar

Size resimlerinide attim bana acil bilgi verirseniniz cok korkuyorum o leke neden geldi bide bel agrimda var kanda 3 gun olcak 34 cikti

Eklentiler

• IMG-20200211-WA0004.jpeg
    IMG-20200211-WA0004.jpeg
    50,2 KB · Görüntüleme: 114
Size resimlerinide attim bana acil bilgi verirseniniz cok korkuyorum o leke neden geldi bide bel agrimda var kanda 3 gun olcak 34 cikti
Neye 3 gün olacak o kısmını anlamadım yerleşme esnasında o leke oluyomus gec döllenme oldugu için değeriniz düşük cıkmıs olabilir

Kimyasal yaşamışsın cnm, en kısa zamanda sağlıkla nasip etsin rabb'im çok stres yapma kendine🙏

Ben adetim 3gün geçince 0.4çıktı,5gün daha bekledim gelmeyince bidaha yaptırdım 7.6çıktı,ertesi gün bidaha yaptırdım 12.7çıktı.3gün bekledim sonra 107, 4gün bekleyip bugün bidaha yaptırdım 404çıktı cnm,, yani herşey mümkün,,, yumurtlama adete bigün kala oldu benim sanırım ogünkü ilişkiden kaldım, Allahın takdiri işte, ama şu var hcg kana geçmeden idrara geçmez cnm, bende idrar yapmıştım 7gün gecikince ama çıkmadı,aynı gün kan verdim 7.6çıktı,,oyüzden idrardaki çizgiye güvenme kan en garantisi😊
Yaa bu yazı resmen umut oldu bana :dua: adete 4 gün varken kan testi yaptım 0 çıktı demekki hala yükselme ihtimali var :dua:

Merhaba arkadaşlar size bir şey soracam.gecen hafta Pazartesi günü verdiğim kan değerim 32 çıktı çarşmba günü 54 .doktor 4 gün sonra yani bugun Pazar yap dedi testi .bende bugun kan testini verdim sonucum 200 lerde olması gerekirken 608 çıktı.bayagı katlanmış .inşallah bir sorun yoktur ama sizce normal mi

Merhaba arkadaşlar size bir şey soracam.gecen hafta Pazartesi günü verdiğim kan değerim 32 çıktı çarşmba günü 54 .doktor 4 gün sonra yani bugun Pazar yap dedi testi .bende bugun kan testini verdim sonucum 200 lerde olması gerekirken 608 çıktı.bayagı katlanmış .inşallah bir sorun yoktur ama sizce normal mi
Benim pek bilgim yok ama normalden çok artmalarda ikiz olabilme ihtimali var diye biliyorum,hadi hayırlısı :KK49:

İnşallah bilgi verecem Salı tekrar çağırdı bakalım bu sefer degerim nasıl çıkar 🙈
Ayy hadi hayırlısı :21: ben de yarın kan testi vericem salı belli olur,belirtilerim var ama umudum hiç yok,geöen hafta vermiştim test 0 çıkmıştı muhtemelen artmamıştır,ama pes etmek yok denemelere devam :KK22:

Merhaba arkadaşlar bende adet günümde (24.günde) evde idrar testi yaptım pozitif çıktı. O gün kan verdim 61 di(24. 02.20). Ikı gün sonra tekrarladm 117 ydi. Ikı gün sonra 346 oldu. Daha yapmadım test. 4 marta randevu aldım doktora. Değeriniz kaçken kese göründü acaba?

Merhaba arkadaşlar bende adet günümde (24.günde) evde idrar testi yaptım pozitif çıktı. O gün kan verdim 61 di(24. 02.20). Ikı gün sonra tekrarladm 117 ydi. Ikı gün sonra 346 oldu. Daha yapmadım test. 4 marta randevu aldım doktora. Değeriniz kaçken kese göründü acaba?
1190 ken ertesi gün gittiğimde milimetrik kdr küçük bi kese görünmüştü

Kızlar merhaba 10 şubatta eşimle korunmasız birlikte olduk 24 şubat adet olmam gerekiyordu adetim 2 gün gecikince kan verdim negatif çıktı. göğüslerim çok ağrıyor üstüne bile yatamıyorum, hergün adet olacak gibi ağrım oluyor sonra geçiyor. bugün itibari ile adetim 9 gün gecikti idrar testi yaptım negatif çıktı gene :KK43: yanlış çıkma ihtimali varmıdır? yardımcı olun lütfennnnn :KK43:

Kızlar merhaba 10 şubatta eşimle korunmasız birlikte olduk 24 şubat adet olmam gerekiyordu adetim 2 gün gecikince kan verdim negatif çıktı. göğüslerim çok ağrıyor üstüne bile yatamıyorum, hergün adet olacak gibi oluyor sonra geçiyor. bugün itibari ile adetim 9 gün gecikti idrar testi yaptım negatif çıktı gene :KK43: yanlış çıkma ihtimali varmıdır? yardımcı olun lütfennnnn :KK43:
Başka bır ıdrar testi yapabilirsin ya da emin olmak için kan verebilirsin. Bazen yanlış çıkabiliyor testler ya da beta hcg kanda daha salgılanmamş olabilir. Geç döllenme de olabilir. Kendini daha iyi tanırsın aslında bu kdr gecikme oluyo mu normalde?

X