Gebelik Haftasına Göre Beta -Hcg Değeri Kaç Olmalı?

Bende şöyle bir şey oldu adet günümde kanamam oldu ama kahverengi ve günde sadece bir kaç damla geliyor 7 gündür gelmeye devam ediyor doktora gittiğimde ilk beta hcg değerim 5.1 'di sonra birdaha yaptırdım ve 5.43 oldu bana yerleşme kanaması olabileceğini söyledi yarın kadın doğuma gidip kesin bi şekilde ogrenicem

Cnm bi üstte soru sormuştum,bende geç döllenmeden şüpheleniyorum
Merak ettim senin kaç gün geçmişti kanda çıkmadığında, ve idrar testinde çıkınca tekrar kanda bakılıdğında kaç gün geçmişti battan, değerin kaçtı biraz bilgi verirmisin🙏
Net hatırlamıyorum ama 3 gün geçmişti çıkmamıştı haftaya gel demişti doktor haftayada gidince çıkmamıştı yanı 10. günde de yoktu. Sonrasında çıktı canım

15.12.2019 tarihinde (BAT) kan testinde 9.0 çıktı sonucum ertesi gün doktora gittim muayane etti cuma gel dedi bugün gittim vajinal ultrasonla baktı henüz kese yok dedi, kan testine yönlendirdi. Sonuç 55.3 çıktı. Telefonda konuştuk düşük fena değil dedi haftya cuma adet olmazsan tekrar geldi. Başına böyle şeyler gelen var mı ?

Bende şöyle bir şey oldu adet günümde kanamam oldu ama kahverengi ve günde sadece bir kaç damla geliyor 7 gündür gelmeye devam ediyor doktora gittiğimde ilk beta hcg değerim 5.1 'di sonra birdaha yaptırdım ve 5.43 oldu bana yerleşme kanaması olabileceğini söyledi yarın kadın doğuma gidip kesin bi şekilde ogrenicemhb
Gebelik var hayırlı olsun cnm ama henüz çok yeni olduğu için değer normal sanırım, adetin geciktimi
Bende şöyle bir şey oldu adet günümde kanamam oldu ama kahverengi ve günde sadece bir kaç damla geliyor 7 gündür gelmeye devam ediyor doktora gittiğimde ilk beta hcg değerim 5.1 'di sonra birdaha yaptırdım ve 5.43 oldu bana yerleşme kanaması olabileceğini söyledi yarın kadın doğuma gidip kesin bi şekilde ogrenicem

Acaba sonuç ne oldu inşallah istediğiniz gibidir benimde 4 gündür falan leke geliyodu bugün 3.56 cıktı yukselirmiki

Acaba sonuç ne oldu inşallah istediğiniz gibidir benimde 4 gündür falan leke geliyodu bugün 3.56 cıktı yukselirmiki
Bugün kadın doğumda ultrasonla baktılar ama bebek gözükmüyor dediler ve yine kan aldılar değerin yükselip yükselmedigine bakacaklar 5.43 'te bebek varsada gözükmez dedi

Bugün kadın doğumda ultrasonla baktılar ama bebek gözükmüyor dediler ve yine kan aldılar değerin yükselip yükselmedigine bakacaklar 5.43 'te bebek varsada gözükmez dedi
Doğru düzgün kesin bi sonuç alamadım sonucum aksama belli olur 6 tane idrar testi yaptım hepsinde de silik 2 çizgi çıktı hayırlısı bakalım

Merhaba arkadaslar sat 30 kasim.bat 28 aralik.busabah erken gebelik testi yaptim silik cizgi cikti tel ile cekiyorum ama cizgi belli olmuyor diye yuklemedim.kan verdim ozelde 1.20 cikti.simdi baska ozele geldik burdada kan vericem.basina bole bisey gelen varmi acaba
.

Merhaba arkadaslar sat 30 kasim.bat 28 aralik.busabah erken gebelik testi yaptim silik cizgi cikti tel ile cekiyorum ama cizgi belli olmuyor diye yuklemedim.kan verdim ozelde 1.20 cikti.simdi baska ozele geldik burdada kan vericem.basina bole bisey gelen varmi acaba
.
Bende dün kan verdim 3.56 cıktı 1 hafta sonra tekrarlayalim dedi doktor sadece 3 4 gündür damla şeklinde leke geliyodu bugün arttı akıntı pıhtıda var yerleşmemidir diye düşünüyorum bi yandanda kimyasal diye düşünüyorum kendim için senin gününe 4 gün varmış bi kaç gün sonra tekrarla hatta adetin geçsin inşallah gönlündeki olur

X