Gebelik Haftasına Göre Beta -Hcg Değeri Kaç Olmalı?

merhaba sat 18 haziran 25 temmuz da kan testinde hamile olduğumu öğrendim. beta hcg 1070 çıktı. perşembe gününe denk geldiği için pazartesi tekrar istendi beta hcg yani 4 gün sonra 1800 lerdeydi. dış gebelik olabilir dediler. çarşamba günü 3400 lere çıktı. keseyi gördü karından ultrasonda 9mm. cuma tekrar kan verdim 3800 lerde çıktı. pazartesi tekrar verdim. 6400 lerde çıktı. vajinal muayene ile kese göründü. bebek 0,28 cm 0,50 cm olduğunda kalp atışı ancak alınır dediler nitekim kalp atışını da duyamadılar. benim hesabıma göre dün 6+6 idi ama doktor ölcümlere göre 5+6 olduğunu söyledi. cuma günü tekrar gidicem. kalp atışlarını duymaya çalışacağız. bi kaç yerde okudum düzensiz beta hcg artışlarında ilerleyen haftalarda kalp atışı duyulmazmış kürtaj olunurmuş böyle bir şey yaşayan var mı. ya da hcg si düzensiz artıp sağlıklı bir gebelik geçiren?

Merhaba arkadaslar 1 hafta once beta 630 du, bu sefer devlette yaptirdim, 2 sonuc var anlamadim. Devlette yptiran arkadaslar sonuc hangisi ? 🤔 tesekkur ederim

Eklentiler

• 20190806_212608.jpg
    20190806_212608.jpg
    49,2 KB · Görüntüleme: 707
  • 20190806_212608.jpg
    20190806_212608.jpg
    49,2 KB · Görüntüleme: 570
Merhaba yardıma ihtiyacım var benim reglim 5 gün geçtiğinde kan testi yaptırdım bebek yoktu negatifti ama şuanda 13 gün geçti daha regli olmadım sizce nedir ? Hiç böyle gecikmezdi döngü günüm 28 dir her zaman

Merhaba yardıma ihtiyacım var benim reglim 5 gün geçtiğinde kan testi yaptırdım bebek yoktu negatifti ama şuanda 13 gün geçti daha regli olmadım sizce nedir ? Hiç böyle gecikmezdi döngü günüm 28 dir her zaman

Tekrar kan ver canum geç döllenme dir belki

merhabalar ben dün idrar testi yaptım uc tane ucundede pozitif cıktı sonra bugun kan verdim beta 45 çıktı gebelik var dedi bana cumaya tekrr çağırdı bu arada adete daha ıkı gun var ben belirtilerden suphelenıp test yaptrdım sizde artarmı gebelık varmıdır suan sasrmıs durumdaym

merhabalar ben dün idrar testi yaptım uc tane ucundede pozitif cıktı sonra bugun kan verdim beta 45 çıktı gebelik var dedi bana cumaya tekrr çağırdı bu arada adete daha ıkı gun var ben belirtilerden suphelenıp test yaptrdım sizde artarmı gebelık varmıdır suan sasrmıs durumdaym
Hayorli olsun.2-3 gunde 1 kan verdikce degerin 2 katuna cikiyorsa sorun yok hersey yolunda demektir.folik asit kullanmaya basla kendine iyi bak ☺

Sat 14kasım,,,döngüm 25,,bat 9uydu ,Adetim 8gün gecikti 3gün geçince 12sinde yani kan tahlili yaptırmıştım, 0.4 çıkmıştı, bugün yaptırdım 7.6 çıkmış,,,mayıstan beri 3.cü bebeği deniyorduk, haziranda yani ilk denediğimiz ay kimyasal yaşadım, ama adetten 4gün önce 5.4le öğrenip ertesi gün 0 değer çıkmasıyla ve 2gün sonra tam günümde adet olmamla kimyasal olduğu anlaşılmıştı,, bu ay sallamıştım aslında, çünkü drun verdiği yumurta güçlendiriciyi kullanırken (adet düzenleme hapı olan, ama benim adetlerim hiç şaşmazdı oyüzden Dr yumurta güçlendirici etkisi nedeniyle verdim sana onu demişti)kullandım ama ara kanama yaşadım ilk kez hayatımda, geçen ay adetim 2gün sürdü 4günde biterdi normalde, sonra 1hafta geçince kahverengi çamur gibi lekelenme yaşadım 4gün,4.cü gün kesildi ogün ilişki oldu,yumurtlama günümü gösteriyodu takvim, ama son ilişkim 7 ve 8aralıktı,bat'tan 1ve 2gün önce yani, 2defamı yumurtladım acaba, ve geç döllenmeden şüpheleniyorum değerim artarmı sizce varmı bukadar gecikmeyle bu değeri görüp sonradan yükselen😣

Teşekkürler fransadayım ben şuanda burada kan testinde bile en az 3 gün beklemen gerekiyor evrakları bitmiyor buranın sizce erken gebelik testinde çıkma olasılığı var mı
Çıkar canım. Benimde öyleydi geçince 2 kere tahlil yaptırdım çıkmadı evde gebelik testini uyguladım (meraktan hergün yaptım diyebilirim) orada gördüm sonra tekrar kan tahlili verince çıktı. Geç döllenmeydi benimde son adet tarihine göre 3 hafta fark etti.

Çıkar canım. Benimde öyleydi geçince 2 kere tahlil yaptırdım çıkmadı evde gebelik testini uyguladım (meraktan hergün yaptım diyebilirim) orada gördüm sonra tekrar kan tahlili verince çıktı. Geç döllenmeydi benimde son adet tarihine göre 3 hafta fark etti.
Cnm bi üstte soru sormuştum,bende geç döllenmeden şüpheleniyorum
Merak ettim senin kaç gün geçmişti kanda çıkmadığında, ve idrar testinde çıkınca tekrar kanda bakılıdğında kaç gün geçmişti battan, değerin kaçtı biraz bilgi verirmisin🙏

Sat 14kasım,,,döngüm 25,,bat 9uydu ,Adetim 8gün gecikti 3gün geçince 12sinde yani kan tahlili yaptırmıştım, 0.4 çıkmıştı, bugün yaptırdım 7.6 çıkmış,,,mayıstan beri 3.cü bebeği deniyorduk, haziranda yani ilk denediğimiz ay kimyasal yaşadım, ama adetten 4gün önce 5.4le öğrenip ertesi gün 0 değer çıkmasıyla ve 2gün sonra tam günümde adet olmamla kimyasal olduğu anlaşılmıştı,, bu ay sallamıştım aslında, çünkü drun verdiği yumurta güçlendiriciyi kullanırken (adet düzenleme hapı olan, ama benim adetlerim hiç şaşmazdı oyüzden Dr yumurta güçlendirici etkisi nedeniyle verdim sana onu demişti)kullandım ama ara kanama yaşadım ilk kez hayatımda, geçen ay adetim 2gün sürdü 4günde biterdi normalde, sonra 1hafta geçince kahverengi çamur gibi lekelenme yaşadım 4gün,4.cü gün kesildi ogün ilişki oldu,yumurtlama günümü gösteriyodu takvim, ama son ilişkim 7 ve 8aralıktı,bat'tan 1ve 2gün önce yani, 2defamı yumurtladım acaba, ve geç döllenmeden şüpheleniyorum değerim artarmı sizce varmı bukadar gecikmeyle bu değeri görüp sonradan yükselen😣

Çok şükür değerim artmış🤰
pazarı yani yarını bekleyemedim gece gittik,sonuç çıkmış,, sonkini 18aralıkta yaptırmıştım( 12.7 ) 21aralık (107.9)😍
Artış iyimi sizce🙏
17aralık....,7.6
18aralık....,12.7
21aralık....,107.9
Screenshot_20191222-022106~2.jpeg

X